در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

میکسودین هولیستیکا 32 عددی Holistica Mixodin 32 Capsules

شناسه محصول:
شناسه محصول:
فروشنده: داروبیار
142,990 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

کپسول میکسودین هولیستیکا از عصاره های طبیعی زردچوبه، زنجبیل و فلفل سیاه ساخته شده که برای درمان التهاب و درد مفاصل مفید هستند و به حفط تعادل سلولی کمک می کنند.

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
میکسودین هولیستیکا 32 عددی Holistica Mixodin 32 Capsules
نقد و بررسی

کپسول میکسودین هولیستیکا از عصاره های طبیعی زردچوبه، زنجبیل و فلفل سیاه ساخته شده که برای درمان التهاب و درد مفاصل مفید هستند و به حفط تعادل سلولی کمک می کنند.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

میکسودین

کپسول میکسودین هولیستیکا

داروی میکسودین از عصاره های طبیعی کورکومین، جینجرول و پایپرین تهیه گردیده است. کورکومین فلاوونوئید طبیعی استخراج شده از ریشه گیاه زردچوبه است که در این ترکیب به میزان 30 برابر تغلیظ شده است. جینجرول عصاره زنجبیل و پایپرین نیز عصاره فلفل سیاه می باشد. میکسودین با داشتن عوامل مذکور که با یکدیگر اثر تقویت کنندگی و هم افزایی دارند، ترکیب طبیعی ضد التهاب قوی می¬باشد و در پیشگیری و بهبود بیماری¬های التهابی بدن از جمله درد¬ها و التهابات مفاصل و استخوان، پوست، دستگاه تنفس و دستگاه گوارش همانند داروهای ضدالتهاب عمل می¬کند. میکسودین آنتی اکسیدان طبیعی بسیار قوی بوده و برای خنثی کردن رادیکال های آزاد که سبب صدمه به سلول ها می شوند، مفید و موثر است. میکسودین اثر مفیدی در کاهش چربی های خون و چربی های کبد را نیز دارد.

کورکومین فلاوونوئید طبیعی زردچوبه

زردچوبه یا Turmeric یکی از پایه های اصلی طب سنتی است. این گیاه همیشه به عنوان تصفیه کننده سلولی در نظر گرفته شده و برای حفظ سلامتی مفاصل، پیشگیری و رفع التهاب توصیه شده است. این گیاه یکی از اجزای اصلی ادویه جات (curries) بوده و ماده موثره آن کورکومین curcumin است. مطالعات زیادی بر خواص درمانی کورکومین تاکید کرده اند. این ماده فعالیت چندین آنزیم دخیل در واکنش های التهابی از جمله سایکلواکسیژناز-2 (COX 2)، لیپواکسیژناز، TNF- α و MMP₃ را مهار یا محدود می کند. عصاره تغلیظ شده کورکومین که در فرآورده میکسودین موجود است، سلول ها را از مواد سمی موجود در آلاینده های محیطی که خود سبب به هم خوردن تعادل سلولی می شوند، محافظت می کند. تحقیقات برگزیده WHO بیانگر آن است که در جمعیت هند درصد بروز بیماری های التهابی و دژنراتیو (بیماری های تحلیل برنده) کمتر است، زیرا مصرف زردچوبه مردم هند نسبت به سایر ملل بسیار بالاتر است.

پایپرین

پایپرین عصاره فلفل سیاه بوده و باعث افزایش فراهم زیستی (غلظت و پایداری ماده در خون) کورکومین می شود. از آنجا که فراهم زیستی کورکومین به دلیل متابولیسم سریع آن در کبد و دیواره روده ضعیف است، چنانچه به تنهایی مصرف شود بدن نمی تواند از خواص درمانی آن به طور کامل بهره مند شود.

زنجبیل

زنجبیل حاوی ماده موثره جینجرول است که به طور سنتی توسط متخصصان جهت کمک به بهبود انواع التهابات بکار می رود. زنجبیل یکی دیگر از ارکان طب سنتی است که تحقیقات جدید نیز اثرات مفید آن را در پیشگیری و بهبود آرتریت و درد تایید کرده اند.

