جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 8 کالا از 8

مکمل های پیش از بارداری

مکمل های پیش از بارداری

بدن انسان به صورت طبیعی ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز خود را از طریق مواد خوراکی تامین می‌کند و در صورت داشتن تغذیه سالم و مناسب، بخش زیادی از ویتامین‌های مورد نیاز در اختیار بدن قرار خواهد گرفت. امروزه که استفاده از فست فود و غذاهای ناسالم رواج زیادی پیدا کرده است، بخشی از مواد ضروری برای تقویت سیستم ایمنی بدن، جای خود را به غذاهای نا سالم داده و این موضوع با گذشت زمان مشکلات متعددی برای بدن ایجاد می‌کند؛ از همین رو پزشکان توصیه می‌کنند که بیشتر افراد از مکمل‌های غذایی استفاده کنند.

یکی از گروه‌هایی که استفاده از مکمل برای آن‌ها مفید خواهد بود، بانوانی هستند که تصمیم دارند به زودی صاحب فرزند شوند. مکمل های پیش از بارداری به سلامت مادر و جنین کمک زیادی می‌کند و کمبودهای موجود در بدن را رفع می‌سازد.

 مشاهده و خرید انواع محصولات مادر و کودک در داروخانه آنلاین داروبیار

فوایده استفاده از مکمل های پیش از بارداری

 تقویت باروری مادران:

با استفاده از مکمل های پیش از بارداری، شانس باردار شدن مادر افزایش خواهد یافت. این مکمل‌ها به تقویت بدن کمک کرده و نقش مهمی در شکل گیری جنین ایفا خواهند کرد.

سلامت جنین:

چنانچه بدن مادر دچار کمبود ویتامین یا ماده معدنی خاصی باشد، ممکن است برای رشد و وضعیت جسمانی کودک مشکلی ایجاد شود و برای رفع آن معمولا به بانوان باردار توصیه می‌کنند به تغذیه خود اهمیت زیادی دهند.

استفاده از مکمل پیش از بارداری، می‌تواند سلامت جنین را تضمین کرده و هر گونه نگرانی را رفع سازد. بدن برای رشد سلول‌ها و متابولیسم به اسید فولیک نیاز دارد و در صورتی که مقدار کمی از این ویتامین را در اختیار داشته باشد، سلامت جنین به خطر خواهد افتاد.

 کاهش علائمی مانند حالت تهوع:

پس از شروع شدن دوره بارداری علائم حالت تهوع ایجاد خواهند شد که در برخی از افراد ضعیف و در برخی قوی‌تر است. طبق تحقیقات، مادرانی که پیش از بارداری خود از مکمل‌های ویتامین استفاده می‌کنند، حالت تهوع کمتری را در سه ماهه اول بارداری تجربه خواهند کرد.

برای استفاده از هر مکملی بهتر است پیش از شروع دوره خود، با یک پزشک متخصص مشورت کنید تا دوره بارداری سالم‌تری داشته باشید. برای خرید انواع مکمل‌های غذایی و مکمل های پیش از بارداری می‌توانید درخواست خود را در داروخانه انلاین داروبیار (داروخانه دکتر شکری) ثبت کنید تا محصولات مورد نظر در کمترین زمان ممکن، خدمت شما ارسال شوند.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.