در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

گردن بندطبی نرم صادراتی Paksaman Export Cervical Callar Medical Soft

شناسه محصول:
شناسه محصول:
دسته بندی: ارتوپدی
تولید کننده: Paksaman
سایز:
S M L XL
فروشنده: داروبیار
118,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

گردن بندطبی نرم صادراتی Paksaman Export Cervical Callar Medical Soft, اورتزی که تحت عنوان گردن بند طبی نرم صادراتی فیلادلفیا در اختیار شما است، از شناخته شده ترین و موثر ترین اورتزهای گردنی است که در درمان و یا کمک به درمان اختلالات ناشی از آسیب های ...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
گردن بندطبی نرم صادراتی Paksaman Export Cervical Callar Medical Soft
نقد و بررسی

گردن بندطبی نرم صادراتی Paksaman Export Cervical Callar Medical Soft, اورتزی که تحت عنوان گردن بند طبی نرم صادراتی فیلادلفیا در اختیار شما است، از شناخته شده ترین و موثر ترین اورتزهای گردنی است که در درمان و یا کمک به درمان اختلالات ناشی از آسیب های خفیف ضربه ای و غیر ضربه ای گردن استفاده می شود. همچنین در بسیاری از بیماری های مهره های گردنی و نیز پس از جراحی هایی که بر روی مهره های این ناحیه انجام می شود محدودیت حرکتی در تمام جهات نیاز می باشد که از اورتز گردن بند طبی سخت پاک سمن استفاده می شود، می توان از گردن بند طبی نرم صادراتی در شب ها و به هنگام خواب استفاده نمود.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

توضیحات:

ستون فقرات گردنی شامل هفت مهره و دیسک های بین مهره ای می باشد، این مهره ها ضمن تحمل وزن سر عامل حرکات متنوع بدن نیز می باشد. ریشه های عصبی مربوط به اندام های فوقانی از میان مهره های گردن عبور نموده و سپس به نواحی بازو، ساعد و انگشتان دستان امتداد می یابند.
آرتروز و پردلاپس دیسک فقرات گردنی که یکی از شایع ترین بیماری های فقرات گردن می باشد موجب فشار به ریشه های عصبی و ایجاد درد و بی حسی گزگز شدن در اندام فوقانی می شود. ضعف های عضلانی ناحیه گردن و کشیدگی های ناگهانی و بیش از حد و وضعیت های غلط در ایستادن ، نشستن ، خوابیدن و غیره می تواند عامل بروز درد در ناحیه گردن با منشاء عضلانی شود. شکستگی های ثابت مهره های گردن که در حوادث یا آسیب های ورزشی حادث می شود نیاز به ثابت نگه داشتن گردن جهت تسکین درد و درمان دارند.
اورتزی که تحت عنوان گردن بند طبی نرم صادراتی فیلادلفیای پاک سمن در اختیار شما است، یکی از تولیدات متنوع پاک سمن است که از شناخته شده ترین و موثر ترین اورتزهای گردنی است که در درمان و یا کمک به درمان اختلالات ناشی از آسیب های خفیف ضربه ای و غیر ضربه ای گردن استفاده می شود. همچنین در بسیاری از بیماری های مهره های گردنی و نیز پس از جراحی هایی که بر روی مهره های این ناحیه انجام می شود محدودیت حرکتی در تمام جهات نیاز می باشد که از اورتز گردن بند طبی سخت پاک سمن استفاده می شود، می توان از گردن بند طبی نرم صادراتی در شب ها و به هنگام خواب استفاده نمود.

 

رعایت موارد زیر در پیشگیری درد های گردنی موثر است :

1- همیشه از بالش کوتاه و مناسب استفاده نمائید.
2- در حمل و نقل اجسام حتی سبک با دست در مسافت های طولانی خود داری کنید.
3- در حین مطالعه یا رانندگی سعی کنید با ایجاد تکیه گاه برای پشت سر سنگینی سر را به روی گردن کاهش دهید.
4- استرس، عصبانیت و استعمال دخانیات عامل مهمی در تحریکات عصبی و دردهای ناحیه گردن می باشند.
5- انجام ورزش های کششی و قدرتی شامل حرکت سر به جلو و عقب، حرکات چرخشی گردن، رساندن گوش به شانه راست و چپ در تقویت عضلات گردن بسیار مفید است.

توجه:

- بند جلوی گردن بند جهت تنظیم آن با ارتفاع گردن تعبیه شده است.
- گردن بند های طبی پاک سمن در طرح ها و سایز های مختلف با قابلیت تنظیم برای استفاده خانم ها و آقایان تولید و عرضه شده است.
- توصیه می شود هنگام دراز کشیدن و خوابیدن خصوصا بعد از انجام ورزش های سنگین از گردن بند طبی پاک سمن استفاده نمایید.


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها