جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 12 کالا از 13

مکمل‌ های یائسگی بانوان

مکمل یائسگی بانوان

یکی از دوره‌های طبیعی زندگی بانوان با قطع چرخه قاعدگی، یائسگی است که با بالاتر رفتن سن اثرات آن مشاهده می‌شود. با شروع دوران یائسگی، ترشح هورمون استروژن به میزان زیادی کاهش پیدا می‌کند و اغلب بانوان از دوران 40 سالگی عوارض آن را تجربه خواهند کرد. در برخی افراد که فشار زیادی از لحاظ روحی و استرس به وی وارد شود، یائسگی در اواسط دهه سی سالگی اتفاق می‌افتد که به آن یائسگی زودرس می‌گویند و با کمک تغذیه مناسب و مکمل‌های تقویتی می‌توان آن را کنترل کرد.
با استفاده از مکمل‌های یائسگی بانوان علائمی مانند تغییرات اخلاقی و میل جنسی، گرگرفتگی و … کاهش یافته و تحت کنترل در می‌آیند. مکمل‌های یائسگی دارای تنوع زیادی بوده و هر برند با هدف خاصی اقدام به تولید آن می‌کنند اما معمولا می‌توان نام ویتامین آ، ویتامین ب 12، ویتامین ب 6، ویتامین دی و ویتامین ای را در ترکیبات آن‌ها مشاهده کرد.

معرفی چند مکمل کاربردی برای استفاده در دوران یائسگی بانوان

  سافت ژل روغن گل مغربی های هلث: این مکمل با دارا بودن روغن گل مغربی، تاثیر زیادی بر روی کاهش دردهای عصبی و جسمانی خواهد داشت و می‌تواند یک مکمل مفید برای طی کردن دوران یائسگی باشد.
       سوپرابیون سیترا مگ ب6: این مکمل حاوی منیزیم سیترات و ویتامین ب6است که برای سلامت استخوان‌ها و سیستم عصبی بدن بسیار مفید است. مکمل سوپرابیون سیترا مگ ب6 اثراتی مانند کاهش افسردگی، کاهش استرس، برطرف کردن مشکلات اختلال خواب و … را با خود به همراه خواهد داشت.
   ایونینگ پریم رز الیت: این مکمل عناصری مفید مانند گامالینولنیک اسید، سیسلنیولئیک اسید و ویتامین E و گل مغربی را در خود جای داده است که کاهش عوارض دوران یائسگی مانند گرگرفتگی یا عرق‌های شبانه کمک می‌کند. مکمل ایونینگ پریم رز الیت برای بهبود افسردگی و استرس هم مفید خواهد بود و می‌تواند خطر ابتلا به سرطان را نیز کاهش دهد.
    پودر فرتولید او پی دی فارما: مکمل پودر فرتولید او پی دی فارما یک مکمل کامل شامل انواع ویتامین‌های گروه  B، ویتامین  C، D و A  است که با کمک منیزیم و سلنیوم به تنظیم هورمون‌ها و بهبود عملکرد جنسی بانوان کمک می‌نماید.

برای خرید بهترین مکمل های دوران یائسگی داروخانه انلاین داروبیار را دنبال کنید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.