ویژگی های کپسول میکسودین هولیستیکا

  •  کاهش درد و التهاب مفاصل
  •  حفظ تعادل سلولی
  • محافظت از سلول های بدن در برابر آلاینده های محیطی
  • کمک به پیشگیری از آرتریت و درد
  • کمک به بهبود کبد چرب
فرآورده طبیعی میکسودین از مواد موثره کورکومین، جینجرول و پایپرین که عصاره های طبیعی موجود در زردچوبه، زنجبیل و فلفل سیاه بوده و بصورت خالص و تغلیظ شده اند، تهیه گردیده است.
هر کپسول محتوی
کورکومین 300 میلی گرم
جینجرول 7.5 میلی گرم
پایپرین 3.75 میلی گرم
کورکومین فلاوونوئید طبیعی استخراج شده از ریشه گیاه زردچوبه است که در این ترکیب به میزان 30 برابر تغلیظ شده است. جینجرول عصاره زنجبیل و پایپرین نیز عصاره فلفل سیاه می باشد. میکسودین با داشتن عوامل مذکور که با یکدیگر اثر تقویت کنندگی و هم افزایی دارند، ترکیب طبیعی ضد التهاب قوی می باشد و در پیشگیری و بهبود بیماری های التهابی بدن از جمله درد¬ها و التهابات مفاصل و استخوان، پوست، دستگاه تنفس و دستگاه گوارش همانند داروهای ضدالتهاب عمل می-کند. میکسودین آنتی اکسیدان طبیعی بسیار قوی بوده و برای خنثی کردن رادیکال های آزاد که سبب صدمه به سلول ها می شوند، مفید و موثر است. میکسودین اثر مفیدی در کاهش چربی های خون و چربی های کبد را نیز دارد.
میکسودین با داشتن عصاره های طبیعی و خالص زردچوبه، زنجبیل و فلفل سیاه، ترکیب طبیعی ضد التهاب قوی می باشد و در پیشگیری و بهبود بیماری های التهابی بدن از جمله بیماری های مفاصل و استخوان، پوست، دستگاه تنفس و دستگاه گوارش همانند داروهای ضدالتهاب عمل می کند.
مصرف میکسودین در بیماری های زیر مفید می باشد:
- انواع التهابات و دردهای مفصلی
- دردهای عضلانی و عصبی
- بیماری های خودایمنی مثل MS و لوپوس اریتماتوز
- التهابات پوستی ناشی از رادیوتراپی
- آسم و التهاب ریه
- سلامت کبد و کلیه
- پیشگیری از انواع سرطان
- کلسترول بالا و تشکیل لخته های داخل عروق
- پیشگیری و کمک به درمان آلزایمر و بیماری های التهابی سیستم عصبی
- بهبود التهابات و دردهای ناشی از ضربه و آسیب دیدگی در ورزشکاران
مقدار و نحوه مصرف:
پیشگیری و حفظ سلامت بدن: روزی 1 کپسول به مدت یک ماه
التهابات و دردهای مختلف: روزی 2 کپسول و پس از رفع درد با یک عدد در روز ادامه یابد.
دارو را همراه با وعده های اصلی غذا میل کنید.
موارد احتیاط:
مصرف این فرآورده در بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.
افرادیکه آسپرین مصرف می کنند، یک عدد در روز میکسودین می توانند مصرف کنند.
افرادیکه سنگ کیسه صفرا دارند، پس از درمان بیماریشان می توانند یک عدد میکسودین یک روز در میان مصرف کنند.
شکل دارویی:
بسته بندی محتوی 32 عدد کپسول
زردچوبه
زردچوبه یکی از پایه های اصلی طب سنتی ملل مختلف در چین، تبت و خاورمیانه است. زردچوبه همواره بعنوان تصفیه کننده سلولی شناخته شده و برای سلامت مفاصل و کمک به جلوگیری از التهاب مصرف آن توصیه شده است. زردچوبه، ترکیب اصلی ادویه کاری بوده و نقش مهمی در رایحه این ادویه دارد. تحقیقات بسیاری برای بررسی خواص درمانی کورکومین انجام شده که نشان می دهد این ماده، مهارکننده سنتز آنزیم های التهاب زا مانند سایکلواکسیژناز 2 (COX 2) و لیپواکسیژناز است. عصاره زردچوبه با خلوص بسیار بالا در این ترکیب، به محافظت از سلول ها در برابر مواد سمی ناشی از آلاینده های محیطی که منجر به اختلال در تعادل و سلامت سلول می شوند، کمک می کند. مطالعات گسترده جهانی که روی میزان شیوع بیماری های مختلف در بین ملل مختلف دنیا صورت گرفته، نشان می دهد که مردم کشورهای خاورمیانه بویژه هندوستان، بسیار کمتر از مردم جوامع غربی به بیماری آرتریت و التهابات مفاصل دچار می شوند. همچنین در این کشورها انواع سرطان ها بخصوص سرطان پوست و پروستات نیز شیوع بسیار کمتری نسبت به جوامع اروپایی و آمریکا دارد. تحقیقات متعدد ثابت کرده است که این موضوع با مصرف بالای ادویه ها در غذاهای سنتی شرقی ارتباط دارد. فلفل سیاه و زنجبیل زمانیکه با زردچوبه تواماً مصرف شوند، اثرات آن را تقویت می کنند. وجود عصاره فلفل سیاه در ترکیب داروی میکسودین سبب می شود که خواص درمانی زردچوبه 30 برابر قوی تر شود. گرچه این ادویه ها در رژیم غذایی روزمره ما نیز وجود دارند ولی مقدارشان در حدی نیست که بتوانند اثرات درمانی داشته باشند. عصاره خالص شده این ادویه ها در داروی طبیعی میکسودین، در مقادیری که دارای خواص درمانی باشند مصرف این فرآورده را متمایز از افزودن مقدار اندکی ادویه به غذاهای ما می کند و در واقع این خواص درمانی مفید با مصرف اندکی ادویه جات در غذاهای روزمره ما حاصل نمی شود.
فلفل سیاه
پایپرین عنصر کلیدی در تقویت خواص کورکومین است. خواص کورکومین زمانیکه به تنهایی مصرف شود، بطور کامل توسط بدن قابل استفاده نمی باشد، زیرا کورکومین به سرعت توسط کبد و دیواره روده متابلیزه شده و دفع می شود. مطالعات نشان می دهد که ترکیب 1% پایپرین با 99% کورکومین، غلظت سرمی، جذب و در دسترس بودن زیستی کورکومین را افزایش می دهد، بدون اینکه عوارض جانبی نامطلوب ایجاد کند. شاید به همین دلیل باشد که هندی ها همواره زردچوبه را با فلفل سیاه در ادویه کاری ترکیب می کنند. مصرف توام این دو، در دسترس بودن زیستی کورکومین را تا 30 برابر افزایش می دهد و به سلول های بدن کمک می کند تا از تمامی خواص مفید این ماده استفاده کنند.
زنجبیل
عصاره زنجبیل دارای ماده ضد التهاب جینجرول است که بطور سنتی توسط متخصصان سلامت در این حوزه برای کمک به معالجه مشکلات همراه با التهاب مصرف می شود. زنجبیل نیز از گیاهان بسیار مهم در طب سنتی بوده و تحقیقات اخیر اثرات مفید آن را در آرتریت ها و سایر موارد درد ثابت کرده است.

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها