جست و جو در نتایج
وزن

نمایش 1 - 1 کالا از 1

کرم سوختگی پای بچه

 کرم سوختگی پای نوزاد

یکی از مشکلات رایج برای نوزادان، سوختگی پا و کشاله ی ران آن ها می باشد که برای نوزادان بسیار آزاردهنده است. روش های مختلفی برای رفع این سوختگی وجود دارد که یکی از بهترین آن ها استفاده از کرم سوختگی پای نوزاد می باشد. در این مطلب با روش های پیشگیری و درمان این مشکل آشنا خواهید شد. زیرا پیشگیری همیشه و در همه حال، بهتر از درمان است و نوزاد شما دیگر اذیت نخواهد شد.

دلایل سوختگی پای نوزاد چیست؟

دلایل مختلفی برای به وجود آمدن سوختگی پا و کشاله ی ران نوزادان وجود دارد که در این بخش برخی از رایج ترین آن ها را برای شما معرفی می کنیم تا شما با آگاهی از آن ها مراقب کودک خود باشید و از به وجود آمدن سوختگی جلوگیری کنید. با اطلاع از این دلایل دیگر نیازی به استفاده از پماد سوختگی پای نوزاد نخواهید داشت. از مهم ترین دلایل سوختگی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

سوختگی با ادرار

یکی از متداول ترین دلایل برای سوختگی پای نوزاد، عوض نکردن پوشک خیس برای ساعت های طولانی می باشد. اگر شما اجازه دهید که پوشک خیس برای مدت طولانی در پای نوزاد باقی بماند، پا و کشاله ی ران نوزاد دچار سوختگی می شود و شما مجبور خواهید شد که برای درمان آن از کرم محافظ پای بچه و یا کرم سوختگی پای نوزاد استفاده کنید.

وجود هوای گرم و مرطوب نیز می تواند موجب سوختگی پای نوزاد شود و در هوای گرم شما باید نوزاد را سریع تر تعویض کنید.

سوختگی با وجود حساسیت به پوشک

در پوشک های بچه از الیاف و پودرهای جاذب استفاده می شود تا قدرت پوشک بالاتر رود. برخی از این پوشک ها از مواد اولیه ی مرغوب استفاده نمی کنند و به همین سبب به احتمال زیاد نوزادان به آن ها حساسیت نشان می دهند و پای آنها دچار سوختگی می شود. بنابراین شما مجبور می شوید که اقدام به خرید پماد سوختگی پای نوزاد کنید تا آن را درمان کنید. البته توجه داشته باشید که حتی پوشک های بسیار خوب نیز ممکن است در موارد محدود، حساسیت زا باشند.

سوختگی با پودر بچه

برخی از نوزادان به پودر بچه حساسیت دارند و استفاده ی شما از پودر بچه، ممکن است باعث سوختگی پای نوزاد شود. در نتیجه اگر شما پوشک نوزاد را به سرعت تعویض می کنید و پس از آن از پودر بچه استفاده می کنید، حتما مصرف آن را قطع کنید تا متوجه شوید که کودک شما به آن حساسیت دارد یا خیر.

استفاده از کرم سوختگی پای نوزاد

یکی از بهترین و موثرترین روش های درمانی برای سوختگی پای کودک، استفاده از کرم سوختگی پای نوزاد می باشد که شما می توانید آن ها را از بازار و فروشگاه های اینترنتی به راحتی خریداری کنید.

مادرانی که سوختگی را در پا و کشاله ی ران نوزاد خود مشاهده می کنند، باید حتما از پماد برای سوختگی پای نوزاد خود استفاده کنند تا نوزاد با مشکلات دیگری مواجه نشود. از مهم ترین مزایای کرم سوختگی پای نوزاد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

با استفاده از کرم سوختگی پای نوزاد، می توانید به راحتی التهاب و قرمزی پوست نوزاد را از بین ببرید.
کرم سوختگی پای نوزاد احساس سوزش و خارش پا و کشاله ی ران را از بین می برد، به همین سبب نوزاد دیگر اذیت نخواهد شد.
بهبودی با این کرم و پماد به سرعت انجام می شود و کودک شما سریع تر بهبود می یابد و کمتر اذیت می شود.
با کرم سوختگی پای نوزاد، لطافت و نرمی پوست به سرعت بر می گردد .
قیمت پماد سوختگی پای نوزاد نسبت به کارایی که دارد بسیار پایین است و شما به راحتی می توانید نمونه های مخالف آن را خریداری کنید.
شما حتی می توانید با استفاده از کرم سوختگی پای نوزاد ، از سوختگی پای کودک خود پیشگیری کنید.

دیگر روش های درمان سوختگی پای نوزاد

همانطور که بیان کردیم روش های درمانی متداولی برای درمان سوختگی پای کودک وجود دارد که یکی از آن ها کرم سوختگی پای نوزاد است که در قسمت قبل شما را با مزایای آن آشنا کردیم. اگر بخواهیم دیگر روش های درمانی را برای شما بازگو کنیم باید به روش های زیر اشاره کنیم.

در ابتدای امر با مشاهده ی قرمزی و التهاب روی پا و کشاله ی ران نوزاد، سعی کنید تا مدتی نوزاد را پوشک نکنید و اجازه دهید قسمت های سوخته در معرض هوا قرار بگیرند.

بهتر است برای شستن پای نوزاد از شوینده های خاص و یا صابون استفاده نکنید و اجازه دهید پای نوزاد به طور کامل خوب شود و پس از آن از این شوینده ها استفاده کنید.

اگر نمی توانید نوزاد خود را پوشک نکنید، سعی کنید او را به سرعت عوض کنید تا درمان با سرعت بیشتری انجام شود.

بهتر است استفاده از کرم سوختگی پای نوزاد را با مشورت پزشک انجام دهید تا مشکلی برای نوزاد به وجود نیاید.

مهم ترین نکات در مورد پماد سوختگی پای کودک

می توانید برای پیشگیری از سوختگی پای نوزاد، از کرم و روغن بچه نیز استفاده کنید. با این کرم ها می توانید پا و کشاله ی ران نوزاد و کودک را مرطوب نگه دارید و از ایجاد حساسیت و سوختگی جلوگیری کنید.

اگر با وجود نشانه های سوختگی پای نوزادان و استفاده از روش های درمانی مانند کرم سوختگی پای نوزاد ، هیچ بهبودی اثربخش نبود، حتما نوزاد خود را به متخصص کودکان نشان دهید.

برای قسمت باسن نوزاد حتما از کرم سوختگی پای نوزاد استفاده کنید. زیرا پودر بچه وارد ریه ی کودک می شود و ممکن است مشکلات دیگری را برای نوزاد به وجود آورد.

اگر در کودکان دختر مشاهده کردید که قسمت هایی از ناحیه ی تناسلی به یکدیگر چسبیده اند، حتما نوزاد را به متخصص نشان دهید.

اگر در کودکان پسر بعد از سوختگی مشاهده کردید که ادرار او کم شده است حتما به متخصص مراجعه کنید.

با استفاده از کرم سوختگی پای نوزاد به سرعت می توانید درمان سوختگی را انجام دهید و مشکل نوزاد خود را درمان کنید.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.