در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

قرص منوپیس ویتابیوتیکس 30 عددی Vitabiotics Menopace Original 30 Tablets

شناسه محصول: 5021265221004
شناسه محصول: 5021265221004
دسته بندی: مکمل های تقویتی
تولید کننده: VITABIOTICS
فروشنده: داروبیار
153,700 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

قرص منوپیس ویتابیوتیکس سبب حفظ و تعادل ریز مغذی های خاص مناسب دوران یائسگی در بدن می شود. این محصول یک فرمول متعادل و دقیق و جامع شامل ۲۱ ریزمغذی ضروری به همراه ایزوفلان های سویا بوده که علاوه بر رفع علایم و نشانه های یائسگی سبب بهبود ساخت کلاژن پوست...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
قرص منوپیس ویتابیوتیکس 30 عددی Vitabiotics Menopace Original 30 Tablets
نقد و بررسی

قرص منوپیس ویتابیوتیکس سبب حفظ و تعادل ریز مغذی های خاص مناسب دوران یائسگی در بدن می شود. این محصول یک فرمول متعادل و دقیق و جامع شامل ۲۱ ریزمغذی ضروری به همراه ایزوفلان های سویا بوده که علاوه بر رفع علایم و نشانه های یائسگی سبب بهبود ساخت کلاژن پوست، حفظ استحکام و سلامت استخوان ها می شود.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

قرص منوپیس ویتابیوتیکس

Monopace®

قرص منوپیس سبب حفظ و تعادل ریز مغذی هـای خاص مورد نیاز در دوران یائسـگی خانم ها می شود. تحقیقات نشان داده اند که بسیاری از مشکلات دوران یائسـگی می توانند بواسطه ی مصرف ریز مغذی هایی که به صورت کامل و کافی در قرص مونوپس وجود دارد، به صورت قابل توجهی کاهش یابند.

  • تامین ۲۱ ریزمغذی تخصصی برای دوران یائسگی
  • تامین ایزوفلاوون های سویا با خاصیت شبه استروژنی
  • کنترل علائم دوران یائسگی مانند گرگرفتگی و اختلال خلق و خو
30 عدد قرص
 
در دوران یائسگی، حفظ تعادل امری ضروری است. منوپیس اورجینال منبع مهمی از 22 ماده مغذی‌ست که بخش‌های مهمی مانند فعالیت هورمونی، سلامت قلب، سلامت استخوان‌ها و موارد دیگر را هدف قرار می‌دهد.
 

مکمل تخصصی برای بانوان در سنین یائسگی و پیش-یائسگی

قرص منوپیس سبب حفظ و تعادل ریز مغذی هـای خاص مورد نیاز در دوران یائسـگی خانم ها می شود. تحقیقات نشان داده اند که بسیاری از مشکلات دوران یائسـگی می توانند بواسطه ی مصرف ریز مغذی هایی که به صورت کامل و کافی در قرص مونوپیس وجود دارد، به صورت قابل توجهی کاهش یابند.
قرص مونوپیس دارای فرمول متعادل، دقیق و جامع شامل ۲۱ ریزمغذی ضروری به همراه ایزوفلاون های سویا می باشد. قرص مونوپیس علاوه بر رفع علائم و نشانه های دوران یائسگی سبب بهبود ساخت کلاژن پوست، حفظ استحکام و سلامت استخوان ها و حفظ و بهبود عملکرد سیستم قلبی و عروقی می شود.

یائسگی دوره ای طبیعی از زندگی زنان است که معمولاً در حدود سن ۴۵ تا ۵۵ سالگی آغاز می‌شود. در این زمان تخمدان ها به میزان کمتری هورمون های زنانه، به خصوص استروژن را ترشح می کنند که این مسئله سبب بروز علائم یائسگی می شود. دوران یائسگی با یک سری تغییرات جسمی و روحی همراه است. خانم هایی که در حال وجود به دوران یائسگی هستند، اصطحالا در دوره ی پیش-یائسگی علائم ضد و نقیضی از یائسگی نشان می دهد.

