جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 7 کالا از 7

چربی سوز

قرص چربی سوز

قرص چربی سوز تاثیر قوی بر روی فرایندهایی که به فیزیولوژی عضلات مرتبط می شوند، می گذارد. این فرایندها سبب ارتقاء تولید هورمون رشد و پاکسازی و از بین بردن سموم ایجاد شده در بدن می گردد و سیستم دفاعی بدن در برابر بیماری ها را افزایش می دهد. این قرص برای افراد بالاتر از 18 سال مورد استفاده قرار می گیرد. از نظر استاندارد و سطح کیفی بالا است و از طریق سازمان غذا و دارو به ثبت رسیده و کاملا دارای استانداردهای بین المللی است. در واقع این قرص ها را بایستی به همراه وعده غذایی خود استفاده نمود و بالاتر از میزانی که باید مصرف شود، توصیه نمی شود و نباید مصرف نمود. در نهایت شما نباید هر سه عدد قرص را در یک وعده غذایی مصرف کنید و این خطر ساز است. قرص چربی سوز به افزایش سوخت و ساز بدن کمک فراوانی می کند و از سطح انرژی شما پشتیبانی می نماید.

با داروخانه اینترنتی داروبیار همراه باشید

قرص چربی سوز
خرید قرص چربی سوز

خرید قرص چربی سوز برای کسانی که به بیماری های کلیوی، کبدی، قلبی و عروقی ( به ویژه فشار خون بالا )، دیابت، صرع دچار هستند، مناسب نیست. در واقع این قرص ها را بهتر است با تجویز پزشک معتمد مورد استفاده قرار داد. بنابراین در خرید مکمل چربی سوز بایستی توجهی ویژه نمود و با دانش کافی به خرید آن پرداخت. این قرص دارای خواص لاغر سازی است ولی برای بعضی از افراد دارای عوارضی است که با دیدن این عوارض بایستی مصرف آن را متوقف نمود.

خرید این محصولات و قرص ها با توجه به نوع بدن و ناحیه ای که چربی سوزی در آنجا می خواهد از بین رود، باید انجام شود و نباید این کار بدون دانش کافی صورت گیرد. شما برای خرید این قرص ها بایستی از افرادی که در این زمینه تخصص دارند، کمک بگیرید.

چربی سوز قوی شکم

قرص چربی سوز قوی شکم همان طور که از نام آن مشخص است، برای کاهش چربی سوزی شکم و از بین بردن چربی های شکم است. این چربی سوز به کاهش چربی های اضافه در بدن کمک فراوانی می کند. در واقع بانوان و آقایانی که از چربی سوز قوی شکم بهره می برند، بسیار از آن رضایت داشته و مجددا آنها را خریداری نموده اند. در واقع این چربی سوزها با مواد و محصولاتی گیاهی که بدن را وادار به سوزاندن چربی می کنند، ساخته شده اند. این مواد گاهی نیز از نوع شیمیایی آن می باشد.

کسانی که می خواهند از چربی ها و مواد زایدی که در اطراف شکم خود تجمع یافته است، بدون عمل های پر عوارض جراحی راحت شوند، بایستی با مراجعه به پزشک، چربی سوز قوی شکم مناسب خود را دریافت و طبق نظر پزشک آن را مصرف نمایند. البته استفاده مداوم از این محصولات توصیه هیچ پزشک و کارشناسی نیست و از بین بردن چربی به صورت های دیگر بیشتر مورد توجه می باشد. ولی گاهی استفاده از این چربی سوزها به شدت احساس می شود.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.