در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی
مقایسه

کرم دور چشم سه کاره بی رنگ ساین اسکین 20 میلی لیتری SYN SKIN Invisible Triple Action Eye Contour Crem 20ml

شناسه محصول: DB4978
شناسه محصول: DB4978
تولید کننده: Iran Avandfar , SYN SKIN
فروشنده: داروبیار
83,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

کرم ژل دور چشم سه کاره بی رنگ ساین اسکین ضمن بهره مندی از بافت سبک و جذب سریع ، چروک، خطوط ریز و روند پیری پوست اطراف چشم را کاهش می دهد؛ از افتادگی پوست اطراف چشم پیشگیری می کند، سبب افزایش الاستیسیته پوست می شود و با کاهش تولید رنگدانه ملانین و بهب...

تحويل سريع تحويل سريع
پشتيباني 24 ساعته پشتيباني 24 ساعته
پرداخت در محل پرداخت در محل
روز ضمانت بازگشت 7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصالت كال ضمانت اصالت كالا

محصولات مرتبط

 • نقد و بررسی
 • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
کرم دور چشم سه کاره بی رنگ ساین اسکین 20 میلی لیتری SYN SKIN Invisible Triple Action Eye Contour Crem 20ml
نقد و بررسی

کرم ژل دور چشم سه کاره بی رنگ ساین اسکین ضمن بهره مندی از بافت سبک و جذب سریع ، چروک، خطوط ریز و روند پیری پوست اطراف چشم را کاهش می دهد؛ از افتادگی پوست اطراف چشم پیشگیری می کند، سبب افزایش الاستیسیته پوست می شود و با کاهش تولید رنگدانه ملانین و بهبود خونرسانی مویرگی دارای اثر روشن کنندگی و ضد پف می باشد.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

کرم دور چشم سه کاره بی رنگ ساین اسکین

پوست اطراف چشم 5 تا 10 برابر نازکتر از پوست سایر قسمت های صورت است که این تفاوت ساختاری سبب افزایش تبخیر آب از سطح پوست، خشکی و افزایش امکان ایجاد چروک، خطوط ریز و پیری زودرس پوست اطراف چشم می شود. همچنین نازک بودن پوست اطراف چشم، سبب افزایش تاثیر عوامل خارجی نظیر نور خورشید، آلودگی های محیطی و آلودگی های ناشی از مواد آرایشی و سایر استرس ها اکسیداتیو می شود، حرکت مداوم پوست اطراف چشم نیز در اثر پلک زدن سبب افزایش استرس مکانیکی روی پوست این ناحیه میشود. امکان ایجاد حساسیت نیز بدلیل نفوذ بیشتر مواد و نزدیکی به مخاط چشم افزایش می یابد. تیرگی دور چشم و پف زیر چشم نیز از مشکلات شایع است که از نظر سبب شناسی عوامل مختلف بیرونی و داخلی در ایجاد آنها نقش دارند. با توجه به نقش مهم چشم و پوست اطراف آن در زیبایی و مستعد بودن بیشتر پوست این ناحیه برای پیری زودرس و چروک، ظرافت و نازکی و حساسیت بالای آن، پوست اطراف چشم نیازمند محصولات مراقبت از پوست ویژه با استانداردهای روزآمد می باشد.

کرم ژل دور چشم ضدچروک ساین اسکین ضمن بهره مندی از بافت سبک و جذب سریع ، چروک، خطوط ریز و روند پیری پوست اطراف چشم را کاهش می دهد؛ از افتادگی پوست اطراف چشم پیشگیری می کند وسبب افزایش الاستیسیته پوست می شود. همچنین با بهره مندی از سدیم هیالورونات، اوره، گلیسرین، روغن جوجوبا و روغن نسترن وحشی مرطوب کننده عمیق پوست اطراف چشم می باشد.  

ویژگی های کرم دور چشم سه کاره بی رنگ ساین اسکین

 • کاهش چروک و خطوط پنجه کلاغی
 • افزایش استحکام و الاستیسیته پوست اطراف چشم
 • کاهش کبودی و سیاهی اطراف چشم
 • کاهش پف زیر چشم
 • مرطوب کننده و نرم کننده پوست اطراف چشم

 ترکیبات کلیدی و مکانیزم عمل

ترکیبات ضد چروک

 •         کوبیوایج:عصاره پوست میوه درخت بومی پرو به نام کازالپینیا اسپینوزا (Caesalpinia spinosa) است و به دلیل سرشار بودن از فلاونوئید ها، پلی فنل ها و تانن های گیاهی، یک آنتی اکسیدان قوی است که روند پیری پوست را کاهش داده و به جوان سازی، بازسازی و استحکام پوست اطراف چشم کمک شایانی می کند. این عصاره گیاهی با مهار آنزیمهای کلاژناز به میزان %88، الاستیناز به میزان 13%، و هیالورونیداز به میزان 67% به ترتیب از تخریب کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک موجود در زمینه خارج سلولی ممانعت می کند و همچنین تا 86% پراکسیداسیون لیپیدها و تا 30% گلیکوزیلاسیون پروتئین های موجود در ساختار پوست را کاهش می دهد.
 •         کوآنزیم Q10: مهار کننده قوی رادیکال های آزاد و آنتی اکسیدان می باشد و با کاهش استرس های اکسیداتیو روی سلول های پوست و مولکول های زمینه خارج سلولی از پیری زودرس پوست، چروک و افتادگی پوست اطراف چشم پیشگیری می کند.
 •         ویتامین A: رتینیل پالمیتات سبب تحریک تقسیم سلولی و سنتز کلاژن می شود و سبب جوان سازی پوست و افزایش استحکام پوست می شود و از چروک و پیری پوست پیشگیری می کند.
 •          ویتامین E : با مهار رادیکال های آزاد و خواص آنتی اکسیدانی از پیری و چروک پوست پیشگیری می کند.

ترکیبات نرم کننده و مرطوب کننده

 •          روغن میوه نسترن وحشی: به علت غنی بودن از اسیدهای چرب مانند لینولئیک اسید، با افزایش نفوذ ناپذیری لایه شاخی پوست، مانع ازتبخیر آب می شود و سبب افزایش الاستیسیته پوست و کاهش خطوط ریز می شود. این روغن گیاهی سرشارازویتامین های A و C استکهموثردرروشنشدن،شفافسازیوبازسازیپوستوتولیدکلاژن می باشند. همچنینحاویویتامینهای  K ، E ، B3 ، B2 ، B1 ،پتاسیم،کلسیم، آهن،پکتین،کاراتینوئید وبیوفلاونوئیداست.
 •         روغن جوجوبا: یک روغن گیاهی با بافت بسیارسبکو قدرت نفوذبالا بهعمقپوست است و از نظر ترکیب شباهت زیادی به چربی طبیعی پوست دارد و علاوهبرآبرسانیسبب درخشندگیوحفظ سلامت و شادابیپوستمیشود.
 •         اوره: یک مولکول قطبی با توان نفوذ بالا در لایه شاخی پوست و جزء فاکتورهای مرطوب کننده طبیعی پوستی(NMFs)است و با جذب مقادیرفراوانیآبدر پوست سبب ماندگاری طولانی مدت رطوبت پوست می شود.
 •         گلیسیرین: با جذبو حفظرطوبت رویپوست، سبب افزایش رطوبت و شادابی پوست می شود.
 •         بوتیلن گلیکول: قابلیتبالایی برای جذبو حفظرطوبتدارد و سبب کاهش تبخیر آب از سطح پوست می شود.
 •          سدیم هیالورونات(با وزن مولکولی KDa4): نمک سدیم اسید هیالورونیک است و با داشتن وزن مولکولی بسیار پایین نسبت به اسید هیالورونیک، در پوست نفوذ می کند و با اتصال به اسید هیالورونیک موجود در زمینه خارج سلولی و جذب آب بیش از 1000 برابر وزن مولکولی خود، توان حفظ رطوبت پوست را افزایش می دهد.

 

موارد مصرف:

کرم ژل دور چشم ضد چروک ساین اسکین برای افزایش استحکام پوست، کاهش چروک و خطوط پنجه کلاغی، آب رسانی و افزایش توان حفظ رطوبت پوست اطراف چشم در انواع پوست و بالغین قابل استفاده می باشد.

 

طریقه مصرف:

بصورت روزانه صبح  ها و بویژه عصرها بعد از تمیز کردن کامل صورت و اطراف چشم، مقدار کافی از کرم ژل دور چشم ساین اسکین را بصورت نقطه ای روی پلک قرار دهید و با حداقل ماساژ و حرکت نیم دایره نوک انگشت همانند الگوی نشان داده شده در شکل 1 به سمت گوشه بیرونی چشم  ماساژ دهید. سپس برای پوست ناحیه گیجگاهی بصورت حرکات شعاعی به سمت بیرون از گوشه بیرونی چشم کرم ژل را ماساژ دهید تا جذب شود. برای استفاده روی پلک فوقانی از مقدار بسیار کمی از کرم ژل استفاده کنید، در صورت احساس سنگینی از استفاده کرم ژل روی پلک های فوقانی اجتناب کنید. 

شکل1: الگوی چگونگی ماساژ کرم ژل روی پوست اطراف چشم.

 

 

 

نکات مهم:

 • برای رسیدن به بهترین نتیجه حداقل 8 هفته، روزی دو بار صبح و بویژه عصر از کرم ژل دور چشم ضد چروک ساین اسکین استفاده کنید. پیشنهاد می شود پس از طی این دوره برای ابقا اثر درمانی محصول، شبی یک بار مصرف کرم ژل دور چشم ادامه یابد.
 • پیشنهاد می شود قبل از استفاده از هر محصولی روی پوست اطراف چشم، با استفاده از محصول مورد نظر روی پوست بازو، امکان ایجاد حساسیت پوستی را تست کنید.
 • در صورت بروز علائم حساسیت پوستی، التهاب، قرمزی، تورم و سوزش، از محصول استفاده ننکرده و با پزشک یا دکتر داروساز مورد اعتماد خود مشورت کنید.
 • از تماس کرم ژل با سطوح مخاطی چشم پرهیز کنید و در صورت تماس با چشم با آب کافی شستشو دهید.
 • محصول دور از دسترس اطفال و  در دمای اتاق نگهداری شود.
 • در صورت تغییر رنگ، شکل و یا بوی محصول از مصرف آن اجتناب کنید.

ترکیبات:

آب دیونیزه، ، ستیل پالمیتات، تری گلیسیرید، بوتیلن گلیکول، کوبیوایج (عصاره میوه سازالپینیا اسپینوزا)، سوربیتان منو استئارات، روغن میوه نسترن وحشی، روغن جوجوبا، گلیسیرین، اوره، پلی سوربات 80، کربومر 940، تری اتانول آمین، سدیم هیالورونات، یوبیکینون، متیل پارابن، پروپیل پارابن، ویتامین E، ویتامین   A. 


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها