جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 11 کالا از 11

تقویت قوای جنسی بانوان

 قرص افزایش میل زنان

نیازهای جنسی از مهمترین نیازهای انسان در زندگی زناشویی محسوب می شود. چنانچه عملکرد جنسی در فرد دچار اختلال گردد، نشان دهنده شرایط نامطلوب جسمی و روحی وی خواهد بود. عدم رغبت و میل جنسی در میان بانوان شایع تر از آقایان می باشد. قویترین قرص افزایش میل زنان در داروخانه می تواند به عنوان راه حل این مشکل در نظر گرفته شود. البته بهتر است قبل از مصرف این قرص حتما با پزشک خود و یا پزشک داروساز مشورت نمایید.

شما میتوانید به صورت رایگان با مشاورین داروخانه آنلاین داروبیار در مورد قوی ترین قرص افزایش میل زنان سوال کنید و خرید خوبی را تجربه کنید.

میل جنسی می تواند تحت تاثیر شرایط مختلفی از جمله رژیم غذایی، وضعیت جسمی فرد، مصرف دارو و همچنین شرایط روحی در هر فرد متغیر باشد. اما چنانچه عدم میل جنسی در بانوان مدت دار باشد، باعث مشکلاتی در خود فرد شده و همچنین زندگی زناشویی وی را تحت تاثیر قرار می دهد. در ادامه به تعریف قرص افزایش میل بانوان و تاثیرات آن می پردازیم.

قرص افزایش میل زنان چیست؟

همانطور که ذکر شد عوامل مختلفی در کاهش میل جنسی و اختلال در عملکرد هورمون های جنسی بانوان تاثیر گذار هستند. امروزه قرص هایی تحت عنوان قرص افزایش میل زنان در داروخانه های کشور ارائه شده است. این قرص با افزایش رغبت جنسی در زنان، میل جنسی را تقویت نموده و باعث رفع سردمزاجی در بانوان می گردد. عملکرد قرص افزایش میل جنسی بانوان به شرح ذیل می باشد:

l       روند افزایش و ساخت هورمون های جنسی را در بدن سرعت می بخشد.

l       حرارت بدن را تنظیم نموده و سطح انسولین را در بدن افزایش می دهد.

l       اختلال هورمون استرس در بدن یکی از علل سرد مزاجی می باشد، قرص تقویت قوای جنسی زنان، این هورمون را تنظیم می نماید.

l       سوخت و ساز بدن را متناسب می سازد.

l       همچنین عملکرد دفاعی بدن را بهبود می دهد.

l       این قرص با فعال نمودن غدد جنسی، باعث ایجاد ترشحات در ناحیه تناسلی شده و رطوبت لازم را در حین عمل جنسی فراهم ساخته و باعث افزایش رضایتمندی بانوان می گردد.

l       استفاده از این قرص نهایتا باعث افزایش گرایشات شخصی، فکری و میل آگاهانه جنسی در شخص مصرف کننده می گردد.

موارد مصرف قرص افزایش میل جنسی بانوان

مصرف قرص افزایش میل زنان در بسیاری از موارد می تواند کمک بسیار زیادی به رفع مشکلات سرد مزاجی و بی رغبتی جنسی در بانوان گردد. میل جنسی در بسیاری از افراد و به خصوص بانوان در طول سال های زندگی دستخوش نوسانات می باشد و این امر بسیار بدیهی و طبیعی می باشد.

خانم ها به خاطر فیزیولوژی خاص بدن خود دورانی مانند قاعدگی، زایمان و یائسگی را تجربه می نمایند که تمایلات جنسی در این دوران همراه با افت و خیز هایی می باشد. همچنین مصرف برخی داروها و مکمل های غذایی مانند داروهای تجویز شده برای درمان افسردگی مانند فلوکستین، سرترالین و … می توانند تا حد قابل ملاحظه ای میل و رغبت جنسی را در بانوان و همچنین آقایان کاهش دهد. لذا برای رفع سرد مزاجی بانوان که به خاطر این مشکلات به وجود آمده است، قرص های اختصاصی بانوان تولید و در بازار ارائه شده است.

