Pump supplement in bodybuilding
انواع مکمل پمپ در بدنسازی

همه ورزشکاران تمایل دارند از جلسات تمرینی خود نهایت بهره را برده و به اندامی ایده‌ال دست پیدا کنند، برای این امر می‌توانند از مکمل پمپ کمک بگیرند. مکمل پمپ با تاخیر انداختن شروع خستگی، انرژی لازم برای انجام تمرینات بیشتر را فراهم می‌سازد. در این مقاله از داروخانه آنلاین داروبیار به معرفی بهترین انواع مکمل پمپ در بدنسازی خواهیم پرداخت.

عملکرد مکمل پمپ چگونه است؟

انواع مکمل پمپ می‌توانند سرعت عضله سازی را افزایش داده و به شما کمک کنند زودتر به حالت رویایی خود برسید. مکمل‌های پمپ دارای موادی نظیر کراتین مونوهیدرات، بتا آلانین، گلوتامین، آرژنین و.. بوده که باعث افزایش سطح اکسید نیتریک می‌شوند. اکسید نیتریک ترکیبی در بدن است که سبب گشاد شدن رگ‌های خونی شده و ترشح هورمون رشد را بیشتر می‌کند؛ در نتیجه زمانی که از مکمل پمپ در حین بدنسازی استفاده کنید، رگ‌های خونی ماهیچه‌‌ای گشاده شده که این امر منجر به گردش خون ببیشتر خواهد شد.

انواع مختلفی از مکمل پمپ به بازار عرضه شده است که هر کدام از آن‌ها دارای خصوصیات و مزایای خاصی هستند. انتخاب بهترین مکمل پمپ بسته به اهداف هر ورزشکار می‌تواند متفاوت باشد، به طور مثال اگر هدف شما ساخت توده عضلانی است، مکمل پمپ دارای کراتین تاثیر بسیار بهتری نسبت به مکملی خواهد داشت که فاقد آن است.

پرفروش ترین انواع مکمل بدنسازی در داروبیار

بهترین مکمل‌های پمپ در بدنسازی

تعداد زیادی از برندها ادعا می‌کنند که بهترین مکمل پمپ بازار متعلق به آنهاست اما در واقعیت کدام مکمل اثر بهتری دارد؟ کدام یک به وعده‌های داده شده خود عمل می‌کند؟ در این قسمت به معرفی شش مکمل پمپ خواهیم پرداخت که اثر بخشی خوبی دارند.

  • پودر پمپ جی تی سی دوبیس

پمپ جی تی سی

برای افزایش سطح انرژی بدن و امکان انجام تمرینات ورزشی، پودر پمپ جی تی سی دوبیس را خریداری کرده و از عملکرد بی نظیر آن برای عضله سازی استفاده کنید. با استفاده از این مکمل هر آنچه که از یک مکمل پمپ انتظار دارید را دریافت خواهید کرد: کاهش خستگی بدن، عضله سازی، تحریک هورمون رشد، بهبود جریان خون، ریکاوری سریع‌تر عضلات و بالا بردن سطح انرژی بدن. برای اینکه بهترین نتیجه را از مصرف این مکمل پودر بگیرید، روش منطقی استفاده از آن دو یا سه بار در هر هفته است و نباید هر روز از این مکمل استفاده کنید.

دوز مصرفی: توصیه می‌شود که دو پیمانه از این مکمل پمپ را با 250 میلی‌لیتر آب مخلوط کرده و 15 تا 30 دقیقه قبل از تمرین میل کنید.

