جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 7 کالا از 7

افزایش اشتها

قرص اشتها آور

روش های مختلفی وجود دارند که می توانند برای افزایش اشتها در افراد لاغر مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از قرص اشتها آور یکی از روش های افزایش اشتها در بدن ما انسان ها هستند. در حال حاضر شربت ها و قرص های اشتها آور مختلفی در بازار وجود دارند که می توانند برای افزایش وزن مورد استفاده قرار گیرند.

بسیاری از افراد در جامعه به جای اینکه از چاقی رنج ببرند، از بیماری لاغری رنج می برند. لاغری هم مانند چاقی یک نوع بیماری است و تاثیر بدی بر روی اعتماد به نفس فرد دارد. به هر حال لازم است که فرد لاغر مانند یک فرد عادی، تناسب اندام داشته باشد! در این میان بسیاری از افراد لاغر روش های مختلفی را برای افزایش وزن خود امتحان می کنند؛ اما به نتیجه دلخواه خودشان نمی رسند. یکی از روش هایی که به این افراد پیشنهاد می شود، استفاده از قرص اشتها آوراست.

بی اشتهایی؛ عامل اصلی لاغری

عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند باعث بروز مشکل لاغری در انسان ها شوند؛ اما یکی از مهم ترین عوامل، بی اشتهایی است. افراد لاغر اشتهای کافی برای غذا خوردن ندارند و به همین خاطر نمی توانند در وعده های غذایی خودشان به اندازه کافی غذا بخورند.

از طرفی افراد لاغر تنها زمانی چاق می شوند که بتوانند غذای زیادتری بخورند. به همین خاطر اگر بتوان بی اشتهایی و کم اشتهایی افراد لاغر را کاهش داد، به راحتی می توان لاغری  این افراط را درمان کرد. روش های مختلفی برای درمان بی اشتهایی وجود دارد و می توان از مواد غذایی خاصی برای افزایش اشتها استفاده نمود؛ اما مصرف مواد غذایی اشتها آور باز هم اثری روی کم اشتهایی افراد نداشته باشد.

افزایش اشتها با قرص اشتها آور

یکی از بهترین روش هایی که می توان با کمک اشتهای افراد لاغر را افزایش داد، استفاده از قرص های اشتها آور است. در حال حاضر قرص های اشتها آور مختلفی در بازار وجود دارند که می توانند باعث افزایش اشتها و میل به خوردن غذا در افراد لاغر شوند.

در حال  حاضر بسیاری از افراد لاغری که از لاغری رنج می برند، از قرص اشتها آوریا شربت اشتها آوراستفاده می کنند. قرص های اشتها آور از محتویاتی خاصی تشکیل شده اند که باعث افزایش اشتها در افراد لاغر می شوند. بسیاری از کودکان و بزرگسالان می توانند از این داروها استفاده کنند تا روزانه میزان غذای بیشتری را مصرف کنند.

قرص اشتها آور موجود در داروخانه

شاید در گذشته بیشتر داروهای اشتها آور در عطاری ها پیدا می شدند که بعضی از آن ها موثر بودند و بعضی از آن ها نیز هیچ اثری بر روی اشتهای افراد نداشتند؛ اما در حال حاضر بسیاری از قرص های اشتها آور در داروخانه ها پیدا می شوند. شما می توانید برای اضافه وزن خودتان یک قرص اشتها آور موجود در داروخانه را خریداری کنید و طبق دستور موجود مصرف کنید.

همه قرص ها و شربت های اشتها آوری که در داروخانه ها موجود هستند، از سازمان غذا و داروی کشور ایران تاییدیه گرفته اند و همین موضوع خیال شما را راحت می کند.

عوارض قرص افزایش اشتها

بسیاری از افراد فکر می کنند که قرص های اشتها آور و قرص های چاقی دارای عوارض کوتاه مدت یا بلند مدت هستند؛ اما واقعا این گونه نیست! تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر اینکه قرص های اشتها آور برای افراد مضر باشند یا عوارضی در پی داشته باشند، وجود نداشته است.

البته نباید در مصرف قرص اشتها آور قوی و قرص افزایش اشتها زیاده روی کرد؛ چرا که زیاده روی در مصرف این قرص ها باعث بروز مشکلاتی خواهد شد. بنابراین، اگر طبق دستور پزشک یا توصیه داروساز یک قرص اشتها آور را مصرف کنید، می توانید این اطمینان را داشته باشید که هیچ گاه ضرری به شما نخواهد رسید.

انواع قرص اشتها آور

در حال حاضر قرص های اشتها آوری در بازار وجود دارند که هر کدام مزایای خاص خودشان را دارند. به طور کلی بسته به نوع موادی که در قرص های اشتها آور به کار رفته اند می توان قرص های اشتها آور را به گروه های زیر تقسیم بندی کرد.

قرص های اشتها آور حاوی ویتامین ها: بعضی از ویتامین های موجود در غذاها باعث ایجاد اشتها و میل به غذا می شوند. به همین خاطر بعضی از قرص های اشتها آور از گروه ویتامین های مختلفی تشکیل شده اند که باعث افزایش اشتها در بدن ما می شوند. ویتامین های گروه ب از جمله ویتامین هایی هستند که می توانند اشتهای افراد را افزایش دهند.
قرص های اشتها آور حاوی زینک و روی: در حال حاضر شربت ها و قرص های اشتها آوری در بازار وجود دارند که غنی از روی یا همان زینک می باشند. شربت های حاوی زینک بیشتر برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرند؛ اما بزرگسالان هم می توانند از این شربت ها برای افزایش اشتها استفاده کنند.
قرص های اشتها آور حاوی گیاهان اشتها آور: بعضی از داروهایی که به عنوان قرص اشتها آور در بازار وجود دارند، از محتویات گیاهی خاصی تشکیل شده اند. این گیاهان دارویی باعث افزایش اشتها می شوند. البته ممکن است که در این قرص ها از مواد معدنی و ویتامین های مختلف دیگری هم استفاده شود.

عملکرد قرص اشتها آور قوی چگونه است؟

بسیاری از افراد بر این باور هستند که قرص های اشتها آور از محتویاتی تشکیل شده اند که بسیار برای بدن انسان ها مضر هستند و نباید هیچ گاه از این قرص ها استفاده کرد! اما این در حالی است که بسیاری از قرص های اشتها آور قوی از گیاهان دارویی ساخته شده اند و مصرف به اندازه آن ها هیچ ضرری برای ما نخواهند داشت.

هرچه یک قرص اشتها آور از مواد دارویی اشتها آور بیشتری تشکیل شده باشد، مکانیزم قوی تری برای افزایش اشتها در کودکان و بزرگسالان خواهد داشت. این قرص ها از طریق دو مکانیزم اشتهای افراد لاغر را افزایش می دهد. این قرص ها ابتدا سوخت و ساز بدن انسان ها را افزایش می دهند و همین موضوع سبب می شود که بدن فرد احساس نیاز بیشتری برای خوردن غذا داشته باشد.

دوم اینکه خود قرص های اشتها آور باعث افزایش اشتها در بدن انسان ها و در نهایت افزایش وزن می شوند. به همین خاطر افرادی که از قرص های اشتها آور استفاده می کنند، احساس میل بیشتری به خوردن غذا دارند. از طرفی خود ویتامین ها و املاحی که در قرص های افزایش اشتها وجود دارند، باعث سلامتی و حفظ سلامت عمومی بدن افراد لاغر می شوند.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.