مشخصات شربت ایمیونس ویتابیوتکس

قبل از خرید شربت ایمیونس ویتابیوتکس باید حتما با مشخصات ظاهری آن آشنا شوید تا هنگام خرید بدانید که کدام یک را می خواهید و در واقع نمونه اصل محصول را بیابید نه این که نمونه های تقلبی را به شما نشان دهند و شما ندانید کدام یک دقیقا شربت ایمیونس ویتابیوتکس است، از این گذشته بسیار خوب است که در مورد این شربت مفید اطلاعات داشته باشید.

زیرا ممکن است در یک دوره زمانی نیازمند استفاده از آن باشید، شربت ایمیونس ویتابیوتکس از آن دسته شربت های فوق العاده ای است که در ساخت آن از ویتامین های بسیاری هم چون B1, B6, B12, D,  A,  روی و زینک و کولین و غیره استفاده شده است پس می توان گفت چنین ویتامین هایی که نام بردیم از مشخصات ساختاری این شربت است اگر شما هم کنجکاو فهمیدن مشخصات ظاهری هستید ادامه این مطلب را مطالعه فرمایید.

 

شکل ظاهری شربت ایمیونس ویتابیوتکس به چه صورت است؟

پس همان طور که گفته شد شکل ظاهری شربت به این خاطر حائز اهمیت است که بتوان نمونه اصل آن را از نمونه های تقلبی تشخیص داد. سوالی که پیش می آید این است که مشخصات ظاهری شربت ایمیونس ویتابیوتکس به چه صورت است؟

برای پاسخ به چنین سوالی باید گفت که این شربت مانند دیگر شربت ها درون یک بطری ریخته می شود و درب آن پلمپ است، بر روی بطری یک برچسب وجود دارد که در مورد شربت و مواد و ساختار آن توضیح مختصری داده شده است، و در نهایت بطری درون یک جعبه کارتنی قرار می گیرد که بر روی کارتن هم مشخصاتی از ساختار شربت و سنین مصرف آن قید شده است هم چنین یک قسمت به صورت خالی وجود دارد که برای تجویز دوز مصرف توسط پزشک است پس می توان گفت شکل ظاهری شربت ایمیونس ویتابیوتکس به صورت فوق است.

 

آیا شربت ایمیونس ویتابیوتکس در بطری های شیشه ای می باشد؟

یکی دیگر از اطلاعاتی که افراد باید در مورد شربت ایمیونس ویتابیوتکس بدانند این است که جنس بطری شربت از چه چیزی است آیا شربت ایمیونس ویتابیوتکس در بطری های پلاستیکی است؟ برای پاسخ به چنین سوالاتی باید گفت که طبق تحقیقات و مشاهداتی که انجام شده شربت ایمیونس ویتابیوتکس را درون بطری های پلاستیکی که بسیار ضخیم و مقاوم است و هم چنین بطری های شیشه هم ریخته می شود البته که هر دو جنس مقاوم و هستند و به راحتی شکسته نمی شوند و چیزی هم به آن ها نفوذ نمی کند.

شربت ایمیونس ویتابیوتکس به چه رنگ است؟

شربت ایمیونس ویتابیوتکس به خاطر ترکیباتی که دارد رنگ تیره ای دارد، ترکیبات شربت ایمیونس ویتابیوتکس به شرح زیر است:

  • کولین و آهن
  • روی و ال کارنین
  • سلنیوم و ویتامین دی
  • بتاکاروتن
  • و دیگر ویتامین های مهم و مفید…

ترکیب این مواد با هم باعث قهوه ای رنگ شدن شربت ایمیونس ویتابیوتکس می شود که باید قبل از مصرف حتما آن را به هم بزنید و تکان دهید تا تمام مواد ریز آن با هم مخلوط شود و ویتامین ها به طور یکسان به بدن تان برسد.