جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 6 کالا از 6

کاهش اشتها

قرص کاهش اشتها

کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده آل یکی از بحث های داغ این روزها است؛ به گونه ای که بسیاری از افراد از هر روشی برای رسیدن به وزن مناسب استفاده می کنند. استفاده از قرص کاهش اشتها، انواع عمل های جراحی، قرص های چربی سوز، تغییر رژیم غذایی و فعالیت زیاد و … از مهمترین روش هایی است که در کاهش وزن نقش مهمی دارد.
اهمیت تناسب اندام در زندگی و افزایش اعتماد به نفس

یکی از مهمترین دغدغه هایی که امروزه بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، داشتن  تناسب اندام است به گونه ای که از هر روشی برای رسیدن به تناسب اندام استفاده می کنند. همانطور که میدانید تناسب اندام، با اعتماد به نفس، امید به زندگی، سلامت، ازدواج بهتر و …. ارتباط مستقیمی دارد و همین امر اهمیت این موضوع را دوچندان کرده است. ورزش، رژیم غذایی مناسب میوه و سبزیجات ، استفاده از قرص کاهش اشتها، قرص های لاغری، انواع عمل های جراحی برای تناسب اندام و … از روش هایی است که افراد برای داشتن اندام متناسب به آن روی آورده اند.

تغییر سبک زندگی، تغییر رژیم غذایی و استفاده بیشتر از غذاهای فست فودی، کاهش فعالیت های روزمره به دلیل ماشینی شدن زندگی امروزی و …  از مهمترین عوامل چاقی و افزایش وزن می باشد که امروزه بسیاری از افراد با آن درگیر هستند و از هر روشی برای کاهش وزن خود استفاده می کنند که زودتر به وزن ایده آل خود برسند.

عملکرد قرص کاهش اشتها

یکی از روش هایی که امروزه برای کاهش وزن  بر سر زبان ها افتاده، استفاده از قرص کاهش اشتها است. قبل از پرداختن به نقش این قرص ها در کاهش اشتها، چندین سوال برای ما پیش می آید که این قرص ها چه مکانیسمی دارند؟ آیا مصرف قرص کاهش اشتها برای بدن عوارضی را به همراه دارد ؟ آیا مصرف این قرص ها باید با تجویز پزشک صورت بگیرد؟ و بسیاری از سوالات دیگر که قبل از مصرف این قرص ها باید پاسخ قانع کننده ای برای آن ها داشته باشیم.

مکانیسم مصرف  قرص کاهش اشتها به این صورت است که به دلیل وجود ترکیبات موجود در این قرص ها  حالت سیری را در افراد ایجاد می کند و سبب می شود به مرور با کاهش وزن مواجه شوید. قرص های کاهش اشتها هر چند که روشی سریع برای کاهش وزن است اما ممکن است عوارضی برای بدن داشته باشند. بنابراین همانطور که میدانید و بسیاری از متخصصان تغذیه و پزشکان هم توصیه می کنند، مهمترین و بهترین روش  برای کاهش وزن، فعالیت بیشتر و ورزش و رژیم تغذیه مناسب ( میوه و سبزیجات و مواد غذایی سالم) است. هر چند که در مقایسه با این روش ها ( مصرف قرص و انواع عمل جراحی) زمانبر می باشد اما این روش سلامت بدن را حفظ می کند. این قرص ها با تغییر در جذب مواد غذایی و  سطح اشتها به مرور سبب کاهش وزن بدن می شوند اما در کنار مصرف این قرص ها  ورزش و تغذیه مناسب  تکمیل کننده  روش مناسب کاهش وزن است.

خرید قرص کاهش اشتها

از آنجایی که داشتن اندام مناسب و وزن ایده آل امروزه برای بسیاری از افراد به آرزو تبدیل شده به گونه ای که از هر روشی برای رسیدن به این آرزو استفاده می کنند. یکی از این روش ها استفاده از قرص های کاهش اشتها است. تبلیغات صورت گرفته در مورد قرص های کاهش اشتها و استقبال بسیار زیاد افراد برای خرید این قرص ها سبب شده که برخی از افراد  سودجو به فروش قرص های بدون کیفیت و فیک با قیمت بسیار پایین روی بیاورند. افراد باید در خرید این قرص ها دقت کنند و حتما از داروخانه ها و مراکز معتبر بهداشتی با تجویز پزشک خریداری کنند زیرا این قرص ها ارتباط تنگاتنگی با سلامت بدن دارند و کوچکترین  سهل انگاری در خرید آن ممکن است سلامت فرد را به خطر بیندازد. به هیچ عنوان نباید به صورت خودسرانه این قرص ها مصرف شوند زیرا ممکن است به بدن آسیب برسانند.

 معرفی بهترین قرص کاهش دهنده اشتها

از جمله قرص هایی کاهش اشتها که شناخته شده هستند و به عنوان داروهای رایج تجویز می شوند عبارتند از: لیراگلوتاید ( Saxenda ) ، فنترمین ( Adipex-P و فنترمین-توپیرامات ( Qsymia )، نالترکسون-بوپروپیون ( Contrave )، ارلیستات ( alli)، زنیکال )، هر چند که این قرص ها شناخته شده هستند اما باز هم توصیه می شود که حتما با تجویز پزشک صورت گیرد. زیرا ممکن است این قرص ها برای برخی از افراد نتیجه مطلوبی را داشته باشند اما  عملکرد و سیستم بدنی افراد متفاوت می باشد و ممکن است برای همه افراد مفید نباشد.

قرص های کاهش اشتها گیاهی

امروزه بسیاری از افراد به مصرف دارو های گیاهی روی آورده اند، زیرا این داروها به دلیل گیاهی بودن عوارض جدی برای بدن ندارند و افراد با اطمینان خاطر می توانند از این قرص ها استفاده کنند؛ اما ذکر این نکته هم ضروری می باشد که مصرف هر نوع قرص کاهش اشتها زمانی عملکرد مفید خود را نشان می دهد که در کنار آن تمرین ورزشی و تغذیه مناسب هم وجود داشته باشد. گیاه قاصدک، فلفل دلمه ای، زنجبیل، گیاه اسفرزه ( پسیلیوم) از مهمترین گیاهانی هستند که در کاهش اشتها  نقش مهمی را ایفا می کنند و با مصرف درست آن ها می توان از خواص این گیاهان بهره مند شد.

قرص ضد اشتها موجود در داروخانه

برای خرید قرص ضد اشتها موجود در داروخانه آنلاین داروبیار محصولات این صفحه را بررسی کرده و یا با مشاورین ما تماس برقرار کنید.

مصرف قرص های لاغری و کاهش اشتها این روزها یکی از مباحث داغ برای کاهش وزن است اما حتما باید این قرص ها از داروخانه ها و مراکز معتبر خریداری شوند و اینکه با تجویز پزشک صورت گیرد و در صورت وجود  بیماری یا آلرژی  باید قبل از مصرف با پزشک مطرح شود. علاوه بر مصرف قرص کاهش اشتها یک سری روش های دیگر هم برای کاهش اشتها وجود دارند که عبارتند از:

–         مصرف غذاهای حاوی فیبر

–         مصرف قهوه

–         مصرف زیاد آب در طول شبانه روز

–         خواب کافی و ….

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که تبلیغات بسیار زیادی که در مورد قرص های کاهش اشتها صورت میگیرد، این قرص ها در کاهش اشتها، به خوبی عمل می کنند. البته با توجه به نظر بسیاری از پزشکان متخصص بهترین راه برای حفظ سلامت بدن و کاهش وزن فعالیت بسیار زیاد و استفاده از رژیم غذایی مناسب است که عوارضی هم برای بدن ندارد.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.