علائم و مشکلات دوران یائسگی

دوران یائسگی با علائمی مانند گرگرفتگی، تپش قلب، تعریق، اضطراب، بی خوابی و همچنین افزایش خطر ابتلا به مشکلاتی از قبیل پوکی استخوان، بیماری‌های قلبی وعروقی و افسردگی همراه است. علائم و مشکلات به وجود آمده در دوران یائسگی عمدتا به دلیل کاهش شدید تولید گروهی از هورمون های جنسی به نام استروژن در بدن خانم ها به وجود می آید.
برای تسکین علائم و پیشگیری از مشکلات دوران یائسگی، می توان موادی که در بدن عملکردی شبیه عملکرد هورمون استروژن دارند مصرف نمود تا کمبود استروژن در این دوران تا حدی جبران گردد. ایزوفلاون های استخراج شده از دانه سویا در بدن مانند استروژن عمل کرده و مولکول های “شبه استروژن” محسوب می شوند.
قرص مونوپیس مواد تخصصی مانند ایزوفلاون های سویا را تامین می نمایند که در بدن خواص “شبه استروژنی” داشته و علائم و مشکلات ناشی از کمبود استروژن را در دوران یائسگی برطرف می سازد.
گر گرفتگی: در ابتدای دوران یائسگی بروز گرگرفتگی بسیار شایع است. استرس و فشارهای روحی می توانند سبب تشدید این مسئله گردند.
پوکی استخوان: یکی از مهم ترین مشکلات دوران یائسگی پوکی استخوان است. افزایش سن باعث اختلال در سوخت و ساز ویتامین D و اختلال در جذب کلسیم می شود. اثر افزایش سن روی از دست دادن استخوان در زنان بیشتر از مردان است. از طرف دیگر، با توجه به کمبود ویتامین D در برخی کشورها از جمله کشور ما، امکان بروز پوکی استخوان در زنانی که کمتر نور خورشید دریافت می کنند افزایش می یابد. نور خورشید منبع تامین ویتامین D است.
در سالیان اولیه ی شروع دوران یائسگی، تراکم بافت استخوانی 1-2% به ازای هر سال کاهش پیدا میکند، بنابراین پوکی استخوان یک مشکل جدی در خانم های یائسه بوده و قرص مونوپیس با تامین ریزمغذی های لازم، از این بیماری جلوگیری می نماید.
اختلالات خواب، تعریق شبانه، بیماری‌های قلبی عروقی، مشکلات روحی و … نیز از مشکلات دوران یائسگی محسوب می شود که با مصرف ریزمغذی های تخخصی و ایزوفلاون سویای موجود در قرص مونوپیس میتوان به مقابله با آنها پرداخت.

ترکیبات
عنوان مقدار نیاز روزانه
Vitamin C
45 mg
56 %
Vitamin B1
10 mg
909 %
Vitamin B2
5 mg
357 %
Vitamin B3
20 mg
125 %
Vitamin B6
10 mg
714 %
Folic Acid
500 ug
250 %
Biotin
30 ug
60 %
Pantothenic Acid
30 mg
500 %
Zinc
15 mg
150 %
 
  •  نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است
  •  مقدار به کار رفته از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است

عناصر

فرمولاسیون قرص مونوپس شامل 21 ریزمغذی شامل ویتامین ها و مواد معدنی بعلاوه ی ایزوفلاون های استخراج شده از دانه ی سویا می باشد.

ایزوفلاون سویا (Soy Isoflavone)

ایزوفلاون های سویا موادی هستند که از دانه ی سویا استخراج می شوند. دانه های سویا از گذشته برای بهبود علائم دوران یائسگی مصرف می شدند. با افزایش محبوبیت مصرف این مواد، توجه محققین به این مسئله جلب گردید و مکانیسم اثرشان کشف شد.
همانطور که اشاره کردیم، در دوران یائسگی سطح هورمون استروژن در خانم ها به شدت کاهش می یابد و علائم دوران یائسگی نیز به همین دلیل ایجاد می شود. ایزوفلاون های سویا در بدن مانند استروژن عمل کرده و مولکول های “شبه استروژن” محسوب می شوند. بنابراین می توانند بخش مهمی از کمبود استروژن در بدن را جبران نموده و علائم یائسگی را بهبود دهند.

به طور کلی اثرات استفاده از ایزوفلاون های سویا در یائسگی شامل موارد زیر است: کاهش و بهبود علایم یائسگی (گـر گرفتگی، تعریـق و …)، کاهش کلسترول و بهبود عملکرد سیستم قلبی- عروقی، حفظ سلامت و استحکام استخوان ها، بهبود حافظه و فعالیت های ذهنی، بهبود خلق و خو و کاهش علایم افسردگـی ناشی از یائسگی.

