جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)

قرص کافئین در بدنسازی

چرا از مکمل بدنسازی کافئین استفاده کنیم؟

مکمل بدنسازی کافئین یکی از مکمل‌های محبوب بین بدنسازان است که با وجود قیمت مناسب قرص کافئین، تاثیر مثبتی بر روی بدن می‌گذارد. کافئین به شکل‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد اما یکی از بهترین انتخاب‌ها استفاده از مکمل‌های کافئین دار است که به صورت قرص و برای ورزشکاران تولید می‌شود. این مکمل بدنسازی باعث تقویت عملکرد ذهنی و قدرت جسمانی افراد شده و استفاده از آن می‌تواند برای بدنسازان بسیار مفید باشد. گاهی اوقات خستگی بدن مانع از انجام تمرینات ورزشی با حداکثر قدرت می‌گردد، در این شرایط استفاده از یک مکمل کمکی می‌تواند انرژی مورد نیاز بدن را فراهم سازد. مکمل بدنسازی کافئین با تزریق نیروی کافی به بدن، شرایط انجام تمرینات سخت ورزشی را آماده کرده و باعث می‌شود تمرینی مفید داشته باشید. می‌توانیم مقداری از کافئین مورد نیاز بدن را از طریق قهوه یا شکلات دریافت کنیم اما بهترین نوع کافئین، قرص‌های مکمل هستند که در بین ورزشکاران محبوبیت زیادی دارند. قرص‌های کافئین دار نسبت به قهوه، تاثیرپذیری بیشتری بر روی بدن افراد گذاشته و می‌توانند انرژی قابل توجهی به بدن افراد منتقل کنند، به همین دلیل استفاده از آن توسط مربیان حرفه‌ای هم تایید شده است.

دقت داشته باشید مکمل بدنسازی کافئین نباید بیش از نیاز بدن مورد استفاده قرار گیرد و زیاده روی در استفاده از آن، تاثیرات خوبی را به همراه نخواهد داشت. طبق تحقیقات برای هر 1 کیلوگرم وزن باید 3 میلی‌گرم از این مکمل نیم ساعت قبل از شروع تمرینات ورزشی استفاده شود. ممکن است خواب برخی از ورزشکاران پس از استفاده از این مکمل با مشکل روبه‌رو شود که برای حل این مشکل توصیه می‌کنیم از مکمل بدنسازی کافئین در ساعات قبل از ظهر استفاده نمایید. کافئین پس از 30 الی 40 دقیقه تاثیر خود را بر بدن ورزشکاران نشان می‌دهد؛ به همین دلیل اغلب ورزشکاران از این مکمل نیم ساعت قبل از تمرینات بهره می‌برند تا هنگام شروع ورزش، کافئین اثر خود را نشان دهد.

کاربردهای قرص کافئین

قرص کافئین در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص کافئین برای بیداری

علاوه بر ورزشکاران، افراد دیگری نیز از قرص کافئین استفاده می کنند. آنها قرص کافئین را برای بیداری مصرف می کنند.

قرص کافئین برای مطالعه

با توجه به اینکه قرص کافئین بیشتر از خوردن قهوه اثربخشی دارد، بسیاری از دانشجویان قرص کافئین را برای مطالعه مصرف می کنند.

قرص کافئین برای فوتبال

مصرف قرص کافئین برای فوتبال و افزایش تمرکز بر تمرینات مناسب است. البته باید به دوز مصرفی توجه کرد.

قرص کافئین برای لاغری

بسیاری از بدنسازان از قرص کافئین برای لاغری مصرف می کنند. فقط باید توجه داشته باشید به کافئین حساسیت نداشته باشید.

خرید قرص کافئین

جهت سفارش و خرید مکمل بدنسازی کافئین می توانید از طریق ثبت سفارش در محصولات داروخانه آنلاین داروبیار این کار را انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره محصول با کارشناسان داروبیار ارتباط برقرار نمایید.

قیمت قرص کافئین

همان طور که گفته شد، قرص کافئین کاربردهای متفاوتی دارد. بنابراین افراد بسیاری به دنبال خرید قرص کافئین با قیمت مناسب هستند. بهترین قیمت قرص کافئین را در داروخانه انلاین داروبیار پیدا خواهید کرد.

مقایسه ( 0 مورد )