جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 12 کالا از 20

تقویت قوای جنسی و نعوظ آقایان

میل جنسی انسان به عواملی مانند نوع تغذیه، وضعیت روحی، سن و سلامت بدن بستگی دارد و برخی افراد ممکن است در دوره افسردگی یا خستگی دچار کاهش میل جنسی شوند. به وسیله کنترل تغذیه یا انجام ورزش‌های متنوع می‌توان میل جنسی را افزایش داد اما داروهای گیاهی و مکمل‌های متنوعی هم در بازار وجود دارند که به افراد در تقویت قوای جنسی کمک می‌کنند. مکمل تقویت قوای جنسی و نعوظ آقایان، مشکلات رایجی که از مصرف الکل و یا مصرف برخی داروهای افسردگی و فشار خون حاصل می‌شوند را تا حد زیادی برطرف می‌سازند. یکی از این مشکلات، اختلال نعوظ است که با کمک مکمل‌ها می‌توان آن را نیز حل کرد.

معرفی بهترین مکمل‌های تقویت قوای جنسی آقایان

هر مکملی می‌تواند با هدف خاصی و برای درمان مشکل متفاوتی مورد استفاده قرار گیرد اما مهم‌ترین عناصر تشکیل دهنده مکمل‌های تقویت قوای جنسی آقایان را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد.

قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی یکی از بهترین مکمل های قوای جنسی و بهبود نعوظ است که شما می توانید در داروخانه آنلاین داروبیار خریداری کنید.

    ال آرژنین: ال آرژنین یک اسید آمینو مهم در بدن است که نقش مهمی در ساخت پروتئین‌ها ایفا می‌کند. این آمینو اسید به طور طبیعی در بدن تولید شده و در مواد غذایی مانند ماهی، گوشت قرمز و سویا هم وجود دارد اما برخی از افراد ترجیح می‌دهند از مکمل‌های تقویتی آن استفاده کنند زیرا برای بدن بسیار مفید خواهد بود. از  آنجایی که اختلال نعوظ به دلیل گردش خون نامناسب اتفاق میفتد، باز کردن رگ‌ها با کمک این پروتئین باعث بهبود نعوظ خواهد شد.
   ال کارنیتین: ال کارنیتین اسید آمینه‌ای ضروری برای متابولسیم بدن است که از طریق مواد غذایی و داخل بدن تولید می‌شود. معمولا اضافه کردن ال کارنیتین به مکمل‌های تقویت جنسی با بهبود گردش خون، می‌تواند باعث بهبود بیشتر مشکلات جنسی آقایان شود.

اگر در رابطه جنسی خود دچار مشکلاتی هستید، بهتر است ابتدا با یک پزشک مشورت کرده و سپس شروع به استفاده از مکمل‌های موجود در بازار نمایید. مصرف خودسرانه مکمل‌های تقویت قوای جنسی آقایان، بدون تایید پزشک توصیه نمی‌شود و ممکن است مشکلات دیگری برای شما ایجاد کنند. همچنین می توانید این مشاوره را با تماس مستقیم از بخش تماس با ما داروخانه آنلاین داروبیار اقدام به دریافت مشاوره رایگان نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.