جست و جو در نتایج

نمایش 1 - 1 کالا از 1

ژل تاخیری

بهترین ژل تاخیری برای آقایان

ژل تأخیری از جمله محصولاتی است که برای بهبود روابط جنسی طراحی و تولید شده است. این محصول می تواند منجر به رفع مشکل زود انزالی در آقایان شود. همچنین می تواند طول رابطه جنسی و رسیدن آقایان به ارگاسم و اوج لذت جنسی را افزایش دهد. این موارد منجر به رضایت طرفین در رابطه جنسی خواهد شد.

ژل تأخیری قوی از جمله محصولات بهداشت جنسی زناشویی است که برای بهبود روابط جنسی مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که می دانید مهم ترین عامل نارضایتی شرکای جنسی در مشکلاتی از جمله زود انزالی آقایان و خشک شدن واژن خانم ها در طول رابطه جنسی است. خوشبختانه تا حد زیادی با ایجاد هماهنگی بین زوجین و کنترل زمان رابطه می توان بسیاری از این مشکلات را از بین برد.

مشاهده انواع محصولات زناشویی در داروخانه آنلاین داروبیار

نکات مهم در خرید ژل تأخیری

همان طور که اشاره شد ژل های تأخیری باید قبل از برقراری رابطه جنسی توسط آقایان استفاده شوند. لازم به ذکر است که در استفاده از این محصول برای اولین بار باید تست حساسیت روی پوست انجام شود. کمی از ژل را باید به بخشی از پوست بدن زده و ایجاد هرگونه حساسیت را بررسی کرد.

در صورت استفاده از این محصول بر روی آلت تناسلی و وجود هرگونه حساسیت، خارش، سوزش و التهاب بهتر است به سرعت آلت تناسلی با آب زیاد شست و شو داده شود. همچنین قبل از استفاده از این محصول وجود هرگونه زخم، خراش و غیره روی پوست آلت تناسلی مردانه باید چک شود.

با توجه به آنچه گفته شد حتماً باید بعد از استفاده موضعی از این محصول از کاندوم استفاده کرد. اگر تمایل به برقراری رابطه جنسی بدون کاندوم دارید بهتر است آلت خود را کاملاً با آب و صابون شست و شو دهید. اگر اثری از ژل روی آلت وجود دارد از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید. این محصول برای برقراری رابطه دهانی مناسب نیست.

در مصرف این محصول زیاده روی نکنید. استفاده بیش از 4 بار در طی یک رابطه یا یک روز می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. قبل از استفاده تاریخ تولید و انقضای محصول را با دقت بررسی کنید. بهتر است آن را در دمای 20 تا 25 درجه سلسیوس و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید. این محصول را از دسترس کودکان دور نگه دارید. این محصول برای استعمال خارجی طراحی و تولید شده است. از هر گونه تماس با چشم، دهان و بینی خودداری کنید.

قیمت ژل تأخیری در داروخانه

خرید ژل تأخیری می تواند بهبود رابطه جنسی و رضایت شرکای جنسی را در پی داشته باشد. سعی کنید بهترین ژل تأخیری را برای رفع دیر انزالی خود انتخاب و خریداری کنید. یکی از بهترین روش ها برای خرید ژل های تاخیری و حجم دهنده مراجعه به آنلاین شاپ های معتبر است. در خرید اینترنتی و غیر حضوری از داروخانه آنلاین داروبیار می توانید به راحتی مشخصات محصولات مختلف را مطالعه کرده و مناسب ترین ژل تأخیری را خریداری کنید. قیمت ژل تأخیری در داروخانه توسط کشورهای سازنده مختلف متفاوت بوده و از 30 هزار تومان آغاز می شود.

بهترین ژل تاخیری در داروخانه ها

ژل تأخیری از جمله محصولاتی است که می تواند میزان زود انزالی آقایان را کم کند. در این میان زمان کافی برای معاشقه و آماده سازی خانم ها قبل از رابطه جنسی ایجاد می شود. بر این اساس طول رابطه جنسی افزایش یافته و خانم ها راحت تر به ارگاسم می رسند. ژل تأخیری همچنین می تواند مانند یک لوبریکانت یا مایع روان کننده عمل کند. به همین دلیل می تواند از خشکی واژن خانم ها نیز در طول رابطه جنسی جلوگیری نماید. برای اطلاع از بهترین ژل تاخیری در داروخانه آنلاین داروبیار می توانید با مشاورین ما در چت آنلاین ارتباط برقرار کنید.

