در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

تست قند خون اکیو چک کلیکس اکیوچک Accu-Chek Clix Lancets

شناسه محصول:
شناسه محصول:
دسته بندی: تجهیزات پزشکی
فروشنده: داروبیار
74,900 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

تست قند خون اکیو چک کلیکس اکیوچک Accu-Chek Clix Lancets در طی آزمایشی در مورد نوارها تست قند خون در حدود 10% از افراد پاسخ داده اند که، درد استفاده از لانست ها مانع استفاده آنها از دستگاه های تست قند خون می شود. راه حل این مشکل استفاده از اتو لانست ه...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
تست قند خون اکیو چک کلیکس اکیوچک Accu-Chek Clix Lancets
نقد و بررسی

تست قند خون اکیو چک کلیکس اکیوچک Accu-Chek Clix Lancets در طی آزمایشی در مورد نوارها تست قند خون در حدود 10% از افراد پاسخ داده اند که، درد استفاده از لانست ها مانع استفاده آنها از دستگاه های تست قند خون می شود. راه حل این مشکل استفاده از اتو لانست ها و لانست های اکیوچک است.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

توضیحات:

در طی آزمایشی در مورد نوارها تست قند خون در حدود 10% از افراد پاسخ داده اند که ، درد استفاده از لانست ها مانع استفاده آنها از دستگاه های تست قند خون می شود. راه حل این مشکل استفاده از اتو لانست ها و لانست های اکیوچک است. لانست هایی که با کمترین میزان درد عمل خونگیری را راحت می کنند. این ویژگی اتو لانست ها و لانست ها بدلیل سرعت بالای عملکرد آنها بدون هیچگونه لرزش و ایجاد کمترین آسیب وارده به پوست بواسطه برش خاص نوک لانست ها است، که به صورت سه گوش برش خورده اند. برای اینکه عمل خونگیری راحت تر و بدون درد برای بیمار باشد مراحل زیر را به ترتیب رعایت نمائید:

اطمینان حاصل کنید که دستهای شما کاملا” تمیز و خشک است. لانست را از کناره نوک انگشت وارد نمائید. پوست دست را محکم نگهدارید و لانست را به داخل پوست وارد کنید. عمق نفوذ مناسب را از روی درجه بندی اتولانست انتخاب کرده به نحوی که خون کافی را ایجاد نماید. به طور متناوب از تمامی انگشتان برای خونگیری استفاده کنید. این عمل باعث می شود که انگشتان شما دردناک نشده و همچنین اختلالی در گردش خون نیز ایجاد نشود و محل خونگیری سخت و دردناک نشود.

مشخصه ها:

عدم احساس درد در نوک انگشتان به هنگام استفاده

عدم اختلال در سیستم گردش خون


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
محصولات زناشویی
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
تخفیفات ویژه
بهداشتی