در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

کپسول گرین فیت باریج اسانس 90 عدد Barij Essence Greenfit 90 Caps

شناسه محصول: DB5683
شناسه محصول: DB5683
دسته بندی: چربی سوز
تولید کننده: Barij Essence
فروشنده: داروبیار
50,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

کپسول گرین فیت باریج اسانس یک داروی موثر گیاهی و صد در صد طبیعی در کاهش وزن و چربی سوزی است و همچنین می‌تواند به عنوان فرآورده ای جهت بهبود مشکل کبد چرب به کار رود.

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

 • نقد و بررسی
 • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
کپسول گرین فیت باریج اسانس 90 عدد Barij Essence Greenfit 90 Caps
نقد و بررسی

کپسول گرین فیت باریج اسانس یک داروی موثر گیاهی و صد در صد طبیعی در کاهش وزن و چربی سوزی است و همچنین می‌تواند به عنوان فرآورده ای جهت بهبود مشکل کبد چرب به کار رود.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

با داروی گیاهی و فراورده طب سنتی گرین فیت باریج دیگر وقت آن رسیده که با مشکل اضافه وزن خود مقابه کنید.

در طب سنتی ایران به بیماری چاقی، سمن مفرط گفته می ­شود که در اثر افزایش رطوبت و برودت ایجاد می شود. در این حالت خلط بلغم در شخص افزایش یافته و دچار سوء هضم، خواب زیاد، سکون و بی تحرکی می ­شود که برای کاهش وزن تعدیل مزاج، تقلیل غذا، ورزش و استفاده از داروهای لاغر کننده به صورت مفرده یا ترکیبی توصیه می گردد.

کپسول گرین فیت باریج، یکی از متواترترین داروهایی است که در مکتب طب سنتی ایران برای کاهش وزن استفاده می ­شده است. این فرآورده با وجود ترکیباتی چون تیمول، کارواکرول، ترپینن-۴-ال، سابینن، رزمارینیک­اسید و…. می­ تواند به صورت وابسته به دوز اثرات کاهنده چربی خون اعمال نماید. وجود سایر ترکیبات فلاونوییدی علاوه بر رزمارینیک­اسید، این فرآورده را به یک فرآورده آنتی اکسیدان موثر تبدیل کرده است.

در مطالعات مختلف در رابطه با درمان چاقی و چربی خون، اثرات گیاهان به کار رفته در این دارو به شرح ذیل به اثبات رسیده است:

در یک مطالعه، اثر عصاره آبی زیره کرمانی و ورزش استقامتی بر ظرفیت قلبی ریوی و سطح سرمی لیپید­ها مورد ارزیابی قرار گرفت. در این مطالعه ۴۰ موش هیپرکلسترولمیک در چهار گروه طبقه ­بندی شدند: گروه کنترل، ورزش استقامتی، زیره کرمانی، و ورزش استقامتی + زیره کرمانی. طول مطالعه ۶ هفته بود و زیره کرمانی با دوز ۲۰ میلی­گرم بر کیلوگرم در روز تجویز شد. نتایج این مطالعه نشان داد که ورزش استقامتی + زیره می ­تواند به طور معنا­داری ظرفیت قلبی ریوی را افزایش دهد (p<0.001). همچنین سطح کلسترول به طور قابل توجهی در این گروه در مقایسه با گروه ورزش استقامتی و گروه کنترل کاهش یافت (p<0.05).LDL  در گروه ورزش استقامتی + زیره نسبت به گروه کنترل کاهش داشت (p<0.01). همچنین HDL در دو گروه زیره و ورزش استقامتی + زیره نسبت به گروه کنترل افزایش معناداری را نشان داد (به ترتیب p<0.001 و p<0.05). تری­گلیسرید نیز در گروه زیره نسبت به سه گروه دیگر مطالعه کاهش را نشان داد (p<0.05). این مطالعه نشان داد که زیره کرمانی در کاهش لیپیدهای سرمی و افزایش ظرفیت قلبی ریوی اثر بسزایی دارد.