رفع زود انزالی در آقایان

یکی از بهترین توصیه ها استفاده از محصولاتی همچون ژل تأخیری است. این محصول می تواند در انزال آقایان تأخیر ایجاد کند و مدت زمان رابطه جنسی را طولانی تر کند. همان طور که می دانید آقایان بسیار سریع تر از خانم ها به ارگاسم می رسند. این موضوع بسیار طبیعی است. زیرا روند رسیدن خانم ها به اوج لذت جنسی بسیار پیچیده تر از آقایان است. این مورد در مواقعی که با زود انزالی آقایان همراه شود منجر به ایجاد یک رابطه ناموفق خواهد شد. تکرار این تجربه می تواند منجر به رنجش خاطر زوجین و سرد مزاجی آن ها شود.

مقایسه اسپری، کاندوم و ژل تأخیری

علاوه بر ژل تأخیری محصولات دیگری از جمله اسپری تأخیری و کاندوم تأخیری نیز برای رفع زود انزالی و افزایش مدت زمان رابطه جنسی طراحی و تولید شده اند. اما در این میان ژل های تأخیری دارای طرفدار بیشتری هستند. زیرا در اسپری های تأخیری از حدود 10 درصد ماده لیدوکائین یا بی حس کننده موضعی استفاده شده است. این ماده سبب بی حس شدن آلت جنسی مردانه می شود. بنابراین در بسیاری از موارد مردان حس خود را در طول رابطه از دست می دهند.

در کاندوم های تأخیری نیز میزان این ماده به 2 درصد می رسد. هر چند میزان این ماده کم است اما باز هم تأثیرات منفی بسیاری دارد. اما در تولید ژل تأخیری از مواد طبیعی بر پایه آب به جای محلول لیدوکائین استفاده شده است. به همین دلیل میزان بی حسی کم بوده و عوارض بسیار کمی دارد.

نحوه استفاده از ژل های تأخیری

ژل تأخیری قوی با فرمولاسیون مختلفی تولید می شود. برخی از این ژل ها باید نیم ساعت قبل از رابطه جنسی روی آلت تناسلی مردانه مالیده شده و در طول این مدت ماساژ داده شود. در فاصله بین یک ربع تا نیم ساعت این ژل عمل کرده و بعد از جذب کامل آن می توان رابطه را شروع کرد. بهتر است در این موارد از کاندوم استفاده شود.

اما نوع دیگری از ژل تأخیری بر پایه آب تولید شده است که باید چند دقیقه قبل از رابطه جنسی مانند کرم روی آلت تناسلی آقایان مالیده شده و با آب شسته شود. در این مورد حتماً باید از کاندوم استفاده شود زیرا ژل تأخیری می تواند برای خانم ها عوارضی را در پی داشته باشد. لازم به ذکر است که تأثیر این نوع ژل زودتر از محصولات دیگر تأخیری از بین می رود. بهتر است آقایانی که مشکل زود انزالی حادی ندارند و تنها مایل به افزایش طول رابطه جنسی هستند، از این نوع ژل تأخیری استفاده نمایند.

اشاره به عوارض ژل تأخیری

استفاده از ژل تأخیری هم مانند سایر محصولات بهداشت جنسی می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد. بی حس شدن و کاهش نعوظ در آقایان به دلیل وجود مقادیر زیاد لیدوکائین، ایجاد حساسیت های پوستی، خارش و سوزش در ناحیه تناسلی، طولانی شدن بیش از حد رابطه و نرسیدن به اوج لذت جنسی، تماس واژن خانم ها با ژل تأخیری و ایجاد حساسیت های آلرژیک و غیره از جمله عوارضی هستند که ممکن است با استفاده بیش از حد از این محصولات به وجود آید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.