در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

نروزان اوریجینال ویتابیوتیکس 30 عددی Vitabiotics Neurozan Original 30 Tab

شناسه محصول: 6261832300971
شناسه محصول: 6261832300971
دسته بندی: سلامت مغز و اعصاب
تولید کننده: VITABIOTICS
فروشنده: داروبیار
149,200 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

قرص نـروزان اوریجینال Neurozan® ORIGINAL قرص نروزان اورجینال ترکیبی ایده آل از مواد مغذی برای تضمین عملکرد حداکثری سیستم عصبی و مغز را فراهم می آورد. مغز انسان جزو ارگان های حیاتی بدن و مهم ترین بخش دستگاه عصبی می باشد. تامین نیازهای تغذیه ای مغز برا...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

 • نقد و بررسی
 • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
نروزان اوریجینال ویتابیوتیکس 30 عددی Vitabiotics Neurozan Original 30 Tab
نقد و بررسی

قرص نـروزان اوریجینال Neurozan® ORIGINAL قرص نروزان اورجینال ترکیبی ایده آل از مواد مغذی برای تضمین عملکرد حداکثری سیستم عصبی و مغز را فراهم می آورد. مغز انسان جزو ارگان های حیاتی بدن و مهم ترین بخش دستگاه عصبی می باشد. تامین نیازهای تغذیه ای مغز برای انجام فعالیت های متابولیسمی، تمرکز و حافظه ضروری است. بهبود تمرکز و حافظه بوسیله عصاره جینکو بیلوبا تقویت نشاط و شادابی و بهبود افسردگی بوسیله تامین 5-HTP و ساخت سروتونین موثر در بهبود بیماری هایی مانند میگرن، پارکینسون و آلزایمر 30 عدد قرص

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

مکمـلی ایـده آل جهت حفظ و تقـویت عملکرد سیستم عصبی و مغز

مغز انسان جزو ارگان های حیاتی بدن و مهم ترین بخش دستگاه عصبی می باشد. تامین نیازهای تغذیه ای مغز برای انجام فعالیت های متابولیسمی، تمرکز و حافظه ضروری است. قرص نوروزان اورجینال ترکیبی ایده آل از مواد مغذی برای تضمین عملکرد حداکثری سیستم عصبی و مغز را فراهم می آورد.
مغز انسان حدود 30% انرژی بدست آمده از مواد غذایی را مصرف می نماید! این مسئله نشان دهنده ی اهمیت تامین نیازهای تغذیه ی مغز از طریق قرص نوروزان اورجینال می باشد.

دستگاه عصبی، برخلاف دیگر نقاط بدن به ریزمغذی های تخصصی برای عملکرد هرچه تمام تر نیاز دارد. مشکلات شایع در زمینه ی مغز و اعصاب که بسیاری از افراد دچار آن می باشند شامل خستگی ذهنی، ضعف حافظه، عدم تمرکز و اختلالات خلق و خوی می باشد. بسیاری از این شکایات ناشی از کمبود همین ریزمغذی های تخصصی می باشد و یا با تامین آن ها می توان به بهبود آن ها کمک نمود.

قرص نروزان اورجینال با تامین 18 ریزمغذی عمومی و 8 ماده ی مغذی تخصصی جهت بهبود عملکرد مغزی باعث بهبود حافظه، تمرکز، خلق و خو، اضطراب، عملکرد شناختی و سایر ناراحتی های مربوط به سیستم عصبی می گردد.

کاربرد مواد مغذی تخصصی موجود در قرص نروزان اوریجینال

تقویت ساختمان سلول های عصبی

سلول های عصبی، نورون (Neuron) نام دارند. مغز انسان از بیش از 80 بیلیون نورون تشکیل شده است. نورون ها ساختمان بخصوصی دارند که برای ساخت و انتقال پیام های عصبی طراحی شده است. اگر به هر دلیلی ساختمان نورون دچار مشکل شود، انتقال پیام های عصبی با اشکال مواجه می شود و به کندی انجام می گیرد. مواد مغذی موجود در قرص نوروزان اورجینال، ساختمان نورون ها را تقویت نموده و باعث افزایش سرعت انتقال پیام عصبی می شوند.

تقویت ساخت واسطه های عصبی

واسطه های عصبی در واقع پل ارتباطی بین سلول های عصبی (نورون ها) هستند. واسطه های عصبی انواع مختلفی دارند و در مناطق مختلف مغز و اعصاب، نقش بخصوصی بازی می کنند. کمبود و یا تضعیف هرکدام از واسطه های عصبی ارتباط مستقیمی با مشکلات عصبی و بیماری های مغز و اعصاب دارد. قرص نوروزان اورجینال، مواد مغذی تخصصی مورد نیاز برای ساخت واسطه های عصبی را در اختیار دستگاه عصبی قرار می دهد و عملکرد حداکثری مغز را تضمین می نماید.
قرص نروزان اورجینال عاری از هرگونه ی ماده ی دارویی می باشد و ریزمغذی های موجود در آن به وابستگی فیزیکی منجر نمی شود.

عناصر

محصول نوروزان اورجینال هم ریزمغذی های عمومی و هم ریزمغذی های تخصصی مورد نیاز برای کارکرد حداکثری سیستم عصبی و مغز را تامین می نماید.

فسفاتیدیل سرین (Phosphatidylserine) و فسفاتیدیل کولین (Phosphatidylcholine)

این دو ماده ی مغذی از لحاظ ساختمانی جزو اسید های چرب طبقه بندی می شوند. فسفاتیدیل سرین و فسفاتیدیل کولین بطور تخصصی ساختمان سلول های عصبی (نورون ها) را تقویت می نمایند.
دور تا دور نورون ها را غلافی می پوشاند که “میلین” نام دارد. این غلاف 2 وظیفه ی مهم دارد: از طرفی سلول های عصبی را از اسیب های محیطی محافظت می کند و همچنین باعث افزایش سرعت انتقال پیام عصبی در طول رشته ی عصبی می گردد. فسفاتیدیل سرین و فسفاتیدیل کولین یاعث تقویت میلین می شوند و از این طریق باعث تقویت ساختمان سلول های عصبی گشته و نهایتا به بهبود فعالیت های عصبی کمک می نمایند. این 2 ریزمغذی همچنین به ساخت واسطه های عصبی نیز کمک می کنند.

آرژنین (Arginine)، گلوتامین (Glutamine) و گلوتاتیون (Glutathione)

آرژنین، گاوتامین و گلوتاتیون در دسته ی آمینواسیدها قرار دارند. این 3 ماده ی مغذی در ساختمان واسطه های عصبی وجود دارند. در واقع سلول های عصبی (نورون ها) برای ساخت واسطه های عصبی به این ریزمغذی ها نیاز دارند. این مواد همچنین به بهبود سوخت و ساز دستگاه عصبی کمک می نمایند.

کو آنزیم Q10 (Co-Q10) و کاروتنوئید ها (Carotenoids)

این مواد از قوی ترین و موثرترین آنتی اکسیدان های شناخته شده می باشند که اثرات استفاده از آن ها در طیف وسیعی از بیماری ها ثابت شده است. مغز از حساس ترین ارگان های بدن می باشد، به طوری که تولید کوچک ترین مقادیر مولکول های سمی (رادیکال های آزاد) در آن باعث ایجاد طیف وسیعی از بیماری ها و مشکلات مغز و اعصاب می گردد. کوآنزیم Q10 و کاروتنوئید ها، با اثرات آنتی اکسیدانی قوی، رادیکال های آزاد را مهار کرده و باعث پیشگیری و کمک به درمان بیماری های مغز و اعصاب مانند آلزایمر، پارکسینسون و … می گردند.
قرص نوروزان اورجینال با تقویت ساختمان سلول های عصبی و ساخت واسطه های عصبی و همچنین خواص آنتی اکسیدانی، محصول منحصر به فردی است که به تقویت همه جانبه ی سیستم عصبی و مغز می پردازد.

عصاره جینکو بیلوبا (Ginkgo biloba extract)

این گیاه با قدمت هزاران ساله، از قدیمی ترین مواد مورد استفاده در طب سنتی چینی می باشد، به طوری که با مطالعات انجام شده راه خود را به طب مدرن باز کرده است. طی مقالات متعدد ثابت شده است این ماده می تواند باعث بهبود خون رسانی به مغز گشته و علاوه بر این، خواص آنتی اکسیدانی دارد. مصرف این ماده می تواند باعث بهبود بیماری های مزمنی مانند آلزایمر، پارکسینسون و فراموشی گردد.

5-HTP

این ماده در مغز باعث تحریک ترشح واسطه ی عصبی مهمی به نام “سروتونین” می گردد. سروتونین در انجام فعالیت های مهمی مانند تنظیم خلق و خو، خواب، تمرکز و حافظه نقش دارد؛ بنابراین مصرف 5-HTP به درمان طیف وسیطی از اختلالات مانند مشکلات خواب، استرس، افسردگی، میگرن، پیش فعالی، پارکینسون و … کمک خواهد نمود.
ریزمغذی های تخصصی موجود در قرص نوروزان اورجینال شامل عصاره جینکو بیلوبا، 5-HTP، آرژنین، گلوتامین، گلوتاتیون، کوآنزیم Q10، فسفاتیدیل سرین، فسفاتیدیل کولین و کاروتنوئید می باشند.

ویتامین ها (D, E, C و گروه B)

ویتامین C و E نقش آنتی اکسیدانی مهمی در بدن ایفا می کنند. تحقیقات جدید نشان داده است ویتامین D علاوه بر نقش اصلی در جذب کلسیم و کمک به ساختمان استخوان، باعث سلامت سلول های عصبی (نورون) نیز می گردد. ویتامین های گروه B نقش مهمی در تولید انرژی در بدن ایفا می کنند و انرژی بالای مورد نیاز سلول های عصبی و مغز را تامین می نمایند.

