جست و جو در نتایج

نمایش 1 - 0 کالا از 0

هیچ محصولی یافت نشد.

نرم کننده و مرطوب کننده کودک

نرم کننده و مرطوب کننده کودک

سایت ما در این مقاله قصد دارد به معرفی نرم کننده و مرطوب کننده کودک  و بررسی تمام ابعاد مختلف   نرم کننده و مرطوب کننده کودک  بپردازد. چنان چه شما نیز به دنبال یافتن اطلاعات کاملی  درباره ی   نرم کننده و مرطوب کننده کودک  هستید، پیشنهاد می کنم این مقاله را از دست ندهید

تابستان فرا رسیده است و مشکل محافظت از پوست اغلب با این فصل همراه است که با ریتم تعطیلات، آب زلال، آفتاب و فعالیت های خارج از منزل مشخص می ‌شود. این در مورد والدین صادق است، اما حتی بیش تر برای بچه های ما که پوست شکننده ای دارند. بنابراین، در حالی که محافظت از پوست کودک در برابر اشعه ماوراء بنفش مهم است، والدین اغلب تمایلی به خرید لوازم آرایشی کودک ندارند، چرا که برای برخی از برند ها ممکن است حاوی محصولات شیمیایی یا حتی سمی باشد.

به عنوان یک والدین جدید، احتمالاً عصبی هستید چرا که نمی ‌خواهید محصولات مراقبت از پوست کودک را انتخاب کنید که به پوست کودک شما آسیب برساند. شما نمی ‌توانید به طور تصادفی کرم های مراقبت از پوست را روی کودک خود امتحان کنید چرا که ممکن است اثرات نامطلوبی بر روی پوست کودک نوپا و حتی سلامت کلی او داشته باشند.

بنابراین، برای خرید بهترین کرم و شامپو برای کودک دوست داشتنی خود، باید تحقیقات خود را انجام دهید. این بسیار طاقت فرسا است چرا که شما به استفاده تصادفی از کرم ها و سایر محصولات مراقبت از پوست بدون این که مشکلی را تجربه کنید، عادت دارید.

روایت برای کودکان متفاوت است، چرا که پوست آن‌ ها کمی حساس‌ تر و لطیف‌ تر است. بنابراین، هنگام انتخاب محصولات مراقبت از پوست برای نوزاد تازه متولد شده خود باید مشتاق باشید. در این جا نکات کلیدی وجود دارد که باید هنگام خرید محصولات مراقبت از پوست کودک بدانید.

از محرک ها دوری کنید

نوزاد پوست بسیار ظریف و حساسی دارد. بنابراین، باید به اندازه کافی مشتاق باشید که کرم ها و شامپو های مراقبت از پوست را انتخاب کنید که نمی ‌توانند باعث تحریک پوست آن ها شوند. بنابراین، باید روی شامپو یا کرم هایی سرمایه گذاری کنید که محرک پوست نیستند. حتی لباس های کودکتان را باید با استفاده از شوینده های غیر زیستی و حتی نرم کننده های پارچه بشویید. پس از استفاده از شامپو بچه، مطمئن شوید که آن ها را با آب زیادی بشویید. نکته اصلی این است که از محصولات مراقبت از پوستی که دارای محرک هستند اجتناب کنید چرا که ممکن است باعث ایجاد ناراحتی در پوست ظریف کودک شما شود.

نرم کننده و مرطوب کننده کودک

سطح رطوبت

فاکتور مهم دیگری که باید به آن توجه کرد میزان رطوبت است. اطمینان حاصل کنید که سطح رطوبت محصول مراقبت از پوست را در نظر گرفته اید. سطح رطوبت عامل بسیار مهمی است چرا که نوزادان معمولاً پوست بسیار نازکی دارند که معمولاً مستعد خشکی است. بنابراین، محصولات مراقبت از پوست کودک را خریداری کنید که می تواند به مرطوب کردن پوست کودک شما کمک کند.

زمانی که پوست کودک تمیز و خشک است، می توانید از کرم ضدآب استفاده کنید. کرم بلغور جو دوسر برای مرطوب کردن قسمت های پوست مانند صورت، بازو ها، پا ها، پا ها و دست ها عالی است. مطمئن شوید که آن را به آرامی به خصوص قبل از خواب در شب استفاده کنید.

حساسیت پوست

حساسیت پوست کودک شما یک عامل بسیار مهم است، اما یکی از نادیده گرفته‌ ترین عوامل است. به عنوان یک پدر و مادر باید مشتاق باشید که شامپو یا کرم برای پوست کودک شما بهترین کار را انجام دهد. کودک شما قطعا نیاز های خاصی به مراقبت از پوست دارد. هنگامی که نوزاد پوست طبیعی دارد، باید کرمی را انتخاب کنید که با پوست حساس او واکنش نشان ندهد.

پماد ها در کاهش از دست دادن آب از طریق پوست عالی هستند. این محصولات هنگام استفاده از آن ها احساس چربی زیادی می کنند. برای این که احساس چربی کم تری داشته باشید، باید آن را زمانی که پوست کودکتان مرطوب است یا قطرات آب دارد، استفاده کنید. بنابراین، شما باید بلافاصله پس از حمام کردن کودک خود از پماد استفاده کنید.