تاثیرات فوق العاده ی مصرف ایزوفلاون های سویا در بهبود علائم و مشکلات دوران یائسگی طی مطالعات و مقالات متعددی به اثبات رسیده است. قرص مونوپس مقادیر متعادل از این ماده ی مغذی را تامین می نماید.

ایزوفلاون های استخراج شده از دانه ی سویا شامل 3 ماده ی فعال شامل دیادزین (Diadzein)، گلایستین (Glycetine) و جنیستئین (Genistein) می باشد که هر سه در قرص مونوپس به مقادیر کافی وجود دارند.

ویتامین D

ویتامین D باعث افزایش جذب کلسیم و فسفر از روده و همچنین باعث محفوظ ماندن ذخایر کلسیم می شود. با توجه به شیوع بالای پوکی استخوان در خانم های یائسه و عدم دریافت کافی نور آفتاب جهت تولید این ویتامین در بدن، مصرف کافی آن از طریق رژیم غذایی ضرورت می یابد.
قرص مونوپس با تامین ویتامین D و مواد معدنی شامل منیزیم (Magnesium)، منگنز (Manganese) و روی (Zinc) از پوکی استخوان که یکی از مهم ترین عوارض دوران یائسگی است جلوگیری می نماید.

ویتامین B6

این ویتامین مانند سایر ویتامین های گروه B، در تولید انرژی نقش دارد ولی یکی از نقش های اختصاصی ویتامین B6، تنظیم فعالیت هورمونی می باشد. همانطور که میدانید، مهم ترین مشکل در دوران یائسگی، برهم خوردن تنظیمات هورمونی بدن می باشد که ویتامین B6 در بهبود این مشکل کمک کننده است.

PABA

این ریزمغذی در بدن جهت ساخت گلبولهای قرمز نقش دارد. کمبود این ماده در بدن می تواند باعث خستگی مفرط، حساسیت پذیری، عصبی شدن و افسردگی و یبوست می شود و نقش مهمی در سیستم ایمنـی و سلامت پوست دارد. مطالعات نشان داده اند PABA در رشد مو و کند شدن رویش موهـای خاکستری نقش دارد.

سلنیوم (Selenium)، ویتامین های C و E و A و منگنز (Manganese)

این مواد نقش بسیار مهمی در سوخت و ساز بدن داشته و سلامت عمومی بدن را تضمین می نمایند. علاوه بر این، آنتی اکسیدان هایی قوی هستند که سبب حذف و خنثی کردن مولکول های سمی ناشی از آلودگی های محیطی و کهولت سن در بدن می شوند.
ویتامین C موجود در قرص مونوپس علاوه بر خاصیت آنتی اکسیدانی، به تولید کلاژن نیز کمک می کند. کلاژن جزو پروتئین های ساختمانی می باشد که در استخوان ها و پوست نقش مهمی داشته و کمبود آن در دوران یائسگی، با افزایش ریسک پوکی استخوان و مشکلات پوستی همراه است.
بیوتین (Biotin) و پانتوتنیک اسید (Pantothenic acid): جزوی از ویتامین های گروه B هستند که بر روی رشد و کیفیت مو تاثیرات مطلوب دارد. بیوتین در حفظ و تامین سلامت پوست، اعصاب و دستگاه گوارش و تنظیم متابولیسم نقش دارد. پانتوتنیک اسید جهت کاهش علایم دوران یائسگی و علایم پیری و سلامت پوست موثر و مفید است.

ویتامین B12 و ویتامین B1

این دسته از ویتامین های گروه B علاوه بر تولید انرژی، به عملکرد طبیعی سیستم عصبی نیز کمک می نمایند.

فولیک اسید (Folic acid)

همان ویتامین B9 می باشد که نقش مهم در سلامت قلب و عروق و ساخته شدن گلبول های قرمز دارد.

۲ عدد قرص به همراه وعده غذای اصلی مصرف شود.

در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد و در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم نور خورشید و دور از دسترس اطفال نگهداری شود
بیش از مقدار توصیه شده مصرف ننمایید.
قرص منوپیس حتما با معده پر مصرف
در صورت مصرف دارویی دیگر، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
در صورت حساسیت به سویا از مصرف این محصول اجتناب نمایید.


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌ها
تجهیزات حفاظت فردی
مادر و کودک
آرایشی وبهداشتی
محصولات زناشویی
پک های مناسبتی
تجهیزات پزشکی