جست و جو در نتایج

نمایش 1 - 0 کالا از 0

هیچ محصولی یافت نشد.

کاندوم ترکیبی

 کاندوم پوشش منعطف از جنس لاتکس می باشد که در زمان برقراری رابطه ی جنسی مانع تماس مستقیم آلت تناسلی طرفین می شود این ویژگی موجب پیشگیری از بیماری های مقاربتی و جلوگیری از بارداری های ناخواسته می شود.  افرادی هم  که به لاتکس حساسیت دارند می توانند از کاندوم هایی که از جنس پلی اورتان یا پلی ایزوپرن می باشد استفاده کنند، در کاندوم از مواد روان کننده بر پایه آب استفاده می شود زیرا روغن به جنس لاتکس کاندوم آسیب می رساند.

کاندوم انواع مختلفی دارد اعم از کاندوم خاردار، کاندوم ساده، کاندوم حلقه ای، کاندوم گرم کننده،  کاندوم ترکیبی و کاندوم تاخیری و غیره. در این مقاله می خواهیم در مورد کاندوم ترکیبی صحبت کنیم.

 ساختار و کاربرد کاندوم ترکیبی:

 کاندوم ترکیبی همان طور که از اسم آن مشخص است چند مزیت در یک کاندوم گنجانده شده است.

همانطور که در قسمت مقدمه به آن اشاره شد کاندوم ترکیبی دارای مواد روان کننده می باشد از ایجاد درد در حین رابطه جنسی به دلیل مرطوب کردن واژن، جلوگیری می کند. و در قسمت داخلی آن مواد تاخیری بنزوکائین برای به تعویق انداختن مدت انزال تجربه ی خوبی را برای مردان به جود می آورد. کاندوم ترکیبی در اطراف آن خارها و شیارهای آناتومیک برای تحریک در ناحیه ی جی زنان یا همان G_SPOT است که آنان را به اوج لذت جنسی می رساند. انواع کاندوم ترکیبی: کاندوم تاخیری و شیاردار، کاندوم تاخیری شیاردار و گرم کننده و کاندوم خاردار تاخیری با رایحه ی میوه می باشد.

 مزایای کاندوم ترکیبی:

_  کاندوم ترکیبی به دلیل بدنه ی برجسته و وجود حلقه ها در اطراف آن و شیارها، خارهایی که بر روی سر آن قرار دارد موجب تحریک، هیجان و لذت بیشتری در خانم ها می شود.

_ سکس بدون درد به دلیل وجود مواد روان کننده  را ایجاد می کند.

_ مواد تاخیری درون کاندوم یعنی لیدوکائین و بنزوکائین بی حسی موضعی را در آلت تناسلی مردان ایجاد می کند، به ارگاسم رسیدن همزمان را برای طرفین و در نتیجه رضایتمندی از یک رابطه ی سالم را به وجود می آورد. یعنی به عبارتی مدت زمان انزال را برای آقایانی که از زود انزالی خود رنج می برند افزایش می دهد.

_  کاندوم که در حالت نعوظ روی آلت تناسلی مرد کشیده می شود، تا ۹۰ درصد از بارداری های ناخواسته جلوگیری می کند

_ مانع از بیماری های آمیزشی اعم از هپاتیت ، زگیل های تناسلی و ایدز می شود.

_ برای مردان پیر و کم توان هم استفاده می شود.

_ بعضی از کاندوم های ترکیبی دارای  مخزن ذخیره می باشند برای اطمینان و امنیت بیشتر در پیشگیری از بارداری و جلوگیری از بیماری های مراقبتی.

_ کاندوم های ترکیبی در انواع طعم ها و که به شکل معمولی یا خاردار و تاخیری در بازار موجود است.

مدت تاخیر در انزال کاندوم های ترکیبی:

بی حسی موجود در این کاندوم ها وابسته به چند مسئله است، در ابتدا باید گفت مدت زمان زود انزالی فرد و اینکه او چقدر می تواند انزال خود را کنترل کند این مسئله باعث تفاوت در افراد شده است و مورد دیگر میزان و نوع مواد تاخیری به کار رفته در آن تاثیر زیادی بر روی مدت تاخیر در انزال دارد، با این وجود یک کاندوم تاخیری خوب می تواند تا ۴۵ دقیقه انزال را طولانی تر کند البته به این نکته تاکید می کنیم که این زمان به خود فرد هم بستگی دارد.

نتیجه:

اگر مدت هاست رابطه جنسی سردی دارید و یا به دلیل زود انزالی خود دیگر تمایلی به برقراری سکس با همسر و یا شریک جنسی تان ندارید و در نتیجه اعتماد به نفس خود را از دست دادید، کاندوم ترکیبی محصول خوبی برای  سکسی سرشار از لذت ، هیجان، تاخیر در ارضا  می باشد، استفاده از یک کاندوم با دارا بودن تمام این ویژگی ها می تواند به شما در مستحکم تر کردن رابطه تان، بازگشت دوباره ی اعتماد بنفس و اضطراب و ترس های حین سکس یا افسردگی و سرخوردگی که در اثر زود انزالی تجربه کرده اید و را از بین می برد. کاندوم ترکیبی را می توانید هم به صورت آنلاین و هم در داروخانه های سراسر کشور از طریق راهنمایی های مشاورانی که در آن جا حضور دارند، خریداری نمایید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.