بسته
دسته بندی محصولات
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  گردن بندطبی

  نمایش به عنوان گرید لیست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  گردن بندطبی نرم Paksaman Soft With Bar Neck Support

  گردن بندطبی نرم Paksaman Soft With Bar Neck Support, اورتزي كه تحت عنوان گردن بند طبي نرم پاك سمن در اختيار شماست يكي از توليدات متنوع پاك سمن است كه از شناخته شده ترين و موثرترين اورتزهاي گردني مي باشد كه در درمان و يا كمك به درمان اختلالات ناشي از آسيب هاي خفيف ضربه اي و غير ضربه ايي گردن استفاده مي شود. در بسياري از بيماري هاي مهره هاي گردني و نيز پس از جراحي هايي كه بر روي مهره هاي اين ناحيه انجام مي شود محدوديت حركتي در تمام جهات نيز مي باشد كه از اورتز گردن بند طبي سخت پاك سمن استفاده مي شود. مي توان از گردن بند طبي نرم پاك سمن شبها و هنگام خوابيدن استفاده نمود.

  گردن بندطبی سخت چانه دار Hard Carvical Collar with Chin Support

  گردن بندطبی سخت چانه دار Hard Carvical Collar with Chin Support, اورتزي كه تحت عنوان گردن بند طبي سخت چانه دار پاك سمن در اختيار شماست يكي از توليدات متنوع پاك سمن است كه در دو نمونه سخت و نرم طراحي شده است.گردن بند طبي سخت ،در كليه دردهاي ناحيه گردن ،با منشاء استخواني و عضلاني كه نياز به ثابت نگه داشتن گردن و جلوگيري از حركات فلكشن ،اكستنشن ،رو تيشن و... باشد مورد استفاده قرار مي گيرد. تكيه گاه چانه اي اين اورتز وزن سر مهرهاي گردني برداشته و بر كمربند شانه اي منتقل مي نمايد.واز طريق ضمن تسكين درد از پيشروي عارضه جلوگيري به عمل مي آورد.گردن بند طبي نرم،با عملكرد مشابه نمونه فوق ولي با راحتي بيشتر و محدوديت كمتر در هنگام خواب و استراحت مورد استفاده قرار مي گيرد.

  گردن بندطبی سخت Hard Carvical Collar

  گردن بندطبی سخت Hard Carvical Collar, اورتزي كه تحت عنوان گردن بند طبي سخت پاك سمن در اختيار شماست يكي از توليدات متنوع پاك سمن است كه در دو نمونه سخت و نرم طراحي شده است.گردن بند طبي سخت ،در كليه دردهاي ناحيه گردن ،با منشا ء استخواني و عضلاني كه نياز به ثابت نگه داشتن گردن و جلوگيري از حركات فلكشن ،اكستنشن ،رو تيشن و... باشد مورد استفاده قرار مي گيرد.تكيه گاه چانه اي اين اورتز وزن سر مهرهاي گردني برداشته و بر كمربند شانه اي منتقل مي نمايد.واز طريق ضمن تسكين درد از پيشروي عارضه جلوگيري به عمل مي آورد.گردن بند طبي نرم،با عملكرد مشابه نمونه فوق ولي با راحتي بيشتر و محدوديت كمتر در هنگام خواب و استراحت مورد استفاده قرار مي گيرد.

  گردن بند فیلادلفیا نای باز Tracheotomy Philadelphia Carvical Collars

  گردن بند فیلادلفیا نای باز Tracheotomy Philadelphia Carvical Collars, اورتزي كه تحت عنوان گردن بند طبي فيلادلفيای نای باز در اختيار شماست از شناخته شده ترين و موثرترين اورتزهاي گردني است كه در درمان ويا كمك به درمان اختلالات ناشي از آسيبهاي خفيف ضربه اي و غير ضربه اي گردن استفاده ميشود. همچنين در بسياري از بيماريهاي مهره هاي گردني و نيز پس از جراحيهايي كه بر روي مهره هاي اين ناحيه انجام ميشود محدوديت حركتي در تمام جهات نياز ميباشد كه از اورتز گردن بند طبي سخت استفاده ميشود ميتوان از گردن بند طبي نرم صادراتي در شبها و به هنگام خواب استفاده نمود .

  گردن بند فیلادلفیا Philadelphia Carvical Collar

  گردن بند فیلادلفیا Philadelphia Carvical Collar, اورتزي كه تحت عنوان گردن بند فيلادلفيا در اختيار شماست از شناخته شده ترين و موثرترين اورتزهاي گردني است كه در درمان و يا كمك به درمان اختلالات ناشي از آسيبهاي خفيف ضربه اي و غير ضربه اي گردن استفاده ميشود. همچنين در بسياري از بيماريهاي مهره هاي گردني و نيز پس از جراحيهايي كه بر روي مهره هاي اين ناحيه انجام ميشود محدوديت حركتي در تمام جهات نياز ميباشد كه از اورتز گردن بند طبي سخت پاك سمن استفاده ميشود ميتوان از گردن بند طبي نرم صادراتي در شبها و به هنگام خواب استفاده نمود .

  گردن بندطبی نرم صادراتی Paksaman Export Cervical Callar Medical Soft

  گردن بندطبی نرم صادراتی Paksaman Export Cervical Callar Medical Soft, اورتزی که تحت عنوان گردن بند طبی نرم صادراتی فیلادلفیا در اختیار شما است، از شناخته شده ترین و موثر ترین اورتزهای گردنی است که در درمان و یا کمک به درمان اختلالات ناشی از آسیب های خفیف ضربه ای و غیر ضربه ای گردن استفاده می شود. همچنین در بسیاری از بیماری های مهره های گردنی و نیز پس از جراحی هایی که بر روی مهره های این ناحیه انجام می شود محدودیت حرکتی در تمام جهات نیاز می باشد که از اورتز گردن بند طبی سخت پاک سمن استفاده می شود، می توان از گردن بند طبی نرم صادراتی در شب ها و به هنگام خواب استفاده نمود.

  گردن بندطبی

  فیلتر بر اساس:

  پاک کردن همه
  تولید کنندگان