در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

کپسول نرم پروستا باریج 60 عددی Barij Essence Prosta 60 Soft Capsules

شناسه محصول: DB5197
شناسه محصول: DB5197
تولید کننده: Barij Essence
فروشنده: داروبیار
39,900 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

کپسول نرم پروستا باریج اسانس حاوی روغن بذر کدو و ویتامین E است که علاوه بر پیشگیری و درمان بزرگی غده پروستات، باعث بهبود عملکرد ادراری و جلوگیری از ریزش مو نیز می شود.

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
کپسول نرم پروستا باریج 60 عددی Barij Essence Prosta 60 Soft Capsules
نقد و بررسی

کپسول نرم پروستا باریج اسانس حاوی روغن بذر کدو و ویتامین E است که علاوه بر پیشگیری و درمان بزرگی غده پروستات، باعث بهبود عملکرد ادراری و جلوگیری از ریزش مو نیز می شود.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

کپسول نرم پروستا باریج

آثار فارماکولوژیک

۸۰‌% مردان سنین بالاتر از ۸۰ سال از علائم هایپرپلازی خوش خیم پروستات شکایت دارند. استفاده از طب جایگزین و مکمل (CAM) در درمان BPH بهویژه در کشورهای اروپایی سابقه طولانی دارد. در مدیریت درمان دارویی این بیماری، علاوه بر آلفا بلوکرها و مهارکننده‌های ۵- آلفا ردوکتاز، از مداخلات تغذیه‌ای مانند استفاده از روغن بذر کدو نیز استفاده می‌شود. بذر کدو منبع غنی ویتامین‌های A ،B و E، لینولئیک اسید، اولئیک اسید، روی، سلنیوم، کربوهیدرات‌ها و فیتواسترول‌ها است.

Image result for Cucurbita pepo

به منظور بررسی تأثیر روغن بذر کدو بر هایپرپلازی پروستات رت ناشی از تجویز زیر جلدی تستوسترون به میزان ۳/۰ میلی‌گرم به ازای هر ۱۰۰ گرم وزن بدن به مدت ۲۰ روز، همزمان تجویز خوراکی روغن بذر کدو (۲و۴ میلی‌گرم به ازای هر ۱۰۰ گرم وزن بدن) یا روغن ذرت (به عنوان حامل)  نیز به مدت ۲۰ روز صورت گرفت. هر هفته وزن رت‌ها ثبت شد و تأثیر تستوسترون و روغن بذر کدو بر افزایش وزن رت‌ها مورد بررسی قرار گرفت. در روز ۲۱ رت‌ها قربانی شده و پروستات آنها خارج شد، تمیز گردید و وزن شد. سپس نسبت اندازه پروستات (نسبت وزن پروستات به وزن بدن رت) محاسبه شد. تستوسترون و روغن بذر کدو هیچکدام تأثیر قابل توجهی بر افزایش وزن رت‌ها نداشتند. تستوسترون بهطور قابل توجهی نسبت اندازه پروستات را افزایش داده بود (p<0.05) و این افزایش اندازه در رت‌هایی که با ۲ میلی‌گرم به ازای هر ۱۰۰ گرم وزن بدن روغن بذر کدو تغذیه شده بودند مهار شده بود. اثر پروتکتیو روغن بذر کدو در دوز بالاتر قابل توجه بود. (p<0.02) محققین نتیجه گرفتند روغن بذر کدو، هایپرپلازی پروستات ناشی از تستوسترون را  مهار می‌کند لذا ممکن است در مدیریت درمانی هایپرپلازی خوش خیم پروستات مفید باشد.

در پروستات، تستوسترون در حضور آنزیم ۵ آلفا- ردوکتاز به دی هیدرو تستوسترون تبدیل می‌شود که آندروژن قویتری است و موجب رشد پروستات می‌شود. مهار تولید یا عملکرد دی هیدرو تستوسترون می‌تواند منجر به مهار رشد پروستات شود. مطالعات نشان داده‌اند که تأثیر روغن بذر کدو ممکن است به ترکیبات فیتواسترول که با اثر دی هیدرو تستوسترون تداخل می‌کنند، وابسته باشد. لذا اثربخشی روغن بذر کدو در BPH ممکن است در نتیجه تأثیر مستقیم روی اندازه غده پروستات و از اینرو بهبود عملکرد ادراری باشد.

