آیا کپسول فست ران چاق کننده است؟

ترکیبات کپسول فست ران

آووکادو:

از ترکیبات اصلی این کپسول می‌توان به آووکادو اشاره کرد، که وجود این ماده در این کپسول باعث شده که برای درمان بسیار مفید باشد. همچنین آووکادو با داشتن اسیدهای آمینه مختلف مانند سیستئین، تریپتوفان و تیروزین و گروه آنتی بیوتیک ها برای از بین بردن التهابات مفاصل بسیار مفید واقع گردیده است. آووکادو علاوه بر موارد ذکر شده، همچنین دارای ترکیباتی مانند فیتواسترول است، که برای از بین بردن درد و التهابات مسکن است.

از دیگر خواص آووکادو که در درون این کپسول وجود دارد، این است که می ‌توان آن را به صورت روغن برای ماساژ ماهیچه و عضلات خود استفاده کرد. وجود ویتامین های موثر، نقش بسیار زیادی در ارزش غذایی آووکادو دارند. هسته این میوه همچنین دارای اسید پالمیتیک اسید، استئاریک اسید، آراشیدیک اسید و میریستیک است که از روغن آن هم می‌توانند برای کاهش دردهای آرتروزی استفاده کنند.

سویا:

سویا از ترکیبات اصلی دیگر که در کپسول fast run وجود دارد و با داشتن ارزش غذایی که دارد، در رفع درد و التهابات بسیار حائز اهمیت است. سویا به اینگونه است که فعالیت‌های استروژنی و اتصال گیرنده های استروژنی به سطح سلول ها را متعادل می کند، همچنین وجود ایزوفلاون های سویا تاثیر بسیار زیادی برای کاهش التهابات مفاصل دارند، که در نهایت غضروف را بازسازی می کنند.

کپسول فست ران پس از مصرف چه اثراتی بر روی بدن دارد؟

  • پس از مصرف این کپسول اثر زیادی بر روی عملکرد بدن می گذارد.
  • وضعیت حرکتی را التیام می بخشد.
  • از تخریب و تحلیل شدن غضروف ها جلوگیری می کند.
  • باعث بهبود و بازسازی غضروف های بدن می شود.
  • التهاب و دردهای آرتروز را کاهش می دهد.
  • سطح انعطاف پذیری اندام های حرکتی بدن را افزایش می دهد.
  • از بروز بیماری آرتروز جلوگیری می کند.
  • استفاده از این کپسول اشتهای شما را افزایش می دهد و میل به خوردن غذا را زیاد می کند.
بیشتر بخوانید:  بهترین مولتی‌ویتامین برای مردان

آیا کپسول فست ران چاق کننده است؟

همچنین این کپسول در بدن شما تحولاتی ایجاد می کند، که جذب مواد غذایی را زیاد می‌کند تا بیشتر حجم غذایی را جذب بدن تان کند. این کپسول انواع مختلفی از آمینو اسید دارد، که باعث تبدیل پروتئین به ماهیچه یا عضله در بدن می شود.

استفاده از کپسول فست ران، پروتئیینی که در غذای شما وجود دارد را به ماهیچه تبدیل می‌کند و به هیچ وجه عوارض بازگشت ندارد. این قرص باعث چاق شدن عمومی و یکنواخت در تمامی بدن میشود. برخی از افراد استعداد زیادی برای چاق شدن دارند و برخی دیگر با وجود اینکه غذایی با حجم بیشتری را می‌خورند، همچنان اضافه وزن ندارند و لاغر می مانند.

دلیل این امر این است که ترشح غددی که مربوط به چاقی است در افراد مختلف متفاوت است. قرص فست ران قدرت چاقی را تحریک میکند، به طور طبیعی غدد چاقی ترشح بیشتری پیدا می‌کنند و این امر باعث چاقی یکنواخت می شود. استفاده از این کپسول هیچگونه بازگشتی ندارد زیرا این چاقی به صورت طبیعی انجام شده است و به صورت مصنوعی نیست.

ولی آنچه که شما مشاهده می کنید این است که این قرص بسیار قوی و موثر است. این کپسول بی ضرر بوده و عارضه ای ندارد. کپسول فست ران متابولیسم و سوخت و ساز بدن را تنظیم می کند. جذب مواد غذایی را افزایش می دهد و موجب چاقی عمومی در بدن میشود. کسانی که استعداد چاقی ندارند و همچنان لاغر هستند، اگر از کپسول فست ران استفاده کند مسلماً تاثیر فوق العاده آن خواهند دید.

بیشتر بخوانید:  بهترین زمان مصرف شربت ایمیونس در بزرگسالان و کودکان