جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند
وزن

نمایش 1 - 6 کالا از 6

افزایش وزن

قرص چاقی و افزایش وزن

لاغری یکی از مشکلاتی است که بعضی از افراد جامعه با آن درگیر هستند. روش های مختلفی وجود دارند که می توانند باعث افزایش وزن شوند. مصرف قرص چاقی یکی از روش های چاق شدن می باشد. در حال حاضر انواع مختلفی از قرص های چاقی در بازار وجود دارند.

بسیاری از افراد جامعه بر این باور هستند که فقط چاقی یک بیماری است و یک فرد هر چقدر هم که لاغر باشد، سالم است! این یک باور اشتباه است که متاسفانه در بین جامعه ما  وجود دارد. به طور کلی چاقی زیاد و لاغری زیاد هر دو بیماری محسوب می شوند و می بایست که آن ها را درمان کرد. روش های مختلفی برای افزایش وزن در افراد لاغر وجود دارد؛ اما شاید بهترین راهی که بتوان از آن برای چاق شدن استفاده کرد، استفاده از قرص چاقی  است.

برای چاق شدن چه کاری انجام دهم؟

این سوالی است که بسیاری از افراد لاغر از خود می پرسند. متاسفانه لاغری تاثیر زیادی بر روی تناسب اندام بالا تنه می گذارد و از طرفی به شدت صورت افراد را لاغر می کند. به همین خاطر افراد لاغر به دنبال این هستند که حداقل کمی صورت خود را چاق تر کنند. روش های مختلفی برای چاقی وجود دارد که در ادامه به بعضی از آن ها اشاره می کنیم.

استفاده از یک رژیم غذایی مناسب زیر نظر یک کارشناس تغذیه برای چاقی توصیه می شود.
بهتر است که روزانه میزان کربوهیدرات مصرفی خود را افزایش دهید.
برای چاق شدن تعداد وعده های غذایی خودتان را افزایش دهید.
سعی کنید غذاهای خود را تزئین کنید تا اشتهای بیشتری برای خوردن آن ها داشته باشید.
از خوراکی هایی که ارزش غذایی پایینی دارند، استفاده نکنید و خود را با این خوراکی ها سیر نکنید!
غذا خود را آرام آرام بجوید و تعداد وعده های غذایی خود را افزایش دهید.
و …

استفاده از قرص افزایش وزن، بهترین روش برای چاقی

روش های ذکر شده برای چاقی تا حدی موثر خواهند بود؛ اما گاهی اوقات بعضی از افراد به این روش ها جواب نمی دهند و یا می خواهند در سریع ترین زمان ممکن اقدام به چاقی کنند. در نظر داشته باشید که برای چاق شدن می بایست زمان کافی بگذارید تا روند چاقی شما اصولی انجام شود.

بهترین روش برای چاقی، استفاده از قرص های چاقی است. در حال حاضر قرص های چاقی مختلفی در بازار وجود دارند که برای اضافه وزن بسیار موثر واقع شده اند. بسیاری از افرادی که از لاغری مفرط رنج می بردند، با مصرف قرص چاقیو قرص افزایش وزنبسیار بهبود پیدا کرده اند.

البته می توان در کنار مصرف قرص های چاقی از یک رژیم غذایی مناسب هم استفاده نمود تا روند بهبودی سریع تر حاصل شود.

انواع قرص چاقی
آشنایی با انواع قرص چاقی

شاید بسیاری از افرادی که قصد خرید قرص چاقی را دارند، به علت تنوعی که در بازار برای قرص های چاقی وجود دارد، کمی گیج بشوند و نتوانند قرص افزایش وزن مد نظر خود را خریداری کنند! به طور کلی قرص چاقی مختلفی در بازار وجود دارند که افراد می توانند بسته به شرایط و بودجه خودشان، هر کدام از این قرص ها را استفاده کنند. در ادامه شما را بعضی از انواع قرص چاقی آشنا می کنیم.