Image result for Cucurbita pepo

در یک کارآزمایی بالینی دوسو بی‌خبر تصادفی با کنترل دارونما در ۷۴ بیمار مبتلا به هایپرپلازی خوش خیم پروستات و نمره بین المللی علائم پروستات (IPSS) بیش از ۸، طی ۱۲ ماه بیماران از نشاسته سیب زمینی شیرین (گروه A، دارونما، ۳۲۰ میلی‌گرم در روز)، روغن بذر کدو (گروه B ،۳۲۰ میلی‌گرم در روز)، روغن نخل ارّه‌ای (گروه C ،۳۲۰ میلی‌گرم در روز) یا روغن بذر کدو همراه با روغن نخل ارّه‌ای
(گروه D، هر کدام ۳۲۰ میلی‌گرم) استفاده نمودند. IPSS، کیفیت زندگی، آنتی ژن اختصاصی پروستات در سرم، حجم پروستات و حداکثر میزان جریان ادرار اندازه گیری شد. در گروه B ،C و D نمره بین المللی علائم پروستات بعد از ۳ ماه کاهش یافت. در مقایسه با مقادیر پایه، نمره کیفیت زندگی در گروه D بعد از ۶ ماه اما در گروه B و C بعد از ۳ ماه بهبود یافت. آنتی ژن اختصاصی پروستات در سرم فقط در گروه D بعد از ۳ ماه کاهش یافت اما در مورد حجم پروستات تفاوتی بین گروه‌های درمانی مشاهده نشد. حداکثر جریان ادراری در گروه B  بعد از ۶ ماه و در گروه ‍C بعد از ۱۲ ماه به طور معنی‌داری بهبود یافت. هیچ یک از پارامترها با ترکیب روغن بذر کدو و روغن نخل ارّه‌ای به طور قابل توجهی کاهش نیافت. بر اساس این نتایج، تجویز روغن بذر کدو و روغن نخل ارّه‌ای از نظر کلینیکی بی‌خطر است و به عنوان یک داروی مکمل و جایگزین در هایپرپلازی خوش خیم پروستات مؤثر است.

در کشورهای غربی، استفاده از روغن بذر کدو از گونه pepo برای درمان شب ادراری در بیماران مبتلا به اختلالات ادراری فوائدی را نشان داده است.  همچنین در یک مطالعه مشخص شده است که روغن بذر کدو از گونه maxima نیز همانند روغن بذر کدو از گونه pepo برای برطرف شدن اختلالات ادراری انسان در بیماری‌هایی مانند مثانه بیش فعال [(overactive bladder (OAB] مؤثر است.

Image result for Cucurbita pepo

اجزا فرآورده

روغن بذر کدو   (Cucurbita pepo)

ویتامین  E

مواد مؤثره:

لینولئیک اسید، فیتواسترول‌ها، توکوفرول‌ها

استاندارد شده

بر اساس وجود ۲۳۰-۲۰۰ میلی‌گرم لینولئیک اسید و ۳۰ میلی‌گرم آلفا توکوفرول در هر کپسول نرم

موارد مصرف

  • بهبود عملکرد پروستات در هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH)
  • رفع مشکلات ادراری
  • جلوگیری از ریزش مو

 

روش مصرف

روزی یک کپسول با مقدار کافی آب میل شود.

موارد منع مصرف

موردی از منع مصرف گزارش نشده است.

عوارض جانبی

در کارآزمایی‌های بالینی انجام شده، عوارض جانبی گزارش نشده است.

تداخلات دارویی

در رت، روغن بذر کدو اثر هایپوتانسیو کاپتوپریل و فلودیپین را تقویت کرده است. در ۲ مرد، مصرف ترکیب حاوی کدو، نخل ارّه‌ای و ویتامین E، موجب افزایش INR (افزایش اثر ضد انعقادی وارفارین) شده که با توقف مصرف به مقدار قبل رسیده است. هرچند نمی‌توان نقش کدو یا نخل ارّه‌ای را در افزایش INR رد نمود، به احتمال زیاد ویتامین E با فاکتورهای انعقادی وابسته به ویتامین K تداخل نموده موجب افزایش اثرات ضدانعقادی وارفارین می‌شود.

استفاده در دوران بارداری و شیردهی

مدارک کافی در ارتباط با ایمنی مصرف و اثربخشی روغن بذر کدو در دوران بارداری و شیردهی وجود ندارد لذا مصرف آن در این دوران توصیه
نمی شود.

نکات قابل توصیه

- در صورتیکه از داروهای رقیق کننده خون استفاده می‌کنید، قبل از مصرف فرآورده با پزشک مشورت نمایید.

- فرآورده را از دید و دسترس اطفال دور نگهدارید.

- بلافاصله پس از مصرف، در ظرف را محکم ببندید.

- فرآورده را دور از نور، در دمای ۳۰-۱۵‌ درجه سانتیگراد نگهداری نمایید.

- این اطلاعات را نزد خود نگهدارید، ممکن است بخواهید دوباره آن را مطالعه نمائید.

پروستا باریج

حتما در اطرافیان خود دیده و یا شنیده اید که اکثر مرد های بالای 80 سال دچار عارضه پروستات می شوند که بیش تر آن ها خوش خیم می باشند و قابل درمان هستند در واقع امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی یک محصول و یا داروی فوق العاده با کیفیت که می تواند پروستات را از بین ببرد.

قرص پروستا باریج و درمان بزرگی پروستات بسیار معروف است زیرا افراد زیادی وجود دارند که از پروستا باریج استفاده نموده اند و بزرگی پروستات آن ها برطرف شده است. زمان زیادی طول نخواهد کشید زیرا جذب و تاثیر گذاری محصولات باریج بسیار بالا است.

