جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 12 کالا از 25

غضروف‌‌ساز

مکمل غضروف ساز

یکی از مکمل‌های حیاتی برای بدن، مکمل غضروف ساز است که سلامت استخوان‌ها و غضروف‌های بدن را تضمین می‌کند. استخوان‌ها با کمک مفصل غضروفی، توانایی حرکت پیدا می‌کند و برخی از مفاصل بدن به دلیل تحمل وزن کل بدن ( مانند غضروف زانو)، در معرض آسیب بیشتری نسبت به سایر نقاط بدن قرار می‌گیرند. عواملی مانند اضافه وزن، انجام حرکات ورزشی نادرست، بالا رفتن سن، تغذیه غیر مناسب، فعالیت‌های زیاد و … باعث ورود آسیب به مفاصل و استخوان‌های بدن شده و برخی از افراد با گذشت زمان، از درد های زیادی رنج می‌برند. در این شرایط استفاده از مکمل غضروف ساز بهترین انتخاب خواهد بود زیرا علاوه بر تسکین درد، سبب بازسازی برخی از مفاصل خواهد شد.

مهم‌ترین عناصر تشکیل دهنده مکمل غضروف ساز

    گلوکزآمین: بیشتر مکمل‌های غضروف ساز حاوی گلوکزآمین هستند که وجود آن از سایش استخوان‌ها جلوگیری کرده و مانع از بروز دردهای مزمن می‌گردد. گلوکزآمین با لغزنده ساختن فضای بین مفصل‌ها و استخوان‌ها، آسیب‌های حاصل از سایش را به حداقل می‌رساند و یکی از داروهای مهم در درمان آرتروز است.
      کندرویتین: کندرویتین دارویی موثر در کاهش درد حاصل از بیماری آرتروز است و بیشتر افرادی که از آن استفاده می‌کنند، خبر از کاهش درد خود می‌دهند. کندرویتین مانند گلوکزآمین از ترکیبات اصلی سازنده غضروف بوده و سرعت تجزیه مفاصل را کم می‌کند.
   SAMe: مصرف SAMe مزایای بی شماری نظیر کاهش علائم افسردگی، ترمیم مفاصل، کاهش درد های مفصلی و … با خود به همراه خواهد داشت و استفاده از SAMe به افراد دارای بیماری آرتروز توصیه می‌شود.
    MSM: در عناصر تشکیل دهنده داروهای آرتروز نام MSM را خواهید دید که استفاده از آن منجر به کاهش درد درهای حاصل از مشکلات مفصلی و ترمیم آن‌ها می‌گردد.

از آنجایی‌که مکمل غضروف ساز، اهمیت زیادی دارد برندهای مختلفی در سراسر دنیا اقدام به تولید و عرضه آن به بازار کرده‌اند و شما با کمی تحقیق می‌توانید بسته به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید. داروخانه انلاین داروبیار مکمل‌های غضروف سازی متنوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد و چنانچه نیاز به مشاوره پیش از خرید دارید، می‌توانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.