جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 12 کالا از 18

ویتامین ای

قرص ویتامین E

قرص ویتامین E،  برای رفع و جبران کمبود ویتامین ای در بدن و جلوگیری از بروز و پیشرفت بیماری های خطرناک و غیر قابل جبران و بیماری های ارثی استفاده می شود. قرص ویتامین E علاوه بر خواص سلامت درونی بدن، همچنین دارای خواص زیبایی و سلامت و شادابی پوست نیز می باشد.

قرص ویتامین E چیست؟

قرص ویتامین E، یک مکمل ویتامینی مهم است که در چربی حل می شود، این ویتامین برای عملکرد بهتر بسیاری از اندام های بدن مناسب است. قرص ویتامین ای، یک آنتی اکسیدان ویک ماده مغذی است، که بدن برای حمایت از سیستم ایمنی و کمک به بازسازی سلول های مختلف به آن نیاز دارد. این قرص، همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است که برای سلامت شما ضروری است. قرص ویتامین E چندین نقش حیاتی در بدن شما ایفا می کند، از جمله اینکه به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی و تقویت کننده سلامت قلب و چشم عمل می کند. همچنین به داشتن پوست سالم کمک می کند، به ویژه اگر به طور مداوم و البته تحت نظر پزشک، استفاده شود. ویتامینE  عمدتا در کبد ذخیره می شود و قبل از استفاده در جریان خون آزاد می شود.

کمبود ویتامین E  سبب بروز چه عوارضی در بدن می شود؟

علت مصرف قرص ویتامین E، کمبود ویتامینE در بدن می باشد.در صورتی که ویتامین ای در بدن از حد استاندارد و لازم کمتر باشد، سبب بروز اختلالات زیر می شود:

ضعف عضلانی
مشکلات تعادل و راه رفتن
بی حسی و سوزن سوزن شدن
ضعف بینایی
مشکلات سیستم ایمنی
عدم تمرکز

خوشبختانه علم و پیشرفت پزشکی توانسته است، برای رفع موارد خاص و حاد کمبود ویتامین E که با منابع گیاهی و غذایی قابل جبران نیستند، جایگزین تهیه کنند و آن چیزی نیست جز قرص ویتامین E، که در ادامه به طور کامل با آن آشنا خواهیم شد.

منابع ویتامین E کدام اند؟

ویتامین E به طور طبیعی در غذاها وجود دارد و با قرص ویتامین E ساخته شده توسط انسان و دیگر مکمل ها، متفاوت است. این ماده در بسیاری از غذاها و گیاهان، یافت می شود. مواد غذایی شامل ویتامین E عبارتند از: روغن جوانه گندم، روغن بادام زمینی و روغن زیتون و آفتابگردان، آجیل، شیر، سبزیجات از جمله اسفناج، فلفل قرمز، آووکادو، تخمه آفتابگردان، کیوی، انبه و انواع مکمل های ویتامین ای، از جمله قرص ویتامین E و کپسول ویتامین E.

موارد استفاده از قرص ویتامین E

وقتی بدن ویتامین E بسیار کمی داشته باشد، حاوی آنتی اکسیدان های کمتری است و عملکرد سیستم عصبی دچار مشکل می شود. علل کمبود ویتامینE ، ژنتیک و نارسایی های وراثتی است که در خانواده ها مشاهده می شود. کمبود ویتامینE ، اغلب خانوادگی و ارثی می باشد که در طول زمان و عدم درمان به موقع منجر به سطوح بسیار پایین ویتامین E در بدن و بروز عوارض خطرناکی خواهد شد. در چنین شرایطی ضرورت استفاده از مکمل های جایگزینی همچون قرص ویتامین E واجب می شود. کمبود ویتامین E همچنین می تواند ناشی از بیماری هایی باشد که باعث تجمع چربی در بدن می شود. چرا که لازمه ی جذب درست ویتامینE  چربی است.

استفاده همیشگی از مکمل ویتامینE ، مانند قرص ویتامین ای، برای توقف و پیشگیری از پیشرفت و عوارض بیماری ضروری است. وقتی کمبود ویتامین E  در فردی زود تشخیص داده می شود و تحت درمان مداوم قرار می گیرد، چشم انداز درمان بیماری و روند بهبود او معمولاً خوب است.

قرص ویتامین ای برای صورت و پوست

قرص ویتامین E چگونه می تواند به ظاهر و سلامت صورت کمک کند؟ قرص ویتامین E بیشتر بخاطر فواید آن برای سلامت و ظاهر پوست، شناخته شده است. می توان از آن، برای کاهش التهاب های پوست و جوان تر نشان دادن پوست استفاده کرد. با استفاده از قرص ویتامین ای می توانید به مرور زمان، ناپدید شدن لکه های پوستی را مشاهده کنید. استفاده از قرص ویتامین ای برای صورت٬ به عنوان یک عامل ضد پیری٬ از شل شدن پوستتان جلوگیری می کند.

مزایای استفاده از مکمل های خوراکی مانند قرص ویتامینE ، این است که باعث می شود پوست شما درخشان تر و جوان تر به نظر برسد. قرص ویتامین ای، برای مهار آکنه نیز استفاده می شود. قرص ویتامین ای،می تواند منافذ پوست را به ویژه در مناطقی که بیشتر مستعد آکنه هستند مسدود کند.همچنین استفاده مداوم از قرص ویتامینای برای صورت، باعث نرم کنندگی و رطوبت پوست صورت می شود.

بهترین قرص ویتامین E كدام است؟

آیا می دانید، از نظر متخصص مراقبت از پوست ویتامین E یک آنتی اکسیدان قوی است که می تواند به التهاب کمک کند و از آسیب رادیکال های آزاد و حتی رنگ پوست جلوگیری کند؟ این ویتامین توانایی اتصال رادیکال های آزاد (که باعث آسیب پوست می شوند) را دارد و به نوبه خود به نفع پوست است. دلیل گرایش مردم به استفاده از قرص ویتامین E٬ این است که این قرص در خالص ترین شکل ویتامین است و پوست را در برابر مخرب های پوستی محافظت می کند.

بنابراین قرص ویتامین E، اغلب تغییر رنگ و رنگدانه را کاهش می دهد به همین دلیل است که این قرصاغلب به عنوان پادزهر جادویی برای لکه های به جای مانده از آکنه تصور می شود. هم چنین قرص ویتامین E باعث آبرسانی به پوست می شود. اغلب متخصصان سلامت و زیبایی، استفاده از  قرص ویتامین را به بیمارانی که دارای پوست خشک هستند توصیه می کنند. بهترین قرص ویتامین E، قرصی است که تحت نظر پزشک و با مشورت او استفاده شود و به دوز مصرفی آن نیز توجه شود.  همچنین اگر بیماری زمینه ای و یا حساسیت دارید، استفاده از قرص ویتامین E٬ نباید باعث آسیب جسمی و بدتر شدن بیماری شما گردد. قرص ویتامین E را با توجه به رژیم غذایی خود مصرف کنید.

خرید ویتامین e

براي خرید قرص ویتامین e، بهترین روش٬ مراجعه به داروخانه ها و مراکز بهداشتی درمانی موجود در سطح شهر و همچنین مراکز هلال احمر و بیمارستان های خصوصی و دولتی است. اگر امکان مراجعه حضوری به این مراکز را ندارید، بهترین روش مراجعه و خرید از داروخانه های آنلاین و فروشگاه های معتبر فروش انواع دارو و مکمل های دارویی است. سایت داروبیار یکی از فروشگاه های معتبر برای خرید هر گونه دارو و مکمل های دارویی و زیبایی است. برای خرید قرص ویتامین ای، می توانید به سایت داروبیار مراجعه کنید و از خدمات این سایت بهره مند گردید.

قیمت قرص ویتامین E

برای آگاهی از قیمت قرص ویتامین ای، مطمئن ترین راه مراجعه به مراکز معتبر فروش انواع دارو از جمله داروخانه ها و فروشگاه های حضوری و آنلاین فروش انواع دارو، از جمله سایت داروبیار است. همچنین باید از دوز مصرفی و یا نوع مکمل مصرفی همچون قرص ویتامین E و یا کپسول ویتامین E، توسط پزشک و یا متخصص تغذیه ی خود و همچنین نام برند سازنده ی آن کاملا آگاهی داشته و سپس اقدام به خرید ویتامین e نمایید. چرا که همه ی این موارد در قیمت قرص ویتامین E، تاثیرگذار است.

داروخانه آنلاین داروبیار، با مراکز معتبری همچون دانشگاه های علوم پزشکی کشور و داروخانه های معتبر و بزرگ کشور ارتباط داشته و از قیمت خرید هر نوع دارویی، از جمله بهترین قرص ویتامین E٬ آگاهی داشته و حتی اگر آن قرص را در دسترس نداشته باشند، باز هم شما را از قیمت دارو مطلع می نمایند. بدین ترتیب علاوه بر اینکه می توانید از قیمت قرص ویتامین ای مطلع شوید، از خرید قرص ویتامین ای با قیمت زیاد و پرداخت هزینه ی اضافی نیز جلوگیری می کنید.

یکی از ملاک های مهم در خرید کپسول های ویتامین e قیمت آن ها می باشد قطعا افرادی که برای خرید کپسول های ویتامین e هزینه می کنند انتظار تاثیر گذاری و کیفیت بالایی دارند برای خرید کپسول های ویتامین ای هر زمان که بخواهید می توانید اقدام کنید.

شما عزیزان میتوانید انتخاب کنید که خریدی حضوری داشته باشید و یا خرید آنلاین البته که هنگام خرید آنلاین شما عزیزان باید هزینه ارسال کپسول های ویتامین ای را نیز بپردازید. کسانی که در تهران زندگی می کنند می ‌توانند قبل از خرید قیمت کپسول ویتامین e در پایتخت را استعلام بگیرند و متناسب با بودجه ای که دارند خرید خود را انجام دهند.

زیرا با توجه به این که تهران پایتخت ایران است دستیابی به داروها و کپسول های ویتامین e بسیار راحت تر خواهد بود البته که اختلاف قیمت در بازار وجود دارد و آن هم به خاطر وجود نمونه های ویتامین e داخلی و خارجی می باشد در ادامه  در مورد مناسب ترین و ارزان ترین قیمت کپسول ویتامین e صحبت کرده ایم لطفاً  به دقت مطالعه نمایید.

ارزان ترین قیمت کپسول ویتامین e

شما عزیزان می توانید هر گاه که بخواهید برای خرید کپسول های ویتامین e از داروخانه اقدام کنید و از متصدیان داروخانه ارزان ترین قیمت کپسول ویتامین e را درخواست کنید آن ها نیز به شما کپسول های ویتامین e ارائه می دهند که شما عزیزان پس از مدت کوتاهی استفاده به کیفیت فوق العاده و نتیجه مطلوب دست خواهید یافت.

البته باید توجه داشته باشید کپسول های ویتامین e را با مشورت پزشک متخصص استفاده کنید تا دچار مشکل نشوید. البته قیمت کپسول های ویتامین e در بازار به خاطر بسته بندی و تعدادی که دارند متفاوت است. برای مثال ممکن است یک ورق قرص ویتامین e ابورنز دارای ۱۰ عدد کپسول باشد اما قوطی ویتامین ای ابورنز دارای ۵۰ عدد کپسول است، پس قطعا این دو تفاوت قیمت خواهند داشت.

لیست قیمت کپسول ویتامین ای در سراسر کشور

شما عزیزان برای این که به راحتی به قیمت های کپسول ویتامین e دستیابی پیدا کنید بهتر است لیست قیمت های کپسول ویتامین ای در داروخانه آنلاین داروبیار را بررسی نمایید. در این صورت به راحتی می توانید قیمت کپسول ویتامین e را پیدا کنید و به صورت حضوری و یا آنلاین برای خرید اقدام کنید.

در این صورت دیگر خیال تان از بابت کپسول های ویتامین e و قیمت و اصالت آن ها راحت خواهد بود البته هنگام خرید کپسول های ویتامین ای باید موارد زیر را در نظر بگیرید زیرا این موارد در قیمت آن ها تاثیر گذار است:

  •          کپسول ویتامین e خارجی
  •          کپسول ویتامین e تولید داخلی

که قطعاً کپسول های ویتامین ای با تولید خارجی بسیار با کیفیت تر و موثرتر واقع هستند، زیرا عناصر و ترکیبات لازم برای ساخت آن ها درجه یک خواهد بود در این صورت خرید آن ها به صرفه خواهد بود.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.