جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 6 کالا از 6

سلنیوم

قرص سلنیوم

یکی از مهم‌ترین مواد معدنی موجود در بدن، سلنیوم است که وظیفه اصلی آن حفظ تعادل هورمون‌های بدن است. سلنیوم مانند هر ماده معدنی دیگری، توسط تغذیه سالم و کامل در اختیار بدن قرار می‌گیرد و می‌توان آن را از طریق ماهی، تخم مرغ، گوشت گاو و … دریافت کرد. در صورتی که میزان سلنیوم بدن کاهش پیدا کند، برای حفظ سلامت و پیش گیری از مشکلات متعدد، باید از قرص سلنیوم استفاده شود.

مزایای استفاده از قرص سلنیوم

قرص سلنیوم نیاز بدن به این ماده معدنی را برطرف ساخته و از ضعف‌های عضلانی، خستگی‌های بیش از حد بدن، ریزش مو، مشکلات تنفسی و اختلال غده تیروئید جلوگیری می‌کند. از جمله مزایای استفاده از قرص سلنیوم می‌توان به تقویت سیستم ایمنی بدن، حفظ تعادل هورمون‌ها، تنظیم غده تیروئید، سلامت مو، سلامت پوست و … اشاره کرد. از آنجایی که سلنیوم غده تیروئید را تنظیم کرده و از سمت دیگر سوخت و ساز بدن را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد، استفاده از آن باعث لاغری فرد خواهد شد.

معمولا خانم‌های باردار از قرص سلنیوم استفاده می‌کنند زیرا کمبود این ماده، می‌تواند مشکلات متعددی برای قلب جنین ایجاد کند. بانوان باردار در هر روز به 65 میکروگرم سلنیوم نیاز دارند که این نیاز غذایی یا باید از طریق مواد خوراکی و یا مکمل‌های طبیعی تامین شود.

دز مصرفی سلنیوم در طول روز

میزان مصرف سلنیوم در روز به سن، شرایط جسمانی و میزان کمبود این ماده معدنی در بدن بستگی دارد و طبیعی است که هر فردی به دز مشخصی از آن نیاز پیدا کند؛ به طور مثال آقایان به 40 تا 70 میکروگرم از آن و خانم‌ها به 45 تا 55 میکروگرم سلنیوم در طول روز نیاز دارند. به شما توصیه می‌کنیم استفاده از این قرص را به صورت خودسرانه شروع نکنید و ابتدا با یک پزشک در مورد شروع دوره مشورت کنید. پزشک با توجه به سن و میزان مورد نیاز سلنیوم بدن، بهترین راهکار را در اختیار شما قرار خواهد داد، سپی با خیال راحت از داروخانه آنلاین داروبیار خرید کنید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.