قرص های چاقی حاوی زینک: بیشتر قرص های چاقی که در بازار وجود دارند، حاوی ماده ای مهم و مغذی به نام زینک یا همان روی هستند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید بسیاری از کودکان هم برای افزایش اشتها شربت زینک یا همان روی می خورند! یک قرص چاقیحاوی زینک نقش بسیار مهمی بر روی افزایش وزن فرد لاغر ایفا خواهد کرد.
قرص های چاقی حاوی ویتامین ها: یکی از انواع قرص های اضافه وزن، قرص چاقی  است که حاوی ویتامین های مختلفی هستند. این قرص ها به دلیل اینکه از ویتامین های مختلف، مخصوصا ویتامین های گروه B تشکیل شده اند نقش بسیار مهمی بر روی افزایش اشتها فرد لاغر دارند.
قرص های چاقی حاوی مواد گیاهی: یکی از انواع قرص های چاقی که در بازار وجود دارند، قرص های گیاهی هستند که مواد گیاهی مختلفی دارند. این قرص ها کمترین ضرر را برای بدن ما انسان ها دارند و می توانند با محتویات گیاهی که در خودشان دارند، باعث چاقی فرد لاغر شوند.

عملکرد قرص چاقی؛ چگونه چاق می شویم؟

بسیاری  از افرادی که قصد خرید قرص چاقی را دارند، این سوال برایشان پیش می آید که چگونه می توان با قرص های چاقی، چاق شد؟ در پاسخ به این سوال باید یک نکته کلیدی که اساس تولید انواع قرص های چاقی شده است را به شما یاد دهیم.

به طور کلی قرص چاقی باعث افزایش اشتها در فرد لاغر می شود. حال فرقی نمی کند که کدام نوع از قرص افزایش وزن را خریداری کنید! به هر حال هر یک از قرص های افزایش وزن با محتویاتی که دارند، باعث افزایش اشتهای شما می شوند و همین موضوع سبب می شود که شما بتوانید غذای بیشتری مصرف کنید.

البته بعضی  از قرص های چاقی، حاوی مواد دیگری مانند اسید آمینه های مختلف، پروتئین ها و … هستند که همین مواد هم خودشان باعث اضافه وزن می شوند؛ اما اساس کار یک قرص چاقی، افزایش اشتها است! چرا که افراد لاغر بیشتر از هر چیزی از کم اشتهایی رنج می برند.

قیمت قرص چاقی

در حال حاضر قرص های چاقی مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام محتویات خاص خودشان را دارند. قیمت قرص چاقی هم به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان به طور دقیق ذکر کرد که قیمت یک قرص افزایش وزن چقدر است. در ادامه بعضی از عواملی که بر روی قیمت قرص چاقی موثر هستند را ذکر می کنیم تا بیشتر با این موضوع آشنا شوید.

برند قرص های چاقی: اولین چیزی که بر روی قیمت قرص چاقی اثر می گذارد، برند است. برندهای خارجی و یا حتی برندهای ایرانی معروف قرص های چاقی گران تری دارند.
محتویات قرص های چاقی: هر یک از قرص های چاقی حاوی محتویات خاصی هستند. به همین خاطر طبیعی است که بعضی  از قرص های چاقی گران تر از بعضی دیگر باشند. سلنیوم، روی، زینک، ویتامین های مختلف و … از جمله محتویاتی هستند که می توانند در یک قرص افزایش وزن به کار روند.
تعداد قرص های چاقی در هر بسته: به هر حال هر یک از بسته های قرص های چاقی به یک صورت بسته شده اند. به همین خاطر ممکن است در بعضی از بسته بندی های قرص های چاقی، تعداد قرص های چاقی بیشتر از یک بسته بندی دیگر باشد. طبیعی است که هر چه تعداد قرص های چاقی در یک بسته بیشتر باشد، شما می بایست هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.