برند NAÏF

Naïf یک برند هلندی جدید است که کاملاً در زمینه پوست کودک و لوازم آرایشی ارگانیک تخصص دارد. محصولات این برند که توسط دو پدری که حساسیت پوست نوزادانشان را در دل داشتند، ساخته و کاملاً با مواد طبیعی مانند روغن پنبه دانه، روغن بادام شیرین، بابونه، روغن ماکادمیا و روغن آووکادو تولید می ‌شوند. این مجموعه حاوی مواد مضر مانند روغن های معدنی، پارابن ها یا عطر های حساسیت زا نیست. بسیاری از محصولات این برند دارای گواهی وگان نیز هستند.

نرم کننده و مرطوب کننده کودک

لوسیون نرم کننده و مرطوب کننده بدن NAÏF

لوسیون نرم کننده بدن NAÏF به طور ویژه برای پوست لطیف نوزادان ساخته شده است. برای پوست های خشک ایده آل است. این کرم بدن نرم دارای فرمول طبیعی غنی شده با روغن بادام شیرین، پنبه دانه، روغن آووکادو، روغن ماکادمیا و بابونه است. برای مرطوب کردن و نرم کردن پوست کودک پس از حمام دریایی یا در استخر تابستان امسال بسیار مناسب است.

برند BONPOINT PARIS

Bonpoint Paris یک برند تخصصی در زمینه مد کودکان، زنان و نوزادان برای بیش از چهل سال است. در سال دو هزار و ده میلادی، طیف مراقبت از پوست ضد حساسیت و طبیعی خود را که تحت کنترل پوست آزمایش شده است، ایجاد کرد. کرم بدن برای تمام خانواده در نظر گرفته شده است، اما کاملاً برای پوست کودک مناسب است. ساخته شده با حداکثر مواد طبیعی، در یک بسته بندی جذاب فروخته می ‌شود و با تغذیه عمیق پوست، سفتی و سایر تحریکات را تسکین می ‌دهد.

کرم مرطوب کننده گیاهی کودک بیبی فرست

از ویژگی های این کرم می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تقویت سیستم دفاعی پوست در مقابل عوامل بیماری زا
  • مرطوب کننده و نرم کننده پوست
  • تسکین دهنده و ترمیم کننده
  • از پوست حساس کودک در برابر خشکی محافظت می ‌کند
  • بدون پارابن، بدون رنگ و بدون گلوتن است

چند نکته

  • حتی چنان چه طرفدار محصولاتی هستید که از پوست کودک شما مراقبت می ‌کنند، قوانین اساسی محافظت را فراموش نکنید چرا که محافظت عالی در برابر اشعه ماوراء بنفش یا کرم مرطوب کننده دارید.
  • از قرار گرفتن در معرض نور خورشید بین ظهر تا 4 بعد از ظهر خودداری کنید.
  • کودک را با آب معدنی فراوان مرطوب کنید.
  • از کودکان خود با عینک آفتابی مناسب محافظت کنید.

محافظت عالی SPF برای نوزاد با حداقل SPF 50 را می ‌طلبید

نرم کننده و مرطوب کننده کودک

نتیجه گیری نهایی درباره ی مقاله ی نرم کننده و مرطوب کننده کودک

در این مقاله داروبیار سعی کردیم درباره‌ ی نرم کننده و مرطوب کننده کودک  به شما اطلاعات درستی داده باشیم و شما را با همه ی ابعاد   نرم کننده و مرطوب کننده کودک  آشنا سازیم .

به طور کلی باید اظهار کرد که تابستان فرا رسیده است و مشکل محافظت از پوست اغلب با این فصل همراه است که با ریتم تعطیلات، آب زلال، آفتاب و فعالیت های خارج از منزل مشخص می ‌شود. این در مورد والدین صادق است، اما حتی بیش تر برای بچه های ما که پوست شکننده ای دارند. بنابراین، در حالی که محافظت از پوست کودک در برابر اشعه ماوراء بنفش مهم است، والدین اغلب تمایلی به خرید لوازم آرایشی کودک ندارند، چرا که برای برخی از برند ها ممکن است حاوی محصولات شیمیایی یا حتی سمی باشد.

به عنوان یک والدین جدید، احتمالاً عصبی هستید چرا که نمی ‌خواهید محصولات مراقبت از پوست کودک را انتخاب کنید که به پوست کودک شما آسیب برساند. شما نمی ‌توانید به طور تصادفی کرم های مراقبت از پوست را روی کودک خود امتحان کنید چرا که ممکن است اثرات نامطلوبی بر روی پوست کودک نوپا و حتی سلامت کلی او داشته باشند.

بنابراین، برای خرید بهترین کرم و شامپو برای کودک دوست داشتنی خود، لازم است تحقیقات خود را انجام دهید و ما در این مقاله نکات لازم را برای شما ذکر کردیم.

در پایان این مقاله از این که تا انتهای این مقاله‌ با سایت ما همراهی کردید از شما بی نهایت سپاس گزاریم و امید داریم که در این مقاله ی سایت ما به شما راهنمایی درستی درباره‌ ی نرم کننده و مرطوب کننده کودک  کرده باشیم.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.