هر زمان که بخواهید می توانید برای خرید پروستا باریج اقدام نموده و شروع به مصرف آن کنید. برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد قرص پروستا باریج لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

کپسول نرم پروستا باریج

یکی از کپسول های مهم و مفید در از بین بردن بزرگی پروستات کپسول پروستا باریج می باشد همه مصرف کنندگان قرص و یا کپسول پروستا باریج می دانند که تنها چند روز پس از استفاده محتویات این قرص یا کپسول بر روی غدد و محل پروستات تاثیر خواهد گذاشت؛ زیرا دارای ویتامین ها و موادی است که تاثیر گذاری فوق العاده ای بر روی پروستات دارند.

برخی افراد در مورد قرص پروستا باریج و بهبود عملکرد پروستات می پرسند که چگونه است ما به این افراد خواهیم گفت که قرص پروستا باریج با در شدن ویتامین هایی K, B, A, C و همچنین عناصر مورد نیاز بدن مثل سلنیوم و منیزیم و پتاسیم و فسفر و غیره تاثیر بسیار مثبتی بر روی عملکرد پروستات خواهند گذاشت با وجود چنین قرصی دیگر شاهد اذیت شدن پدر خود نخواهید بود زیرا در دوره مشخص می توان پروستات را کنترل و عملکرد آن را بهبود بخشید.

عوارض قرص پروستا باریج

در کنار اثر مفید و درمانی این دارو یعنی همان پروستا باریج می توان انتظار برخی عوارض را هم داشت زیرا هر دارویی با هر فایده‌ ای ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد که این عوارض غیر قابل تحمل و شدید هستند اما برخی دیگر به راحتی رفع می شوند و لازم نیست نگران باشید. عوارض جانبی قرص پروستا باریج به شرح زیر می باشد:

  •          گاهی ممکن است باعث انقباضاتی شود
  •          در برخی افراد باعث ایجاد حالت تهوع و استفراغ می شود
  •          در برخی افراد باعث بالا رفتن فشار خون می شود که به ندرت اتفاق می ‌افتد
  •          در برخی موارد واکنش های گوارشی دیده شده است.
  •          و عوارض از این قبیل...

با توجه به چنین عوارضی می ‌توان دریافت که مصرف قرص پروستا باریج بسیار به صرفه است و شما عزیزان میتوانید با تحمل چنین عوارضی به خوردن آن ادامه دهید زیرا این عوارض پس از مدتی با بدن سازگار شده و دیگر رخ نخواهد داد نکته دیگری که در مصرف قرص پروستا باریج وجود دارد این است که اگر زمانی این عوارض را به صورت شدید حس نمودید بهتر است سریعاً به پزشک مراجعه کنید و در صورت امکان مصرف آن را قطع کنید.

بهترین زمان مصرف قرص پروستا باریج

پس از این که قرص پروستا باریج را خریداری می کنید اولین سوالی که برای هر شخص مصرف کننده پیش می آید این است که چه زمانی برای مصرف قرص پروستا باریج مناسب است و یا این که نحوه مصرف قرص پروستا باریج چگونه است برای اینکه بدانید دقیقا چه زمانی از قرص پروستا باریج استفاده کنید بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

زیرا پزشک شما بهتر از هر کسی می داند که زمان مصرف قرص چه ساعتی باشد بهتر است پزشکان در زمینه مصرف قرص پروستا باریج به هنگام شب اتفاق نظر دارند زیرا باور دارند که در زمان شب جذب و تاثیرگذاری قرص پروستا باریج بهتر خواهد بود.

اما گاهی برخی پزشکان هم توصیه می ‌کنند که این قرص را پس از غذا ‏میل کنید. حال اگر شما هم از جمله افرادی هستید که شرایط مراجعه به پزشک را ندارید می توانید با خواندن بروشور موجود در بسته بندی قرص پروستا باریج بفهمید که چه زمانی این قرص را استفاده نمایید.

تداخل دارویی قرص پروستا باریج

همه افراد هنگامی که میخواهند قرصی را مصرف کنند نگران این هستند که این قرص با داروی دیگر تداخل نداشته باشد زیرا تداخل دارویی موجب تشدید عوارض و یا کاهش تاثیرگذاری قرص می شود به همین منظور باید حواس خود را جمع کنید.

قرص پروستا باریج را نباید با قرص ها و یا داروهای انعقاد خون مصرف شود بنابراین بهتر است که قرص ویتامین ای را همراه با قرص پروستا باریج استفاده نکنید. البته که از قرص پروستا باریج برای مو هم استفاده می شود در واقع قرص پروستا باریج می تواند با تاثیر بر فولیکول های مو مانع از ریزش مو شود هم چنین می ‌تواند موهای نازک را تقویت کند تا ضخیم تر شوند بنابراین قرص مفید و تاثیر گذاری است.


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
محصولات زناشویی
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
تخفیفات ویژه
بهداشتی