جست و جو در نتایج

نمایش 1 - 0 کالا از 0

هیچ محصولی یافت نشد.

از پایان ۸ ماهگی

غذای کمکی از پایان ۸ ماهگی

سایت ما در این مقاله قصد دارد به معرفی غذای کمکی از پایان ۸ ماهگی  و بررسی تمام ابعاد مختلف   غذای کمکی از پایان ۸ ماهگی  بپردازد. چنان چه شما نیز به دنبال یافتن اطلاعات کاملی  درباره ی   غذای کمکی از پایان ۸ ماهگی  هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید

زمانی که کودک شما به 8 ماهگی می ‌رسد، نه تنها در حال رفت و آمد هستند، بلکه احتمالاً وارد همه چیز می شوند. نوزادان به ویژه در این مرحله کنجکاو می باشند چرا که نسبت به محیط خود بیش تر آگاه می ‌شوند.

کودکان هشت ماهه در حال افزایش قدرت جدید می باشند. آن‌ ها ممکن است به اندازه ای قوی باشند که در حالی که روی صندلی یا مبل گرفته اند، خود را به حالت ایستاده بکشند. در یکی دو ماه دیگر، آن ها باید شروع به گشت و گذار در اطراف با استفاده از مبلمان برای پشتیبانی کنند. مطمئن شوید که سیم‌ ها دور از دسترس می باشند، لامپ‌ ها، تلویزیون و مبلمان ایمن می باشند و خانه برای کودک متحرک ضد کودک می باشد.

بیش تر نوزادان در حال حاضر شروع به خزیدن کرده اند، اما چنان چه کودک 8 ماهه شما هنوز به این مرحله نرسیده است، وحشت نکنید. برخی از نوزادان چند ماه بیش تر طول می ‌کشد تا حرکت کنند.

غذای کمکی از پایان ۸ ماهگی

در این سن، کودک شما در حال درک این است که چگونه مهارت  های حرکتی خود را با حواس خود جفت کند. نوزادان در این سن معمولاً می ‌توانند یک اسباب بازی را از سراسر اتاق ببینند، بفهمند که آن را می ‌خواهند، بخزند تا آن را بگیرند و آن را بردارند. آن ها علاوه بر این می ‌توانند اسباب بازی‌ ها را با سهولت نسبی دست کاری کنند، بلوک‌ ها را به هم بکوبند، توپی را پرتاب کنند یا یک سری فنجان با اندازه‌ های مختلف را در یک دیگر قرار دهند.

از آن جا که تقریباً هر چیزی که کودک شما برمی ‌دارد در دهان او می ‌افتد، مطمئن شوید که اسباب ‌بازی‌ های کوچک یا اشیایی را که در اطراف خوابیده اند را کنار بگذارید. به خاطر داشته باشید که چنان چه چیزی به اندازه ی کافی کوچک باشد که در لوله ی دستمال توالت قرار بگیرد، آنقدر کوچک است که کودک شما را خفه کند. چنان چه فرزندتان خواهر و برادر بزرگ‌ تر از 3 سال دارد، بهتر است مکان‌ های بازی جداگانه ای داشته باشید و قانون لوله ی دستمال توالت را به کودک یادآوری کنید. علاوه بر این می ‌توانید خواهر و برادر بزرگ‌ تر را به بازی با اسباب ‌بازی‌ های کوچک‌ تر در حین چرت زدن کودک و تمیز کردن او هنگام بیدار شدن کودک محدود کنید.

با افزایش مواد جامد، شیر مادر یا شیر خشک کاهش می ‌یابد. برخی از نوزادان در این سن به اندازه ای مجذوب غذا های سفره هستند که کم تر علاقه ای به تغذیه از شیشه یا پستان ندارند. ممکن است متوجه شوید که رژیم غذایی کودک شما در حال تغییر به مواد جامد بیش تر در مقایسه با شیر صرف شده است. اما آن ها هنوز به حدود 16 تا 20 اونس شیر مادر یا شیر خشک نیاز دارند تا زمانی که بتوانند پس از اولین تولد خود به شیر گاو روی آورند.

درک و مهارت های جویدن کودک شما باید به اندازه ی کافی رشد کرده باشد تا بتوانید غذا های جامد را به مخلوط زمان غذا اضافه کنید. بهترین فینگر فود ها موز، نان تست، پاستا، گوشت خوب پخته شده و غلات هستند. غذا ها را به اندازه ی لقمه برش دهید و از سرو هر گونه اقلام خطر خفگی مانند هات داگ، هویج خام، ذرت بو داده، انگور، زغال اخته و کشمش خودداری کنید. مهم نیست که غذا های جامد چقدر ریز خرد شده اند، هرگز کودک خود را در طول وعده های غذایی بدون مراقبت رها نکنید.

همان طور که تنوع غذا ها را افزایش می ‌دهید به یاد داشته باشید که عسل را تا زمانی که کودک شما حداقل یک سالگی نرسیده است معرفی نکنید.

غذای کمکی از پایان ۸ ماهگی

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی   غذای کمکی از پایان ۸ ماهگی

در این مقاله ما سعی کردیم درباره‌ ی   غذای کمکی از پایان ۸ ماهگی  به شما اطلاعات درستی داده باشیم و شما را با همه ی ابعاد   غذای کمکی از پایان ۸ ماهگی  آشنا سازیم .

به طور کلی باید اظهار کرد که زمانی که کودک شما به 8 ماهگی می ‌رسد، نه تنها در حال رفت و آمد هستند، بلکه احتمالاً وارد همه چیز می شوند. نوزادان به ویژه در این مرحله کنجکاو هستند چرا که نسبت به محیط خود بیش تر آگاه می ‌شوند.

کودکان هشت ماهه در حال افزایش قدرت جدید هستند. آن‌ ها ممکن است به اندازه ای قوی باشند که در حالی که روی صندلی یا مبل گرفته اند، خود را به حالت ایستاده بکشند. در یکی دو ماه دیگر، آن ها باید شروع به گشت و گذار در اطراف با استفاده از مبلمان برای پشتیبانی کنند. مطمئن شوید که سیم‌ ها دور از دسترس می باشند، لامپ‌ ها، تلویزیون و مبلمان ایمن می باشند و خانه برای کودک متحرک ضد کودک می باشد.

در پایان این مقاله از این که تا انتهای این مقاله‌ با سایت داروبیار همراهی کردید از شما بی نهایت سپاس گزاریم و امید داریم که در این مقاله ی سایت ما به شما راهنمایی درستی درباره‌ ی   غذای کمکی از پایان ۸ ماهگی  کرده باشیم.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.