بهترین زمان مصرف شربت ارژیتال هلث اید

امروزه از شربت هایی مثل شربت ارژیتال هلث اید که دارای ویتامین و فواید و مزایای بسیار زیادی است استفاده می شود، اما همان طور که می دانید دوز و مقدار مصرف برای سنین مختلف متفاوت است که برای هر کس باید پزشک او تعیین کند، مسئله دیگری که وجود دارد این است که بهترین زمان مصرف شربت ارژیتال هلث اید چه ساعتی از روز است؟

در واقع بهتر است این نوع شربت در ساعتی معین مصرف شود تا تاثیر گذاری آن چندین برابر شود، از این رو مناسب آن است که شربت ارژیتال هلث اید قبل از غذا استفاده شود. چرا که این شربت قبل از غذا می تواند اشتها بر انگیز باشد، و باعث جذب بهتر ویتامین های مواد غذایی شود، اکنون از شما عزیزان می خواهیم که با م همراه باشید تا بیش تر در این باره صحبت کنیم و اطلاعات بیش تری در اختیار تان بگذاریم.

 

ارژیتال هلث اید در صبح صحیح است؟

برخی افراد هستند که معتقدند این شربت باید در صبح استفاده شود، البته نظر دقیقی در مورد استفاده از آن قبل از صبحانه و یا بعد از آن داده نشده و این پزشک است که تعیین می کند برای سیستم بدن شما مصرف شربت ارژیتال هلث اید چه زمانی بهتر است، بعضی افراد سوالاتی این چنینی می پرسند که بهترین زمان برای مصرف شربت ارژیتال هلث اید می تواند بعد از ظهر باشد؟

برای سیستم و توده بدنی بعضی افراد بهترین زمان مصرف این شربت می تواند بعد ظهر و یا بین دو وعده شام و ناهار باشد البته این روش بیش تر برای کسانی بهتر است که پزشک آن ها مصرف شربت ارژیتال هلث اید را در یک دوز تجویز نموده است.

برای کسانی که دو دوز در روز باید مصرف کنند این پروسه فرق می کند که اگر با ما همراه باشید بیش تر در مورد آن توضیح خواهیم داد. اما بهتر است بدانید که در کل مصرف شربت ارژیتال هلث اید در زمان های زیر امکان پذیر است:

  •          صبح
  •          بعد از ظهر
  •          و شب

 

آیا مناسب ترین زمان مصرف شربت ارژیتال هلث اید شب است؟

در این میان افرادی معتقدند که باید از این شربت در شب استفاده کرد، که مصرف شربت ارژیتال هلث اید در شب به دو بخش مجزا تقسیم می شود، قبل از شام و یا آخر شب قبل از خواب، که نظرات در این رابطه متفاوت است و برخی پزشکان می گویند قبل از شام تاثیر گذاری بهتری دارد. 

پزشکان دیگر هم بر جذب بیش تر شربت هلث اید قبل از خواب اتفاق نظر دارند. شربت ارژیتال هلث اید را چه ساعتی بهتر است که مصرف کرد؟ پاسخ به این سوال بستگی به نظر پزشک شما دارد که ترجیح می دهد مصرف شما چند دوز و در چه ساعاتی باشد تا جذب و تاثیر گذاری آن بیش ترین درصد را داشته باشد. پس توصیه می کنیم به محض خرید شربت ارژیتال هلث اید با پزشک خود در این باره مشورت کنید و طبق آن عمل کنید.