دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

جست و جو در نتایج
براساس قیمت (تومان)
وزن
طعم

نمایش 1 - 2 کالا از 2

Pegah

مکمل پگاه

مکمل پگاه یکی از برندهای محبوب و معتبر در بازار مکمل های بدنسازی در ایران هستند. این شرکت محصولات متنوعی را از جمله پروتئین، کراتین، اسیدهای آمینه، قهوه و … تولید می‌کند. همچنین ، تحقیقات اخیر نشان داده است که استفاده از مکمل های بدنسازی مناسب می تواند بهبود قابل توجهی در عملکرد و بازیابی بعد از تمرینات بدنسازی داشته باشد.

قیمت مکمل های بدنسازی شرکت پگاه

قیمت مکمل های بدنسازی شرکت پگاه با توجه به نوع محصول و حجم آن متفاوت است. شما می توانید در داروخانه آنلاین داروبیار به راحتی قیمت آنها را مشاهده و باهم مقایسه کنید.

محصولات بدنسازی پگاه

پروتئین مورد نیاز روزانه ورزشکاران و افراد به عوامل زیادی بستگی دارد. بنابراین کسانی که به طور منظم ورزش می کنند و کسانی که ورزش های سنگین انجام می دهند و می خواهند حجم عضلانی خود را افزایش دهند. مکمل های پگاه باید در کنار رژیم غذایی و ورزش مناسب مصرف شود.
صنایع شیر ایران بر اساس نیاز ورزشکاران، مجموعه ای از مکمل های ورزشی شامل پودر پروتئین MPC را در بسته های 500 گرمی تا 15 کیلوگرمی با طعم کاکائو و وانیل و پودر پروتئین K تولید کرده است که بهترین مکمل برای مصرف پروتئین و عضله سازی برای ورزشکاران می باشد. علاوه بر این، استفاده از 25 تا 50 گرم پروتئین وی در کنار رژیم غذایی سالم برای بدنسازان، ورزشکاران و حتی کسانی که می خواهند وزن کم کنند، مهم است.
از سوی دیگر، مکمل گلوتامین نیز به عنوان یک منبع مهم انرژی پس از فعالیت های فیزیکی و ورزشی شدید عمل می کند. گلوتامین از ترکیب گلوتامات و آمونیاک تشکیل شده است و بهترین مقدار این مکمل برای ورزشکاران و ورزشکاران سنگین وزن 5 تا 15 گرم در روز است.
بر اساس تحقیقات دانشمندان، بدنسازان در هر وعده غذایی حدود 30 گرم پروتئین مصرف می کنند و در نتیجه در طی تمرینات ورزشی، عضله ها به طور کامل بازیابی می شوند.

مقایسه ( 0 مورد )
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
سبد خرید خالی است.