در یک مطالعه اثر عصاره هیدروالکلی گیاه مرزنجوش بر پروفایل لیپیدی در موش صحرایی نر ویستار بررسی شد. براساس نتایج این بررسی ۳۰ روزه، مصرف عصاره هیدروالکلی مرزنجوش سبب کاهش میزان کلسترول، تری­گلیسیرید و لیپوپروتئین با چگالی کم و افزایش لیپوپروتئین با چگالی بالا در هر سه دوز مصرفی (۵۰، ۷۵ و ۱۰۰ میلی­گرم بر کیلوگرم) نسبت به گروه شاهد شده است (p<0.05). محققین نتیجه گرفتند که مرزنجوش به دلیل کاهش میزان کلسترول، تری گلیسیرید، لیپوپروتئین با چگالی کم و افزایش میزان لیپوپروتئین با چگالی بالا اثر حفاظتی در برابر بیماری­ های قلبی عروقی اعمال کند.

در یک کارآزمایی بالینی کنترل­دار تصادفی، به منظور بررسی اثربخشی یک داروی گیاهی متشکل از پودر زیره سیاه، زنیان و لاک مغسول، بر روی پروفایل چربی، تعداد ۶۰ بیمار وارد مطالعه شدند. بیماران به دو گروه ۳۰ نفری تقسیم شدند. گروه آزمون ۳.۵ گرم پودر گیاهی را روزانه در دو دوز منقسم، به مدت ۴۲ روز مصرف کرد. گروه کنترل آتورواستاتین (۱۰mg/day) به مدت ۴۲ روز مصرف نمود، قبل و بعد از درمان، فاکتورهای هماتولوژیک و بیوشیمیایی در هر دو گروه اندازه­ گیری شدند. نتایج حاکی از کاهش معنا­داری در کلسترول تام (p=0.010)، LDL (p=0.007) و افزایش معنادار HDL (p=0.027) در گروه مصرف کننده پودر گیاهی نسبت به گروه آتورواستاتین بود.

در یک کارآزمایی بالینی تصادفی دوسو بیخبر که به منظور مقایسه اثر داروی گیاهی حاوی زیره، سداب، زنیان و مرزنجوش با دارونما به همراه رژیم غذایی کاهش وزن بر برخی پارامترهای بیوشیمیایی و شاخص­ های تن­سنجی در افراد چاق با BMI بین ۳۰ تا ۴۰ در محدوده سنی ۲۰ تا ۵۰ سال انجام گرفت، تعداد ۶۸ بیمار به طور تصادفی در دو گروه ۳۴ نفری تقسیم شدند. در گروه دارو بیماران روزانه ۳ گرم پودر دارو را (به صورت کپسول در سه دوز منقسم) دریافت کردند و در گروه پلاسبو نیز ۳ گرم نشاسته (به صورت کپسول در سه دوز منقسم) به مدت ۸ هفته تجویز شد. در این مطالعه وزن بیماران، شاخص BMI و پارامترهای بیوشیمیایی در ابتدا و انتهای مطالعه اندازه­ گیری شد. نتایج مطالعه نشان داد که مصرف داروی لاغری علاوه بر کاهش معنی ­دار وزن و توده بدنی در گروه دارو نسبت به پلاسبو، سبب کاهش مدیاتورهای التهابی TNF-α و hs-CRP در گروه دارو شده است. مکانیسم احتمالی دارو، کاهش برداشت تری‏گلیسرید توسط آدیپوسیت‌ها و کاهش رسوب چربی از طریق کاهش فعالیت آنزیم لیپوپروتئین لیپاز و استیل­کوآ دساچوراز، کاهش تمایز پره آدیپوسیت ­ها از طریق کاهش بیان فاکتورهای رونویسی تنظیم­ کننده آدیپوژنز از قبیل PPAR-γ و کاهش اندازه آدیپوسیت­ ها از طریق افزایش فعالیت آنزیم محدود­ کننده کارنیتین پالمیتوئیل ترانسفراز می­ باشد. این مطالعه همچنین نشان داد که مصرف ۸ هفته ­ای این فرآورده هیچ عارضه جانبی به دنبال نداشته است.

Main-Slideshow.jpg

خواص و فواید قرص گرین فیت باریج

 • کاهش سطح چربی خون
 • کاهش اشتها
 • کمک به کاهش وزن سریع
 • کمک به چربی سوزی
 • افزایش بازده فعالیت بدنی
 • کمک به بهبود کبد چرب

 

ترکیبات کپسول لاغری گرین فیت

کپسول یا قرص لاغری باریج، عصاره چند گیاه موثر برای چربی سوزی و کاهش وزن را در کنار هم قرار داده است تا تاثیر این گیاهان را چند برابر کند. این گیاهان شامل زیره کرمانی (زیره سیاه)، زنیان، رازیانه، مرزنجوش، بوره ارمنی و سداب می شود که هر کدام از آن ها نیز ویژگی های خاص خود را دارند. در ادامه خواص اصلی ترین ترکیبات کپسول گرین فیت برای لاغری را شرح می دهیم.