قرص نوروزان اورجینال مقادیر بالایی از ویتامین D و ویتامین های B1، B5، B6 و B12 را تامین می نماید. این ریزمغذی ها علاوه بر کارکرد های عمومی، برای سوخت و ساز مغزی ضروری می باشند و کمبود هرکدام از آنها با ضعف کارکرد مغزی-عصبی همراه است.

مواد معدنی (منیزیم، آهن، روی، مس، منگنز، سلنیوم، کروم و ید)

مواد معدنی نقش بسیار مهمی در انجام فعالیت های متابولیسمی و حفظ ساختمان سلول ها برعهده دارند. مطالعات جدید ثابت نموده اند مصرف این مواد بصورت مکمل، با اثرات کوآنزیمی و ساختمانی، مستقیما سلول های عصبی و ساختمان دستگاه عصبی را تقویت کرده و فعالیت آن ها را بهبود می بخشند.
سایر ریزمغذی های موجود در قرص نوروزان اورجینال شامل انواع ویتامین ها (D, E, C و گروه B) و مواد معدنی (منیزیم، آهن، روی، مس، منگنز، سلنیوم، کروم و ید) می باشند.

ویژگی های قرص نروزان ویتابیوتیکس

 • بدون گلوتن، شکر، نمک، رنگ‌های مصنوعی، مواد نگهدارنده و مخمر
 • کمک به حفظ و تقویت عملکرد مناسب سیستم عصبی و مغز
 • حفظ حافظه و ارتقا هوشیاری و وضعیت روحی و روانی
 • پیشگیری از زوال مغز و جلوگیری از اختلال حافظه
 • موثر در تقویت حافظه و عملکرد شناختی
 • افزایش توان ذهنی و شناختی افراد
 • از بین بردن اضطراب و افسردگی
 • بهبود خلق و خو و تمرکز
 • بهبود یادگیری

مقدار مصرف

۱ عدد قرص در روز به همراه وعده غذایی اصلی و با یک لیوان آب یا نوشیدنی خنک مصرف شود.


لطفا دقت کنید

در صورت حساسیت به هر کدام از اجزا این فرآورده قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.

دور از دسترس کودکان در جای خشک و در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتیگراد نگهداری شود.

این فرآورده جهت تشخیص، درمان و یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.

این محصول حاوی آهن بوده که ممکن است برای کودکان مضر باشد.

از مصرف چای و قهوه همزمان با مصرف قرص خودداری شود.

بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نشود.

با معده خالی مصرف نکنید.

مصرف در دوران بارداری و شیردهی

در صورت بارداری و یا شیردهی، قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت نمایید.

تداخل دارویی

در صورت استفاده از محصولات ضد انعقاد قبل از مصرف این فرآورده حتما با پزشک خود مشورت نمایید.


ترکیبات

عوامل حجم دهنده: میکرو کریستالین سلولز، دی بیسیک فسفات کلسیم ، نشاسته سیب زمینی و نشاسته ژله ای، اکسید منیزیم، ویتامین C (اسید آسکوربیک {شامل: گلیسریل تری استئارات})، پلی وینیل پلی پیرولیدون، عوامل ضد قالب کردن: اسید استئاریک، دی اکسید سیلیکون، تالک و منیزیم استئارات، پوشش دهنده قرص (هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، اتیل سلولز، پروپیلن گلیکول، رنگ های طبیعی منبع: دی اکسید تیتانیوم، اکسید آهن قرمز)، ویتامین E (دی آلفا توکوفریل اسید سوکسینات) (از سویا)، فسفاتیدیل کولین (از سویا) و فسفاتیدیل سرین (از سویا)، ال-آرژنین، اسید پانتوتنیک (به عنوان نمک کلسیم)، تیامین (ویتامین B1 به عنوان مونونیترات)، سولفات روی، جینکوبیلوبا، نیاسین (به عنوان نیکوتین آمید)، پلی وینیل پریرولیدون، ویتامین(سیانو کوبالامینB12 { فسفات دی کلسیم})، فومارات آهن، هیدروکسی تریپتوفان، ویتامین B6 (پیریدوکسین HCl)، کاروتنوئیدهای طبیعی (بتاکاروتن، گاما کاروتن، سیتروکسانتین، بتا زاکاروتن، نشاسته سبزیجات)، آنتی اکسیدان: (دی ال-آلفاتوکوفرول)، کوانزیم کیوتن Q10، گلوتامین، سولفات منگنز، ال-گلوتاتیون، ریبوفلاوین، اتیل سلولز، ویتامین D3 ((کوله کلسیفرول)، زنجیره متوسط تری گلیسیرید، سیلیکا کلوئیدی، تالک، مالتودکرستین، BHA، اتیل سلولز))، سولفات مس، اسید فولیک (پترویل مونوگلوتامیک اسید)، سلنات سدیم، تری کلرید کروم، یداید پتاسیم

 


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌ها
تجهیزات حفاظت فردی
مادر و کودک
آرایشی وبهداشتی
محصولات زناشویی
پک های مناسبتی
تجهیزات پزشکی