نشانه های سرد مزاجی در بانوان

سرد مزاجی در خانم ها همراه با نشان دادن علائم مختلفی بروز می نماید که بانوان می توانند در صورت مشاهده چنین علائمی از قرص افزایش میل زنان برای بهبود استفاده نمایند.

l       نداشتن هیچ گونه تمایلی به انجام عمل جنسی

l       عدم گرایشات و افکار جنسی در زندگی زناشویی

l       ترس و عدم رغبت نسبت به فعالیت جنسی و حس اجبار و انفعال در آن
بررسی علل سرد مزاجی بانوان از نظر فیزیکی

علل مختلفی از نظر فیزیکی باعث می شود که تمایلات جنسی در بانوان کمرنگ شده و یا از بین برود. شناسایی این عوامل و درمان آنها بسیار مهم است. استفاده از قرص افزایش میل جنسی بانوان نیز در بسیاری از این موارد می تواند کمک کننده باشد. در ادامه به شرح برخی این مشکلات می پردازیم:

ناراحتی های جنسی

برخی خانم ها در حین رابطه جنسی دچار درد می شوند و یا فرایند ارگاسم را تجربه نمی کنند که به مرور زمان، باعث دلزدگی و کاهش میل جنسی خواهد شد.

بیماری های مزمن

گاهی اوقات ابتلا به بیماری هایی مانند دیابت، سرطان، فشارخون، آرتریت، بیماری های عصبی موجب کاهش هورمون های جنسی و در نتیجه عدم رغبت به رابطه را باعث می شود.

رژیم غذایی و دارو ها

رژیم غذایی و داروها نیز نقش مهمی در عملکرد هورمون های جنسی در بدن دارد. رژیم غذایی ناسالم، مصرف مواد و مشروبات الکلی و داروهای ضد افسردگی مانند سرترالین باعث کاهش میل جنسی در زنان می گردد.

مشاهده انواع مکمل تقویتی

خستگی

خستگی نیز یکی از عوامل مهم در عدم میل جنسی بانوان می باشد. به طور معمول خانم هایی که در منزل به کار بیش از حد توان مانند نگهداری از کودکان، نگهداری از فرد بیمار و یا سالمند و … می پردازند، میل جنسی تا حد زیادی در آنان کم می شود.

همچنین بارداری، زایمان و یائسگی نیز از مهمترین عوامل کاهش میل جنسی در بانوان می باشد.. مصرف قویترین قرص افزایش میل زنان در داروخانه می تواند در رفع این مشکلات بسیار کمک کننده باشد.

بررسی علل سرد مزاجی بانوان از نظر روانشناختی

علاوه بر مشکلات فیزیکی که عنوان شد بسیاری از مشکلات روحی نیز باعث کاهش میل جنسی در بانوان می گردد. اضطراب و افسردگی، استرس، اعتماد به نفس و عزت نفس پایین، تجربه نامطلوب از رابطه جنسی و … می توانند از علل روانشناختی سرد مزاجی محسوب شوند. حل این مشکلات و در کنار آن مصرف قرص افزایش میل بانوان می تواند تا حدود زیادی در افزایش میل بانوان موثر واقع شود.

خرید قرص افزایش میل جنسی زنان

بانوان محترم می توانند، قرص افزایش میل جنسی زنان را به عنوان کمک کننده بسیار موثر در افزایش رغبت و میل جنسی تهیه و خریداری نمایند. توصیه می شود این قرص را از داروخانه های مجاز و معتبر تهیه کنید. خرید قرص افزایش میل بانوان به صورت اصل در داروخانه های معتبری مانند داروخانه آنلاین داروبیار امکان پذیر است. در این داروخانه اینترنتی، قیمت قرص افزایش میل جنسی زنان در داروبیار نیز بسیار مناسب بوده و شما می توانید بعد از بررسی و دریافت مشاوره های لازم، به راحتی اقدام به سفارش و خرید آن نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.