زیره کرمانی

زیره کرمانی یا همان زیره سیاه منبع غنی از فیبر، آنتی اکسیدان، پتاسیم، آهن، منیزیم و ویتامین B6 است. این ریز مغذی ها فواید زیادی برای بدن دارند. بهبود گوارش و هضم غذا، افزایش انرژی، افزایش سلامت قلب و عروق و کاهش کلسترول، از جمله خواص زیره سیاه است.

زنیان

بهترین گیاه برای درمان یبوست و مشکلات روده است. زیرا این گیاه نیز سرشار از فیبر، فلاون، آهن، کلسیم و فسفر است. زنیان در رفع تب، مبارزه با میکروب ها و کاهش فشار خون نیز بسیار موثر عمل می کند.

مرزنجوش

این گیاه سرشار از ویتامین های A ،C ،K، فولات، آهن و منگنز است. فیبرها در مرزنجوش نیز جزو اصلی ترین مواد مغذی هستند. آنتی اکسیدان های قوی عصاره این گیاه در کاهش فشار خون، بهبود گرفتگی عضلات و چربی سوزی نقش پررنگی دارند.

رازیانه

رازیانه یک گیاه کم کالری است که مواد مغذی زیادی را نیز در خود جای داده. عصاره این گیاه حاوی مقدار زیادی پتاسیم، سدیم، ویتامین A، کلسیم و آهن است. وجود این ریز مغذی ها باعث شده رازیانه برای سلامت استخوان، تنظیم فشار خون و کاهش التهاب، موثر باشد.

مکانیسم قرص گرین فیت باریج برای لاغری

عصاره های گیاهی که در کپسول لاغری گرین فیت به کار رفته است، تنها برای کاهش وزن و لاغری مفید نیستند. بلکه مصرف مداوم آن ها، سبب بهبود سلامت عمومی بدن می شود. اما تمرکز اصلی قرص لاغری باریج، کمک به کاهش وزن سریع است و این کار را با مکانیسم های مختلفی انجام می دهد.

قرص لاغری باریج برای کاهش اشتها

کاهش اشتها مهم ترین عاملی است که سبب پایداری رژیم غذایی می شود. زیرا اغلب افراد در دوران رژیم غذایی خود، دچار احساس گرسنگی کاذب می شوند که در صورت تحمل کردن آن به چربی سوزی خواهند رسید. اما اکثر اوقات تحمل این گرسنگی بسیار سخت می شود. عصاره مرزنجوش و رازیانه با تاثیر بر روده و جذب بیشتر آب در روده، حس سیری در فرد به وجود می آورند. در نتیجه با مصرف کپسول گرین فیت باریج، به راحتی می توان از گرسنگی کاذب گذر کرد و به چربی سوزی رسید.

کپسول لاغری گرین فیت برای چربی سوزی

چربی سوزی هم با رعایت رژیم غذایی و هم با انجام فعالیت بدنی اتفاق می افتد. در واقع لاغر شدن و کاهش وزن نیز تنها با شکستن چربی ها ممکن است. پس هرچه بازده بدن در چربی سوزی را بالا ببریم، می توانیم زودتر به وزن دلخواه خود برسیم. زیره سیاه و زنیان، هر دو سرشار از آهن هستند که در کنار سایر مواد مغذی، مانند آنتی اکسیدان ها (ویتامین C و A) سوخت و ساز بدن را افزایش داده و راندمان چربی سوزی را در بدن بالا می برند. این مکانیسم، مهم ترین تاثیر کپسول لاغری گرین فیت باریج در بدن است.

عوارض قرص لاغری باریج چیست؟

عصاره های گیاهی به کار رفته در قرص لاغری گرین فیت باریج، میزان دفع ادرار را افزایش می دهد. از این رو، اگر قرص را با آب کافی میل نشود، ممکن است بدن را دچار کم آبی کند. به جز این مورد، عوارض دیگری برای این قرص تاکنون گزارش نشده است.

برای جلوگیری از ایجاد هرگونه آثار سوء دارو روی بدن، بهتر است برای مشخص کردن دوز مصرفی دارو با یک پزشک مشورت کنید. افرادی که به گیاهان موجود در کپسول لاغری گرین فیت حساسیت دارند، کودکان زیر 12 سال، افراد با سابقه خونریزی معده یا مبتلا به هپاتیت، از مصرف این دارو خودداری کنند.

