نمایش 1 - 12 کالا از 63

استخوان، مفاصل و عضلات

مکمل تقویتی استخوان، مفاصل و عضلات

مکمل‌ تقویتی استخوان، مفاصل و عضلات از جمله انتخاب‌هایی است که می‌توانند به کاهش درد و تقویت بیشتر بدن کمک رسانند و در بیشتر مواقع باعث کاهش اثرات بیماری خواهند شد. مفاصل محل اتصال استخوان‌ها در بدن هستند که امکان حرکت دادن بدن را فراهم می‌سازند. این مفاصل به مرور زمان و به دلایل مختلف دچار درد یا مشکل خواهند شد و پزشکان توصیه می‌کنند که برای کاهش درد، از مکمل‌ تقویتی استخوان، مفاصل و عضلات استفاده شود. در بین بیماری مرتبط با استخوان هم، پوکی استخوان اثر بدی بر روی بدن گذاشته و باعث تضعیف و آسیب پذیری بیشتر استخوان‌ها می‌شود.

ویتامین‌های مهم برای حفظ سلامت مفاصل و عضلات و مکمل تقویت استخوان

مکمل کلسیم: کلسیم یکی از مواد معدنی مهم برای حفظ سلامت استخوان‌ها است که به طور طبیعی در لبنیات، سویا، حبوبات و سبزیجات وجود دارد. در صورت کمبود کلسیم در بدن، مشکلات جدی برای استخوا‌ن‌ها ایجاد خواهد شد و با استفاده از مکمل کلسیم می‌توان از عوارض کمبود آن جلوگیری کرد. این مکمل برای گیاه‌خواران و افرادی که دچار پوکی استخوان و بیماری‌های گوارشی هستند، بسیار مفید خواهد بود.
ویتامین دی: برای تقویت استخوان‌ها و جلوگیری از تحلیل رفتن بافت بدن، لازم است میزان مناسب ویتامین دی وارد بدن شود. این ویتامین را می‌توان با کمک مکمل‌های تقویتی مختلف بازار تامین کرد.
گلوکزآمین: مهم‌ترین مولکول در حفظ عضروف‌ها، گلوکزآمین است که توسط عضروف ساخته می‌شود و با بالا رفتن سن، تولید آن کاهش می‌یابد. کاهش گلوکزآمین سبب ایجاد درد و مشکلاتی در غضروف شده و استفاده از مکمل کمک می‌کند میزان گلوکزآمین مورد نیاز در اختیار بدن قرار گیرد.
منیزیم: واکنش‌های زیادی در بدن انجام می‌گیرند که بیشتر آن‌ها برای انجام این اعمال، به منیزیم نیاز دارند. 1 درصد از منیزیم بدن در خون وجود دارد و 99 درصد آن بین استخوان‌ها و سلول‌های بافتی بدن قرار گرفته‌اند. ضربان منظم قلب، مقاومت بیشتر استخوان‌ها، سنتز پروتئین و … از جمله مواردی هستند که به منیزیم وابسته هستند و در صورت کمبود این ماده ارزشمند، مشکلاتی به وجود خواهد آمد.

خرید مکمل‌ تقویتی استخوان، مفاصل و عضلات

جهت سفارش و خرید انواع مکمل تقویتی استخوان و مکمل تقویتی مفاصل و عضلات از طریق همین صفحه با داروخانه آنلاین داروبیار همراه باشید

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.