در حال بارگزاری ...
نمایش صفحه 1 از 3
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی بر اساس:
  • موقعیت
  • نام: الف تا ی
  • نام: ی تا الف
  • قیمت : کم به زیاد
  • قیمت :  زیاد به کم
  • زمان ایجاد
جستجوی پیشرفته
NUTRICIA MMP

NUTRICIA MMP

شرکت صنایع پودر شیر مشهد

شرکت صنایع پودر شیر مشهد در سال ۱۳۸۱ به عنوان بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید پودر شیر برای شیرخواران در خاورمیانه، با ظرفیت تولید ۱۶۰۰۰ تن در سال، فعالیت خود را آغاز نموده است.

در سال ۱۳۸۷ شرکت صنایع پودر شیر مشهد و شرکت فرانسوی دنون نوتریشیا اقدام به سرمایه‌گذاری مشترک نمودند و تحت نام نوتریشیا اِم اِم پی به فعالیت خود ادامه دادند. از آن پس محصولات این شرکت با برندهای جهانی آپتامیل و ببلاک روانه بازار گردید.

کنترل دقیق کیفیت محصولات

بخش اعظمی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پودر شیر از کشورهای اروپایی مانند هلند، آلمان و ایرلند تامین می‌شود که برای تولید انواع محصولات ما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلیه دستگاه‌ها و مراحل تولید محصولات این شرکت به صورت کاملاً اتوماتیک بوده و توسط ناظرین داخلی و خارجی تحت کنترل دقیق کیفی قرار دارد. پس از مطابقت محصولات تولید شده با استانداردهای سازمان بهداشت جهانی (WHO، Codex Alimentarious) و اتحادیه اروپا و نیز با تایید نهایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران، محصولات ما به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود.

گواهینامه ها

اين مجموعه پس از كسب گواهينامه‌های بين‌المللیISO 9001 ،  ISO22000، FSMS22000 و HACCP از مؤسسه معتبر Lloyd’s لندن، برای اولین بار در صنعت تولید شیر خشک گواهينامه ‌مديريت ايمنی مواد غذايی را نیز از مؤسسه SGS كسب كرد و در سال ۱۳۹۰ برای اولین بار در ایران به تکنولوژی تولید شير خشك های تخصصی از جمله شیر خشک بدون لاكتوز و آنتی رفلاكس دست پیدا کر.د قابل ذکر می باشد شرکت صنایع پودر شیر مشهد دارای گواهینامه ISO 14001 از مؤسسه SGS نیز می باشد.

ما مفتخریم که در طول چند سال گذشته با تولید محصولات با کیفیت برای سلامت نوزادان این سرزمین، علاوه بر کسب گواهینامه‌ها و استانداردهای بین‌المللی، جوایز و تقدیرنامه‌های متعددی را نیز از مراجع و سازمان‌های داخلی دریافت کرده‌ایم که از آن دست می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

دسته بندی نتایج
محدوده قیمت
برند ها
اعمال کردن
خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
تماس
دسته بندی ها
مکمل ‌دارویی
مکمل های بدنسازی
مادر و کودک
تجهیزات حفاظت فردی
تجهیزات پزشکی
آرایشی
بهداشتی
محصولات زناشویی
پکیج ها