نمایش 1 - 24 کالا از 43

گینر

پودر گینر اصل

خرید گینر به عنوان نوعی مکمل بدنسازی می تواند به افزایش وزن و یا عضله سازی در این افراد کمک کننده باشد. قیمت گینر نیز با توجه به برند و ترکیبات موجود در آن متغیر می باشد. پودر گینر از مکمل های بسیار پرطرفدار در میان افراد ورزشکار و بدنساز می باشد. مکمل گینر در واقع کالری لازم را در بدن فراهم نموده و باعث بهبود فعالیت ها و تمرینات ورزشی می شود.

خرید گینر اصل

امروزه بسیاری از افراد و به خصوص جامعه ورزشکاران، انرژی و کالری لازم را برای فعالیت های روزانه خود دریافت نمی کنند که این امر، کاهش شدید وزن و ضعف عضلات را به دنبال داشته و در نتیجه باعث عدم کارایی لازم خواهد شد. خرید گینر به عنوان نوعی مکمل می تواند به افزایش وزن و یا عضله سازی در این افراد کمک کننده باشد. قیمت گینر نیز با توجه به برند و ترکیبات موجود در آن متغیر می باشد.

گینر به عنوان مکمل بدنسازی

گینر یک مکمل بدنسازی پرطرفدار در میان افراد ورزشکار و بدنساز می باشد. این مکمل به خاطر دارا بودن ترکیباتی نظیر پروتئین، کربوهیدرات و دیگر عناصر ریز مغذی لازم برای بدن، به افزایش وزن و همچنین تسریع روند عضله سازی در بدن کمک می نماید. گینر در واقع کالری لازم را در بدن فراهم نموده و باعث بهبود فعالیت ها و تمرینات ورزشی می شود.

امروزه شاهد ارائه گینر های جدیدی در بازار غذا و دارو هستیم که ترکیبات اضافه تری از ویتامین ها، کراتین، مینرال ها و سایر عناصر مقوی بدن را به همراه دارند تا روند ریکاوری بدن و عضلات را سرعت دهند. گینر ها در بازار تنها به صورت پودری موجود هستند و در واقع هیچ گینری تحت عنوان قرص و کپسول و مایعات وجود ندارد. چرا که جهت افزایش وزن و عضله سازی، دریافت کربوهیدرات ها و پروتئین ها در حجم بالایی صورت می گیرد و تحت هیچ عنوان این حجم بالا، داخل یک کپسول جای نمی گیرد.

ماس گینرها مکمل هایی با ترکیبی از کربوهیدرات ها، پروتئین ها و چربی ها هستند که برای کمک به افزایش وزن استفاده می شوند، به خصوص اگر می خواهید وزن خود را افزایش دهید.

اگر می‌خواهید در طول دوره‌های تمرین شدید عضله بسازید، افزایش‌دهنده‌های گینر ممکن است منبع خوبی برای کالری و پروتئین اضافی باشند. با این حال، اگر می‌خواهید فقط توده عضلانی بدون چربی به دست آورید، پروتئین وی ممکن است گزینه بهتری برای شما باشد.

به طور معمول، نسبت کربوهیدرات به پروتئین در  گینرها 3:1 یا 2:1 است. برخی از انبوه سازها حاوی ریزمغذی هایی مانند ویتامین ها و مواد معدنی در مقادیر مختلف هستند.

منبع:

https://www.medicinenet.com/is_it_good_to_take_mass_gainers/article.htm

انواع گینر و کاربرد آن

مکمل های گینر در دو نوع تولید می شوند. گینر وزن (weight gainer) و گینر حجم (mass gainer) که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. در ادامه به تشریح این دو نوع مکمل می پردازیم:

مکمل گینر وزن

گینر وزن، مکمل هایی هستند که در آن میزان ترکیبات کربوهیدرات نسبت به ترکیبات پروتئین بیشتر می باشد و در واقع نسبت یک به سه دارند. خرید گینر وزن مناسب افرادی است که دچار کمبود وزن هستند. مصرف این نوع گینر باعث افزایش وزن در فرد می گردد. ترکیباتی از جمله اسید های آمینه، ویتامین ها و سایر مواد معدنی نیز در این گینر وجود دارد. کالری موجود در گینر وزن در میزان بالایی است. در واقع هر سروینگ هفتصد الی هزار کالری از انرژی را برای بدن به همراه دارد.

مکمل گینر حجم

گینر حجم، مکمل هایی هستند که جهت افزایش روند عضله سازی بکار می روند. میزان ترکیبات موجود در گینر حجم، با توجه به برند آن متفاوت است، اما به طور کلی میزان پروتئین نسبت به کربوهیدرات بیشتر می باشد. همچنین در این نوع گینر ویتامین ها، کراتین و سایر املاح معدنی وجود دارد. خرید گینر حجم مناسب بدنسازان و ورزشکارانی است که قصد عضله سازی دارند، اما روند عضله سازی در بدن آن ها کند می باشد.

