جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند
طعم

نمایش 1 - 7 کالا از 7

آنتی اکسیدان

قرص آنتی اکسیدان

آنتی اکسیدان یک عامل بازدارنده از ایجاد رادیکال های آزاد و مضری است که در بدن، سبب ایجاد بیماری هایی همچون سرطان می شوند. آنتی اکسیدان ها علاوه بر منابع داخلی در بدن، به صورت طبیعی در گیاهان و غذاها و به صورت کپسول و قرص آنتی اکسیدان در بازار موجود هستند.

قرص آنتی اکسیدان چیست؟

قرص آنتی اکسیدان و به طور کلی آنتی اکسیدان ها موادی هستند که از سلول های شما در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کنند، یا روند آسیب رساندن به آنها را که ممکن است در بیماری­ های قلبی، سرطان و سایر بیماری ها نقش داشته باشند را کند می کنند. آنتی اکسیدان ها به خنثی سازی رادیکال های آزاد در بدن ما کمک می کنند و این باعث افزایش سلامت کلی بدن می شود. بهتر است بگوییم آنتی اکسیدان ها از بین برنده ی رادیکال های آزاد هستند و مانند یک مهار کننده رادیکال های آزاد عمل می کنند.

علت ایجاد رادیکال های آزاد در بدن و تاثیرات آنها:

رادیکال های آزاد مولکول های زائدی هستند که بدن در برابر فشارهای خارجی و یا دیگر عوامل محیطی ایجاد می کند.به عنوان مثال هنگامی که بدن غذا را هضم می کند یا زمانی که به استعمال دخانیات می پردازید و یا در نزدیکی دود قلیان و سیگار و دیگر دخانیات هستید، رادیکال آزاد در بدن شما تولید می شود. اگر بدن توان از بین بردن این رادیکال های آزاد را نداشته باشد، استرس اکسیداتیو به وجود می آید. این امر سبب آسیب دیدن سلول ها و عملکرد کلی بدن می شود. مواردی که سبب زیاد شدن و یا ایجاد رادیکال های آزاد در بدن می شود، هم می توانند درونی باشد، مثل التهاب و استرس و هم می توانند بیرونی باشند.

قرص آنتی اکسیدان قوی

عوامل خارجی موثر در ایجاد رادیکال های آزاد:

آلودگی های ناشی از دود خودرو و کارخانه ها، ذرات معلق، اشعه های خطرناک خورشید، دود انواع دخانیات، ورزش های سنگینی که باعث آسیب به بافت ها می شود، از جمله این عوامل خارجی هستند. مصرف بعضی از غذاها، به خصوص غذاهای چرب و سرخ شده، انواع فست فودها، شیرین کننده های غیر طبیعی و برخی رنگ های خوراکی و افزودنی های غیر مجاز و پرخطر، همچنین پرتوها و اشعه های شیمی درمانی، از دیگر عوامل خارجی می باشند. همه ی موارد نام برده سبب آزاد شدن بیش از اندازه یون های آهن و مس و زیاد شدن آنزیم های خطرناکی که به تولید رادیکال های آزاد می پردازند، می شود.

صدمات ناشی از استرس اکسیداتیو:

صدمات حاصل از استرس اکسیداتیو با ایجاد بیماری های صعب العلاجی همچون سرطان و نابینایی به خصوص در سالمندان ارتباط تنگاتنگ دارد. همچنین بیماری های قلبی عروقی، سکته های قلبی و مغزی، ناراحتی های مربوط به سیستم تنفسی، ضعف سیستم ایمنی بدن، بیماری پارکینسون و دیگر بیماری هایی که با شرایط استرس درونی در ارتباط است، ناشی از استرس اکسیداتیو است. خبر خوب اين است كهاستفاده درست و استاندارد از آنتی اکسیدان ها طبق دستور پزشک و متخصصان سلامت، این خطرات را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

کپسول آنتی اکسیدان
منابع آنتی اکسیدان کدام اند؟

منابع آنتی اکسیدان ها می توانند طبیعی یا مصنوعی باشند. منابع مصنوعی عبارتند از: قرص آنتی اکسیدان قوی و معمولی و کپسول آنتی اکسیدان. برخی از غذاهای گیاهی سرشار از آنتی اکسیدان طبیعی و  نوعی ماده مغذی گیاهی هستند. بدن همچنین نوعی آنتی اکسیدان، تولید می کند که به عنوان آنتی اکسیدان های درون زا شناخته می شوند. آنتی اکسیدان هایی که از خارج بدن می آیند برون زا نامیده می شوند. آنتی اکسیدان ها، مانند ویتامین C و E و کاروتنوئیدها ، ممکن است به محافظت از سلول ها در برابر آسیب ناشی از رادیکال های آزاد کمک کنند.

انواع آنتی اکسیدان های طبیعی

آنتی اکسیدان های طبیعی عبارتند از فلاونوئیدها، تانن ها، فنول ها و لیگنان ها. غذاهای گیاهی شامل میوه ها، سبزیجات، غلات کامل، آجیل، دانه ها، گیاهان و ادویه جات و حتی کاکائو بهترین منابع آنتی اکسیدان های گیاهی هستند. از فواید میوه ها و سبزیجات رنگارنگ این است که می توانند طیف وسیعی از آنتی اکسیدان ها را ارائه دهند. مکمل های آنتی اکسیدانی می توانند از بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی عروقی، سرطان و آب مروارید جلوگیری کنند. مکمل های آنتی اکسیدانی، قرص ها و کپسول های آنتی اکسیدانی هستند که در اکثر داروخانه ها وجود دارند.به هنگام خرید مکمل های آنتی اکسیدان از داروخانه ها، اطلاعات کاملی از آنچه برای مدیریت سلامت خود انجام می دهید به آنها ارائه دهید و سپس اقدام به خرید نمایید.

انواع کپسول و قرص آنتی اکسیدان
خرید کپسول آنتی اکسیدان

ممکن است شما هم به دنبال خرید قرص آنتی اکسیدان و یا کپسول آنتی اکسیدان باشید و یا بهتر بگوییم به دنبال تهیه و مصرف آنتی اکسیدان قوی و تاثیرات بیشتر آن هستید. باید بگوییم که به غیر از منابع آنتی اکسیدان طبیعی که شامل آنتی اکسیدان گیاهی و غذایی هستند، باید اقدام به مصرف روزانه آنتی اکسیدان ها تحت نظر پزشک و یا مشاور سلامت خود کنید. بدین ترتیب اثرات بیشتر و  بهتر آن را در طول زمان مشاهده خواهید کرد.

قیمت خرید قرص آنتی اکسیدان

برای خرید قرص آنتی اکسیدان قوی و یا کپسول آنتی اکسیدان، علاوه بر مراجعه به داروخانه های معتبر و کوچک و بزرگ موجود در سطح کشور می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین نیز اقدام به خرید قرص آنتی اکسیدان قوی نمایید. برای اطلاع از قیمت خرید قرص آنتی اکسیدان می توانید به سایت های معتبر اینترنتی از جمله سایت معتبر و  باسابقه ی داروبیار مراجعه کنید. سایت داروبیار در زمینه ی خدمت رسانی به کلیه ی بیماران عزیز و همچنین تهیه ی داروهای نایاب و  پراستفاده فعالیت دارد. طبق فرموده ی مقام معظم رهبری بیماری خود یک رنج است و بیماران و عزیزان آنها، خانواده و یا اطرافیان بیماران برای تهیه ی داروی مورد نیاز بیمار نباید هیچ گونه دغدغه ای داشته باشند. تهیه ی دارو نباید برای آنها تبدیل به مشکل و استرس شود و باید به راحتی و در کم ترین زمان قابل خریداری باشد.

بسته کامل کپسول آنتی اکسیدان
نحوه خرید قرص آنتی اکسیدان از داروبیار

دارخانه آنلاین داروبیار با نهایت تلاش خود و با استفاده از تیم فروش متخصص، اقدام به تامین انواع داروهای پر استفاده نموده است. از جمله ی این داروهای مهم قرص آنتی اکسیدان و کپسول آنتی اکسیدان است که پس از خرید از شرکت های داروسازی معتبر داخلی و خارجی، با داشتن علامت استاندارد و تاییدیه ی وزارت بهداشت، آماده فروش می شود. البته تلاش های تیم داروبیار برای تامین انواع داروها و در معرض فروش قرار دادن آن تا جایی امکان پذیر است که تحریم های دارویی در آن موثر نباشد.

شما خریداران و مراجعان همیشگی سایت داروبیار برای خرید قرص آنتی اکسیدان قوی و همچنین برای آگاهی از قیمت کپسول آنتی اکسیدان، با تیم پشتیبانی سایت داروبیار در ارتباط باشید و هرگونه سوال و مشاوره خرید خود را از آنان در یافت نمایید. با خرید انواع مکمل های آنتی اکسیدان از سایت داروبیار، سفارش خود را در اسرع وقت، درب منزل خود تحویل بگیرید. آرزوی داروبیار، سلامتی و آرامش خاطر شماست.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.