مصرف کپسول گرین فیت باریج در بارداری و شیردهی

به دلیل اثراتی که کپسول گرین فیت باریج در طول دوران بارداری بر روی بدن می گذارد، مانند اختلال در جذب مواد مغذی برای جنین، کوتاه کردن زمان بارداری و کاهش فشار خون، مصرف در این دوران توصیه نمی شود. در دوران شیردهی نیز به دلیل تغییر طعم شیر و احتمال ایجاد عوارض عصبی در نوزاد، استفاده از گرین فیت توصیه نمی شود.

نکات مهم و موارد احتیاط

 • مصرف کپسول گرین فیت را دو هفته قبل از انجام عمل جراحی با مشورت پزشک قطع کنید.
 • استفاده از این قرص لاغری که کودکان زیر 12 سال توصیه نمی شود.
 • گرین فیت حاوی مقداری رازیانه است و به همین دلیل لازم است تا افرادی که نسبت به هورمون شرایط حساسی دارند، مانند اندومتریوزیس، سرطان سینه، رحم و فیبرویید رحمی در مصرف این فرآورده احتیاط کنند.
 • در صورت وجود حساسیت نسبت به پونه کوهی، مریم گلی، اسطوخودوس، کرفس، نعنا، ریحان، هویج و زوفا، این احتمال وجود دارد که رازیانه و یا مرزنجوش موجود در گرین فیت نیز برای مصرف کننده به طو متقاطع حساسیت ایجاد کنند.
 • اگر مبتلا به هپاتیت و مشکلات کبدی، انسداد روده و یا دستگاه ادراری، زخم و خون ریزی معده و دوازدهه، فشار خون، سنگ صفرا و تشنج هستید، لازم است تا قبل از مصرف کپسول گرین فیت با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

 

تداخلات قرص لاغری باریج

 • تداخلات دارویی

اگر از تاموکسیفن، استروژن ها، استیل کولین استراز (پیریدوستگیمین و نئوستیگمین)، داروهای ضد انعقاد خون، داروهای آنتی کولینرژیک (مانند ایپراتروپیوم)، داروها با عارضه کبدی و یا داروهایی که توسط کبد متابولیزه می شوند استفاده می کنید، توصیه می شود به منظور کاهش تداخلات احتمالی با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

مصرف همزمان کپسول گرین فیت ممکن است عارضه جانبی حساسیت به نور را در داروهایی چون داکسی سایکلین، تتراسایکلین، سیپروفلوکساسین، لووفلوکساسین و آمی تریپتیلین تشدید کند.

 • تداخل با گیاهان

به منظور جلوگیری از تداخلات احتمالی، اگر به صورت همزمان از فرآورده های حاوی جنسینگ، گل گاو زبان، سیر، جینکگو، انگور خرس و علف چای استفاده می کنید با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

 • تداخلات با آزمایش ها

مصرف این قرص لاغری ممکن است سبب بهبود پروفایل چربی، کاهش فشار خون و افزایش آنزیم های کبدی شود.

طریقه مصرف کپسول لاغری گرین فیت

بهترین زمان مصرف قرص لاغری گرین فیت، نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی است.

برای نتیجه گیری خوب، پیشنهاد می شود روزی 2 الی 3 مرتبه و در هر مرتبه 1 الی 2 کپسول از این محصول، به همراه مقدار زیادی آب مصرف شود.

مصرف آب زیاد از دهیدره شدن بدن در طول مصرف این دارو جلوگیری خواهد کرد.

جهت کاهش علائم گوارشی توصیه می شود گرین فیت را همراه عرق زیره استفاده کنید.

استفاده از این قرص لاغری گیاهی برای دو ماه عوارض جانبی خاصی به همراه نخواهد داشت، اما چنانچه قصد مصرف بیشتر از 3 ماه دارید، می بایست با پزشک مشورت نمایید.

کپسول لاغری گرین فیت باریج را از کجا تهیه کنیم؟

برای خرید کپسول گرین فیت باریج می توانید به داروخانه های معتبر سراسر کشور مراجعه کنید. همچنین، برای خرید آنلاین کپسول گرین فیت نیز می توانید به وبسایت داروخانه آنلاین داروبیار مراجعه کنید و پس از سفارش، این محصول را در کوتاه ترین زمان، درب منزل خود تحویل بگیرید.


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها