جست و جو در نتایج

نمایش 1 - 0 کالا از 0

هیچ محصولی یافت نشد.

حجم دهنده

 ژل حجم دهنده

اگر در رابطه تان به دلیل کوچکی آلت تناسلی و یا کم بودن حجم آلتتان رنج می برید و از بر قراری سکس با همسر یا شریک جنسی تان دوری می کنید و این دلایل باعث سردی زندگی تان و گوشه گیری شما شده است ژل حجم دهنده آلت به شما کمک می کند تا اعتماد بنفس تان دوباره برگردد و یک سکس عالی را تجربه کنید. با استفاده از این ژل کلفت کننده، اندازه ی آلت افزایش می یابد و این باعث میشود حس نشاط و سرزندگی، و رضایتمندی از خود به زندگی تان داشته باشید.

ژل حجم دهنده آلت چیست؟

ژل حجم دهنده از محصولات بهداشتی و جنسی محسوب می شود، یک ژل روان کننده برای استفاده موضعی بر روی آلت تا به مردان کمک کند طول آلت خود را افزایش دهند و یک رابطه ی طولانی مدت با زمانی ثابت داشته باشند. همان طور که می دانیم رابطه جنسی یکی از مهم ترین بخش های زندگی زناشویی برای داشتن یک ازدواج مستحکم می باشد و خیلی از مردان از آلت کوچک خود رنج می برند و یا خیلی از زوج ها از اینکه رابطه جنسی موفق و لذت بخش ندارند عصبانی، افسرده و یا مضطرب هستند، و از هم دلسرد می شوند، تجربه و مطالعات نشان داده که ژل حجم دهنده نسبت به سایر روش ها اعم از جراحی، و خوردن دارو، لیپوساکشن، دستگاه وکیوم، پروتز، ماساژ آلت تناسلی،  خطرات کم تری به همراه دارد. شما می توانید در کنار ورزش های مخصوص برای افزایش آلت تناسلی از ژل حجم دهنده استفاده کنید. این کالا چون دارای مواد ایزینفتیدا و الانتین می باشد باعث افزایش حجم آلت تناسلی می شوند.

ترکیبات ژل حجم دهنده فوری آقایان

گلیکول، اسانس، گلیسیرین طبیعی، پارابن، آب تصفیه، کاربومر، متیل پارابن، سوربیتول

مزایای ژل حجم دهنده آلت:

_ ژل مشکی حجم دهنده با طعم فلفل و لیمو، این محصول خاصیت حجم دهندگی و افزایش طول آلت تناسلی آقایان دارد.

_ به دلیل  آنتی باکتریال بودن آن از ایجاد عفونت و تکثیر باکتری جلوگیری می کند.

_ قابل حل در آب که به راحتی با آب شسته می شود.

_ وجود ویتامین ها، ازینا فتیدا و الانتین جذب پوست شده و باعث گرما بخشی و تحریک آلت تناسلی می شود.

_ افزایش نعوظ در مردان موجب خونرسانی بیشتر شده و با این محصول تجربه ی جنسی لذت بخشی را خواهند داشت.

_ خانم ها نباید از ژل حجم دهنده استفاده کنند در نتیجه حین نزدیکی از ژل حجم دهنده کاملا خودداری کنید.

_ در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

روش مصرف ژل کلفت کننده:

قبل از استفاده حتما آقایان باید آلت تناسلی خود را شسته و کاملا با حوله ی تمیز خشک کنند، سپس برای استفاده از ژل حجم دهنده حتما از برند های معتبر خریداری کنند، این ژل را دو بار در روز به صورت منظم در طی یک دوره ی هشت الی شانزده هفته یعنی هر روز بعد از شستشوی آلت بر روی آن مالیده، ۳تا ۵ بار در روز موضع را از سمت شکم به طرف بیرون به حالت کشش ماساژ بدهند، و پس از پنج دقیقه آن را بشویند تا نتایج را به مرور مشاهده کنند. می توانید برای بهتر شدن عملکرد آن بعد از شستشو، حوله را گرم کرده دور آلت بپیچید پس از گرم شدن آلت از ژل استفاده کنید.

توجه داشته باشید اگر بیماری های جنسی یا قلبی دارید حتما قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنید. در مورد عوارض آن تا به الان گزارشی نشده است اما می توانید در اولین بار از مصرف خود آن را به مقداری کم بر روی پوست بمالید اگر پوست نسبت به محصول واکنش نشان داد از استفاده آن خودداری کنید. 

قیمت ژل کلفت کننده در داروخانه

اگر رابطه جنسی رضایت بخش و خوشایندی ندارید و یا از کوچکی آلت خود رنج می برید برای قطور و بزرگ کردن آن از ژل حجم دهنده با برندهای معتبر روز استفاده کنید، قبل از استفاده با پزشک مشورت نمایید، پزشک بعد از بررسی شرایط شما اگر نیاز به روانشناس نداشتید شما را به استفاده از ژل حجم دهنده آلت توصیه می کند. انواع ژل کلفت کننده در شرکت های مختلف تولید می شود آن  را می توانید به صورت آنلاین یا حضوری از تمام داروخانه های سراسر کشور با برند معتبر خریداری نمایید. برای مشاهده و مقایسه انواع قیمت ژل کلفت کننده در داروخانه آنلاین داروبیار وارد شوید و سفارش خود را ثبت کنید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.