جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۱۵

مکمل bcaa

یکی از مکمل‌های محبوب بین ورزشکاران به خصوص بدنسازان، مکمل بدنسازی بی سی ای ای (BCAA) است که با نام آمینواسیدهای شاخه‌دار نیز شناخته می‌شود و برای عضله سازی کاربرد زیادی دارد. بدن ما برای ساخت و حفظ عضلات، به هشت آمینو اسید مختلف نیاز دارد که این آمینو اسیدها باید به مقدار مشخصی وارد بدن شوند. از هشت آمینو اسید، سه مورد آن در داخل ترکیب مکمل بدنسازی بی سی ای ای وجود دارد؛ در نتیجه مکملی اثر گذار بر روی روند عضله سازی است و در عین حال مانع از گرفتگی و درد شدید می‌شود.

بی سی ای ای به طور طبیعی از مواد غذایی مانند عدس، لوبیا، گوشت گاو و مرغ، بادام، نخود و غلات وارد بدن می‌شود و ورزشکاران برای رسیدن به نتیجه مورد نظر خود از مکمل بدنسازی استفاده می‌کنند. مکمل بدنسازی بی سی ای ای باید با پروتئین وی ترکیب شده و قبل یا بعد از تمرین میل شود.

در صورتی که تصمیم بگیرید از مکمل بدنسازی بی سی ای ای قبل از تمرین استفاده کنید، بدن درد شما در حین تمرین و پس از آن تا حد زیادی کاهش یافته و خستگی زیادی حس نخواهید کرد؛ اما چنانچه قصد داشته باشید از مکمل بی سی ای ای بعد از تمرینات خود کمک بگیرید، به سرعت عضله سازی بدن افزوده خواهد شد. در طول روز می‌توان 12 گرم از مکمل بی سی ای ای را استفاده کرد؛ البته بهتر است قبل از شروع دوره مصرف این مکمل، با یک متخصص یا پزشک در مورد دز مورد نیاز بدن مشورت داشته باشد.

نتایج استفاده از مکمل بدنسازی بی سی ای ای

به سرعت عضله سازی و حفظ آن کمک می‌کند.
درد عضلات را پس از انجام تمرینات سخت، تسکین داده و مانع از بروز درد بیشتر می‌شود.
برخی متخصصین بر این باورند که مصرف این مکمل می‌تواند برای افراد مبتلا به بیماری کبدی سیروز مفید باشد.
مکمل BCAA از ایجاد خستگی عضلانی جلوگیری کرده و در حین انجام تمرینات سخت ورزشی، می‌تواند به سطح انرژی بدن یاری رساند.

بهترین بی سی ای ای

با توجه به اینکه BCAA ها تنوع بالایی دارند، در بازار برندهای مختلفی اقدام به تولید این مکمل کرده اند. بهترین سی ای ای ها عبارت انداز:

بی سی ای ای دوبیس
بی سی ای ای ساپلند
بی سی ای ای ویتاپی
بی سی ای ای ژن استار

قیمت مکمل bcaa

همان طور که اشاره کردیم مکمل‌های BCAA در برندهای مختلفی تولید می‌شوند. از این رو قیمت‌های متفاوتی نیز دارند. با مراجعه به داروخانه آنلاین داروبیار به راحتی می‌توانید از کلیه قیمت‌های bcaa اطلاع پیدا کرده و در خرید خود موفق‌تر عمل کنید.

مقایسه ( 0 مورد )