جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
برند

نمایش 1 - 2 کالا از 2

گرم کننده

  ژل گرم کننده

یکی از دلایل طلاق در این دوران به دلیل سرد مزاجی، و لذت نبردن از رابطه ی جنسی می باشد که در بعضی از روابط آقایان دچار این مشکل هستند و در بعضی ها خانم ها هرگز در رابطه جنسی خود به ارگاسم‌ نرسیده اند و یا رابطه ای سرد دارند، این‌ مشکل به طرق مختلف قابل درمان می باشد هم از طریق دارو که البته بعضی از افراد به دلیل مشکل در معده یا عدم تمایل به خوردن دارو از استفاده از آن صرف نظر می کنند، اما ژل آمیزشی گرم کننده موضعی، باعث گرم شدن و افزایش گردش خون در ناحیه ی تناسلی بانوان و محرک می باشد. اگر همسر یا شریک جنسی تان تمایل جنسی پایینی دارد و یا دیر به ارگاسم می رسد، این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه ی تناسلی باعث تعادل در زمان ارگاسم و افزایش میل جنسی و لذت و احساسی خاص به آقایان و مخصوصا بانوان می بخشد.

مشخصات و مزایای ژل گرم آمیزشی:

_ افزایش گردش خون

_  با ایجاد گرما، گردش خون را در ناحیه ی تناسلی افزایش می دهد.

_ مناسب برای بانوان و آقایان

_ فرمولاسیون بر پایه ی آب تصفیه شده، قابل حل در آب می باشد، و به راحتی با آب شسته می شود.

_ گلیسیرین طبیعی

_ عناصر آنتی باکتریال

_ با PH متعادلی که دارد باعث طراوت و لطافت ناحیه ی تناسلی می گردد.

_ ایجاد و تقویت نعوظ بسیار موثر می باشد.

_ قابلیت روان سازی و لوبریکانت بسبار بالایی دارد.

_ بهبود در روابط سرد

_ اگر از خشکی واژن رنج می برید مخصوصا در حین رابطه ی جنسی به دلیل خشکی درد یا خونریزی دارید این ژل چون خاصیت لوبریکانتی و روان کنندگی دارد ناحیه ی تناسلی را مرطوب و نرم‌ می کند.

عوارض ژل گرم کننده:

در استفاده از  ژل گرم کننده از میان کسانی که از آن برای رابطه ی جنسی خود مصرف کرده اند هیچ گونه گزارشی مبنی بر عوارض اعلام نشده اما این‌ محصول چون با پوست تماس دارد بهتر است که برای اولین بار، مقدار کوچکی از آن را بر روی  پوست امتحان کنید در صورت واکنش دادن پوست به محصول از استفاده ی آن خودداری کنید.

ترکیبات ژل گرم کننده:

سوربیتل، متیل پارابن، گلیسیرین طبیعی، اسانس، آب تصفیه شده، پروپیلن گلیکول، کاربومور

روش مصرف ژل گرم کننده:

قبل از نزدیکی ابتدا ناحیه ی تناسلی را کاملا تمیز کرده و و از آب گرم برای  شستن استفاده کنید  دقت شود که برای شستشو از صابون استفاده نکنید زیرا PH  محیط واژن را به هم‌ می زند موجب اسیدی شدن می شود، شستشو با ژل مخصوص بانوان انجام گردد بهتر است، حتما ناحیه ی تناسلی شسته شده را با حوله تمیز خشک کنید،و حوله را بعد از هر بار مصرف بشویید. قبل از استعمال دست ها کاملا از آلودگی پاک شود، سپس سی دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی  در زمان نیاز ناحیه ی واژن و داخل مخاط  را با مقداری از ژل آغشته کنید. از زمان استفاده از این ژل تا تاثیر گذاری آن سی دقیقه طول می کشد. هر بسته این ژل تا  ده بار قابل استفاده می باشد پس محصول از نظر اقتصادی به صرفه است. در جای خشک، خنک و به دور از دسترس اطفال نگه دارید. استفاده از این محصول نیاز به نسخه ی پزشک ندارد، با توجه به برند ژل آمیزشی گرم کننده قیمت آن متفاوت می باشد.

باید به این‌ نکته توجه کنید که تاثیر ژل گرم کننده دائمی نمی باشد فقط در هر بار که آن را استفاده می کنید تاثیر آن را می توانید مشاهده کنید.

نتیجه ی مقاله:

اگر در روابطتان سرد هستید یا به  بحث و جدل هایتان توجه کنید مشکل از رابطه ی جنسی سردتان است یا در به ارگاسم رسیدن مشکل دارید و یا شما بانوان هنوز ارگاسم را در سکس تان تجربه نکرده اید می توانید از ژل آمیزشی موضعی گرم برای داشتن رابطه ی جنسی سالم، و لذت فراوان تا تجربه ای خوب با همسر و شریک جنسی تان داشته باشید. این نوع محصول را می توانید هم به صورت آنلاین و هم در داروخانه های سراسر کشور خریداری کنید.

 

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.