جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)

نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۱۷

قرص بیوتین

آیا اخیراً دچار ریزش مو شده اید؟ آیا ناخن های شما شکننده و سست شده اند؟ ما امروز اینجا هستیم که به این موضوع پایان دهیم زیر و علت اصلی ریزش مو و سستی ناخن ها کمبود بیوتین است. بیوتین در واقع ویتامینی است که در گروه ویتامین های B قرار دارد. این نوع ویتامین در مواد غذایی زیادی وجود دارد و باعث تبدیل مواد غذایی به انرژی می شود این فرآیند در بدن رخ می دهد. بیوتین در واقع به صورت محلول در آب است, و به این صورت در معده به جذب انرژی کمک می کند. بنابراین با مصرف بیوتین می توانید کمبود آن را در بدن جبران کنید. البته بیوتین را می‌توانید به صورت قرص و یا مواد غذایی به بدن برسانید.

خرید قرص بیوتین

با توجه به تاثیرات بیوتین بر بدن و هم چنین تاثیر شگفت انگیز آن بر درمان بیماری دیابت نوع دوم، باید به طور کاملا کنترل شده از قرص بیوتین استفاده کرد. از این رو بهتر از برای مصرف قرص بیوتین حتماً به پزشک مراجعه کنید و زیر نظر پزشک دوز و دوره، بیوتین را به مصرف برسانید. پس از این که پزشک برای شما بیوتین تجویز نمود، می توانید برای خرید به داروخانه های سراسر کشور مراجعه کنید. هم چنین می توانید قرص بیوتین را به صورت غیر حضوری از داروخانه آنلاین داروبیار هم خریداری کنید. البته که مکملهای بیوتین یعنی ترکیب بیوتین با دیگر ویتامین ها هم در بازار وجود دارند که شما می توانید طبق نظر پزشک از آن ها نیز استفاده کنید.

بیوتین در چه مواد غذایی وجود دارد؟

ممکن است برای شما هم سوال پیش آید که چه مواد غذایی دارای بیوتین هستند؟ و یا اینکه شما برای دریافت بیوتین مورد نیاز بدن خود باید از چه موادی استفاده کنید؟ به همین منظور طی تحقیقاتی که انجام گرفته مشخص شده که در مواردی که در زیر دسته بندی شده بیوتین وجود دارد. این مواد به شرح زیر هستند:

  • مخمر و قارچ و ماهی چرب
  • زرده تخم مرغ و کلم و سبزیجات برگ دار
  • سویا و بادام زمینی و گوشت
  •  اندام های حیوانات مثل جگر و قلوه
  •  مغزها و کره

همه این موارد دارای مقدار غنی از بیوتین هستند. البته که شما می توانید به طور مداوم از این مواد استفاده کنید اما ممکن است دسترسی به این مواد برای شما سخت باشد و یا این که نتوانید در یک روز مشخصا همه آن ها را به بدن برسانید. بنابراین می توانید از قرص بیوتین استفاده کنید.

تاثیر قرص بیوتین بر مو و ناخن

قرص بیوتین می تواند تاثیر بسزایی بر روی مو و ناخن داشته باشد. به این صورت که وجود بیوتین می تواند ریشه مو را تقویت نموده و آن را محکم تر از قبل کند به صورتی که اجازه ریزش به تارهای مو نداده و شما هرگز دچار طاسی و یا ریزش سکه ای مو نخواهید شد. هم چنین پس از مصرف مداوم بیوتین خواهید دید که رشد موهای شما بهتر شده و تارهای آن ضخیم تر از قبل شده است. تاثیر بیوتین را بر روی ناخن هم به وضوح می توان دید. به طوری که وجود بیوتین می تواند باعث استحکام ناخن ها و جلوگیری از شکنندگی و خشک شدگی آن ها شود. البته از فر شدن همه آن نمی شود غافل شد، استفاده از بیوتین می تواند رشد ناخن ها را به طور چشمگیری افزایش دهد البته که چنین چیزی برای خانم‌ها حائز اهمیت است.

بیوتین چه تاثیری بر درمان ام اس دارد؟

‏ms در واقع یک بیماری خود ایمنی است که سیستم ایمنی بدن به دیواره تشکیل دهنده نخاع و مغز آسیب می رساند. این دیواره به وسیله بیوتین تغذیه و ترمیم می شود. اگر بدن دچار بیوتین شود امکان و آسیب به سیستم ایمنی افزایش می یابد و ممکن است فردی که استاندارد وضعیت وخیمی پیدا کند. به همین خاطر برای افرادی که دچار بیماری ام اس هستند دوز مشخصی بیوتین تجویز می شود. این بیوتین پس از اینکه مواد غذایی را به انرژی تبدیل نمود سپس به دنبال ترمیم و ساخت بافت میلین غشا می رود. و با تاثیر گذاری بر آن طی گذشت زمان باعث بهبود و پایدار نمودن وضعیت فرد مبتلا به ام اس می شود. با این وجود می توان نقش حیاتی بیوتین در زندگی بیماران مبتلا به ام اس را دریافت.

مقایسه ( 0 مورد )