مصرف صحیح گینر

به طور کلی هر سروینگ از مکمل گینر 350 الی 1200کالری از انرژی را به بدن می رساند. پودر گینر را می توانید با اضافه کردن به آب و یا شیر میل نمایید. البته بهتر است با شیر مصرف شود تا  بدن کالری بیشتری دریافت نماید. اما مقدار مصرف گینر با توجه به اهداف شما تعیین می شود. در کل مکمل گینر را می توان سه بار در روز و یا حتی بیشتر مصرف کرد، در هر سروینگ، مصرف یک الی دو اسکوپ کافی می باشد. زمان مصرف نیز با توجه به نوع گینر تعیین می شود.

زمان مصرف گینر وزن

هنگامی که میزان کالری دریافتی بیشتر از میزان سوخت و ساز توسط بدن باشد، منجر به افزایش وزن خواهد شد. زمان مصرف گینر وزن بهتر است در هنگام صرف صبحانه، بعد از انجام تمرینات ورزشی و قبل از خواب شبانه صورت گیرد. در مورد مقدار دقیق مصرف، بهتر است با پزشک و یا مربی ورزشی خود مشورت کنید تا سریع تر به نتیجه دلخواه خود برسید. به عنوان مثال برای افزایش وزن 4.5 کیلوگرم در طول یک ماه بهتر است 5 سروینگ از گینر وزن را مصرف نمایید. بدین ترتیب که دو سروینگ هنگام مصرف صبحانه، یک سروینگ بعد از انجام تمرینات و دو سروینگ قبل از خواب مصرف شود.

زمان مصرف گینر حجم

به طور کلی گینر حجم را می توانید در زمان های مختلفی مصرف نمایید اما با توجه به اینکه روند عضله سازی بعد از انجام تمرینات ورزشی در اوج خود قرار دارد، بهترین زمان مصرف گینر حجم نیز بعد از تمرینات می باشد.

مصرف پودر گینر توسط هارد گینرها

هارد گینر به افرادی اطلاق می شود که با وجود انجام تمرینات سخت بدنسازی و ورزشی، روند عضله سازی در بدن آنها در مقایسه با سایر افراد، به کندی پیش می رود. این گونه افراد می توانند میزان مصرف کالری خود را نسبت به کالری سوزی بدن، افزایش دهند. همچنین در برنامه غذایی خود به میزان 50درصد کربوهیدرات، 25 درصد پروتئین و 25 درصد چربی های غیر اشباع و سالم استفاده کنند. هارد گینرها می توانند طبق نظر پزشک خود به ازای هر 0.5 کیلو گرم از وزن بدن به میزان 24 کالری مصرف کنند.

تفاوت مس گینر با پروتئین وی

مس گینر و پروتئین وی هر دو به تسریع روند عضله سازی کمک می کند اما تفاوتهای عمده ای بین این دو مکمل وجود دارد که عبارتند از:

مس گینر باعث افزایش وزن می گردد در حالی که پروتئین وی کاهش وزن را به دنبال خواهد داشت
خطر ابتلا به فشار خون و دیابت در پروتئین وی کمتر از مس گینر می باشد
مس گینرها مجموعه ای از ویتامین و مواد مغذی را برای بدن تامین می کنند

مصرف گینر همراه با ورزش

بهتر است هنگام استفاده از هر مکمل ورزشی، برنامه ورزشی منظمی را نیز داشته باشید. چرا که مصرف پودر گینر بدون انجام فعالیت و ورزش، چاقی نامتناسب برای بدن را به همراه دارد. هنگام خرید گینر حتما به داشتن برنامه ورزشی منظم فکر کنید.

عوارض پودر گینر

گینر های تقلبی بسیار زیادی در بازار مشاهده می شود که مصرف آنها می تواند عوارض جبران ناپذیری بر روی کلیه ها، کبد و دستگاه گوارش ایجاد کند. همچنین مصرف صحیح گینر نیز بسیار مهم است و بهتر است طبق نظر پزشک و مربی ورزشی استفاده شود، چرا که استفاده بیش از حد از گینر نیز عوارضی مانند مشکلات گوارشی، حالت تهوع، انباشت چربی در بدن و …را به دنبال دارد. شما می توانید برای خرید مکمل گینر در داروخانه آنلاین داروبیار با تضمین اصالت کالا اقدام کنید.

قیمت پودر گینر

از آنجا که گینر از مکمل های محبوب و پر تقاضا در بازار به شمار می آید، بسیاری از فروشندگان غیر رسمی اقدام به فروش گینر تقلبی و یا گران تر از حد معمول می کنند. به همین علت توصیه می شود جهت خرید گینر با قیمت مناسب، این محصول را از داروخانه های معتبر به صورت حضوری و یا اینترنتی تهیه نمایید. قیمت گینر داروخانه آنلاین داروبیار با تخفیف قرار داده شده است.

مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست