جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 12 کالا از 15

سلامت چشم و بینایی

تقویت و سلامت چشم و بینایی

اگر شما نیز به دنبال راهی برای تقویت چشم های خود هستید می‌ توانید از محصولات تقویت بینایی چشم استفاده نمایید. این محصولات شامل قرص‌ ها و قطره های تقویت کننده چشم می باشند. شما می توانید با مراجعه داروخانه آنلاین داروبیار، داروی مورد نیاز خود را دریافت کنید.

محصولات تقویت بینایی چشم

یکی از اصلی‌ ترین و مهم‌ ترین حواس پنج گانه انسان حس بینایی می باشد. در واقع انسان ۸۰ درصد از اطلاعات مربوط به محیط اطراف خود را از طریق حس بینایی به دست می آورد. اما امروزه عوامل مختلفی می تواند بر روی بینایی افراد تاثیر گذار باشد. مثلاً تماشای تلویزیون، کار کردن با لپ تاپ یا کامپیوتر و رانندگی در شب، عواملی هستند که باعث ایجاد استرس و فشار در چشم ها می شوند.

عوامل دیگری مانند استفاده از نیکوتین، هوای خشک یا کمبود خواب نیز می تواند باعث آسیب رساندن به چشم ها گردد. بنابراین برای این که دیده خوبی داشته باشید باید از محصولات تقویت بینایی چشم استفاده کنید. از جمله مواد مناسب برای تقویت چشم ها می توان به مواد موثر گیاهی، ویتامین ها یا ریز مغذی ها اشاره کرد. البته بهتر است بدانید بدن انسان قادر به تولید این مواد به اندازه نیاز بدن نمی باشد به همین دلیل شما می توانید از قرص ها یا قطره های تقویت چشم استفاده نمایید.

مهمترین محصولات تقویت بینایی چشم

در واقع چشم یکی از مهم ترین اعضای بدن می باشد که باید به درستی از آن مراقبت کرد. عدم مراقبت صحیح از چشم ها می تواند بیماری های مختلف بینایی را برای افراد به همراه داشته باشد که امروزه در افراد بسیاری دیده می شود. هر یک از این بیماری های چشمی می ‌تواند عواقب بسیار ناراحت کننده و خطرناکی را برای افراد به وجود بیاورد. بنابراین باید مراقبت‌ های لازم برای تقویت چشم را بدانید و آن ها را انجام دهید. در اینجا می خواهیم مهم ترین محصولات تقویت بینایی چشم که قرص برای تقویت چشم و قطره تقویت چشم می‌ باشند را برای شما توضیح دهیم.

قرص برای تقویت چشم

ممکن است بعضی از افراد برای تقویت بینایی خود به پزشک مراجعه نمایند که در این زمان پزشک محصولات تقویت بینایی چشم برای بهبود کیفیت بینایی تجویز خواهد کرد. در صورتی که پزشک پیشنهاد دهد از قرص برای تقویت چشم استفاده شود، ممکن است یکی از ترکیبات زیر را برای شما تجویز نماید:

o      بتاکاروتن

بتاکاروتن یکی از قرص های تقویت بینایی چشم می باشد که کارایی بسیار بالایی دارد. معمولاً این دارو علاوه بر این که باعث تقویت بینایی می شود، موجب پیشگیری از بروز شب کوری، جلوگیری از خطر پیشرفت بیماری های مرتبط با افزایش سن مانند دژنراسیون ماکولا و همچنین کاهش بیماری آب مروارید می گردد. بنابراین بتاکاروتن را می ‌توان یکی از بهترین قرص های تقویت چشم دانست.

o       ویتامینC

ویتامین c یکی از مهم ترین محصولات تقویت بینایی چشم به شمار می‌ رود که از بروز آسیب‌ های مربوط به رادیکال های آزاد جلوگیری می کند. همین موضوع موجب می گردد تا به عنوان یکی از بهترین محصولات محافظت کننده از سلول های چشمی شناخته شود.

o      ویتامینE

این ویتامین نیز یکی دیگر از محصولاتی است که برای تقویت بینایی چشم ها مورد استفاده قرار می‌ گیرد و تاثیر بسیار عالی بر روی بیماری های مربوط به افزایش سن مانند دژنراسیون ماکولا و یا آب مروارید دارد. به طور کلی می ‌توان گفت استفاده از ویتامین e باعث محافظت از چشم در برابر بیماری های پیری می گردد.

o      زینک

زینک یک نوع ماده معدنی می باشد که امروزه به عنوان محصولات تقویت بینایی چشممورد استفاده قرار گرفته است. این ماده چشم ها را در برابر اشعه های مضر نور خورشید و اشعه های فرابنفش محافظت کرده و از بروز بیماری‌ های پیرچشمی جلوگیری می‌ کند.

o      امگا ۳

پزشک معالج شما از امگا ۳ به عنوان قرص برای تقویت چشم ها استفاده می کند؛ بنابراین شما می توانید با مراجعه به پزشک از محصولات تقویت بینایی چشماستفاده نمایید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

قطره تقویت چشم

قطره تقویت چشم یکی از بهترین محصولات تقویت بینایی چشم می باشد. این قطره ها علاوه بر این که برای تقویت چشم‌ ها مورد استفاده قرار می ‌گیرند، جنبه‌ های درمانی نیز دارند. در واقع قطره های چشمی برای بهبود خارش یا قرمزی چشم، خشکی چشم یا حتی درد چشم مورد استفاده قرار می گیرند. قطره های چشمی در دو نوع مختلف قطره چشمی با نسخه و قطره چشمی بدون نسخه تقسیم بندی می شوند. البته برای استفاده از هر کدام از این قطره ها باید حتماً به پزشک مراجعه نمایید.

 قطره چشم برای جلوگیری از خشکی چشم

همان طور که می‌ دانید خشکی چشم باعث بروز بیماری‌ های مختلف چشم می گردد و افرادی که به صورت مداوم با کامپیوتر کار می کنند یا بیش از اندازه در برابر عواملی مانند باد یا آفتاب قرار دارند می‌ توانند از محصولات تقویت بینایی چشم مانند قطره چشم یا اشک مصنوعی استفاده نمایند تا با مرطوب نگه داشتن چشم از بروز خشکی چشم جلوگیری کنند

 قطره برای رفع قرمزی چشم

قطره هایی که برای رفع قرمزی چشم مورد استفاده قرار می گیرند به عنوان قطره احتقان کننده شناخته می ‌شوند.  این قطره ها موجب می ‌شوند تا رگ های موجود در چشم کوچک شده و سفیدی چشم باز گردد.  اما دقت داشته باشید که قرمزی چشم می‌ تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به همین دلیل شما باید برای استفاده از محصولات تقویت بینایی چشم باید به پزشک مراجعه نمایید تا در صورت تایید قطره تقویت چشم برای رفع قرمزی تجویز گردد.

 قطره های چشمی مخصوص حساسیت و آلرژی

برای رفع حساسیت های چشمی از قطره های آنتی هیستامین استفاده می کنند. بنابراین این قطره ها موجب می‌ شود تا هیستامین در ناحیه چشم ها کاهش پیدا کند و خارش و التهاب چشم ها بهبود یابد. در صورتی که آلرژی شما بسیار شدید است و دچار آبریزش، قرمزی، خارش و التهاب چشم شده اید باید برای دریافت محصولات تقویت بینایی چشم حتماً به پزشک مراجعه کنید.

سخن آخر: 

امروزه استفاده از گوشی ها، کامپیوتر ها، تلویزیون ها و… می تواند تاثیراتی منفی در بینایی افراد داشته باشد. بنابراین باید راه های مراقبت از چشم را بدانید و آن ها را به درستی انجام دهید. علاوه بر مراقبت از چشم ها می توانید از محصولات تقویت بینایی چشم مانند قرص برای تقویت چشم یا قطره تقویت چشم استفاده کنید که هر کدام از این این موارد می‌ تواند از بروز بیماری‌ هایی مانند خشکی چشم، خارش و قرمزی چشم، آب مروارید و… جلوگیری نماید. البته دقت داشته باشید که استفاده از هر یک از این محصولات باید تحت نظر پزشک انجام گردد.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.