“از خانه تا داروخانه راهی نیست”

ما در داروخانه آنلاین داروبیار از مجرب ترین متخصصان دارویی و تغذیه، مشاوران حوزه زیبایی و همچنین به روزترین فناوری های روز دنیا و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بهره گرفتیم تا محصولات آرایشی و بهداشتی، انواع مکمل های دارویی و مکمل بدنسازی را برای تمامی افراد خانواده، از هر سن و جنس و سلیقه ای، در هر نقطه از کشور تأمین کنیم.

تلفن: ۴۶۰۷۴۳۰۴-۰۲۱

آدرس: شهر قدس، حاشیه میدان ساعت

تضمین اصالت محصولات

با توجه به تهیه محصولات از نمایندگی‌ها و عوامل فروش برندهای معتبر، داروخانه آنلاین داروبیار سلامتی و اصالت تمامی کالاهای موجود در سایت را ضمانت می‌کند. تمامی محصولات با تضمین اصالت از برندهای مختلف به فروش می‌رسد.

داروبیار اصالت همه کالاهایش را تضمین می‌کند. از آنجا مجموعه داروبیار برای تامین کالاهای ارائه شده در فروشگاه خود، تنها با شرکت های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از داروبیار خریداری می‌کنند. شرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیر قانونی محسوب می‌شود.

قابل ذکر است محصولاتی که دارای تخفیف زیادی هستند، به این علت است که به طور کلی و بدون واسطه از شرکت تولیدکننده و واردکننده خریداری می‌شود؛ بنابراین به ما در داروبیار این امکان را می‌دهد تا با تخفیف بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.

هم چنین شما می توانید اینماد، آدرس و شماره تلفن دراوخانه را مشاهده کنید که نشان دهنده اعتبار و اعتماد به داروبیار است. 

توجه داشته باشید تمامی محصولات از داروخانه دکتر شکری ارسال می‌شود که در بهترین شرایط نگهداری و در سلامت کامل برای شما ارسال می‌شود.


    0
    شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
    سبد خرید خالی است.