  • پودر مکس پمپ ساپلند نوتریشن

پمپ مکس ساپلند

با استفاده از پودر مکس پمپ ساپلند نوتریشن توان و عملکرد ورزشی خود را بهبود بخشیده و به خونرسانی بهتر عضلات کمک کنید. این مکمل با افزایش سوخت و ساز بدن، باعث چربی سوزی بیشتر شده و برای افرادی که به دنبال کاهش چربی‌های بدن هستند، مفید خواهد بود. یکی از ترکیبات اصلی پودر مکس پمپ ساپلند نوتریشن، کافئین است که باعث رفع خستگی ورزشکاران شده و همزمان انرژی فرد را بالا می‌برد تا بتواند تمرینات بیشتر و سنگین‌تری را انجام دهد. کافئین می‌تواند باعث افزایش ضربان قلب شود، پس بهتر است پیش از خرید این مورد را در نظر بگیرید.

دوز مصرفی: توصیه می‌شود که سه پیمانه از این مکمل پمپ را با 250 میلی‌لیتر آب مخلوط کرده و 30 دقیقه قبل از تمرین میل کنید.

  • پودر بتا پمپ ویثر

بتا پمپ ویثر

پودر بتا پمپ ویثر یکی از مکمل‌هایی است که باید قبل از تمرین استفاده کرده تا تاثیر شگفت انگیز آن را مشاهده کنید. در صورت استفاده از این مکمل پودر، پمپاژ خون در بدن بیشتر شده و خستگی شما در حین انجام تمرینات ورزشی کاهش می‌یابد؛ علاوه بر آن زمینه رشد بیشتر بافت‌های عضلانی را نیز فراهم می‌سازد. یکی از ترکیبات ارزشمند این مکمل، ال آرژنین است که در عضله سازی نقش کلیدی ایفا کرده و باعث ازاد شدن هورمون رشد بیشتری در بدن می‌شود.

دوز مصرفی: توصیه می‌شود که دو پیمانه از این مکمل پمپ را با 150 میلی‌لیتر آب ( یا آبمیوه) مخلوط کرده و 30 دقیقه قبل از تمرین میل کنید.

  • مکمل پمپ فارماتک

پمپ فارماتک

یکی از بهترین مکمل‌های پمپ موجود در بازار، پودر پمپ فارماتک است که با افزایش جریان خون در عضلات، به ورزشکاران کمک می‌کند تا هنگام انجام تمرینات حس بهتری داشته باشند. فرمول منحصربفرد این مکمل یک تقویت کننده استثنایی اکسید نیتریک است که باعث افزایش خون خواهد شد. علاوه بر آن استقامت فرد در طول انجام تمرینات ورزشی را نیز افزایش می‌دهد. نیترات به بهبود هیدراتاسیون عضلات کمک کرده و منجر به پمپاژ بهتر خون به عضلات می‌شود؛ علاوه بر آن سرعت ریکاوری عضلات را نیز افزایش می‌دهد.

دوز مصرفی: توصیه می‌شود که یک پیمانه از این مکمل پمپ را با 150 میلی‌لیتر آب ( یا آبمیوه) مخلوط کرده و قبل از تمرین میل کنید. ( حدودا 30 تا 45 دقیقه قبل از تمرین)

  • مکمل پمپ ال اس پی

پمپ ال اس پی

مکمل پمپ پرو ماسل ال اس پی نوتریشن یکی از بهترین مکمل‌ها برای افزایش سطح انرژی بدن است. این مکمل دارای ترکیبات خاصی است که باعث می‌شود بدن انرژی بیشتری برای تمرینات پیدا کرده و عملکرد بهتری هم تجربه کند. بتا آلانین موجود در پودر پمپ پرو ماسل ال اس پی نوتریشن، علاوه بر افزایش توان باعث دفع خستگی بدن می‌شود. ترکیبات دیگری نظیر کافئین، کراتین و ال سیترولین هم انرژی زیادی به بدن رسانده و اجازه انجام تمرینات سخت‌تر را می‌دهد.

دوز مصرفی: توصیه می‌شود که یک پیمانه از این مکمل پمپ را با 250 میلی‌لیتر آب مخلوط کرده و 30 دقیقه قبل از تمرین میل کنید.

  • مکمل پمپ اف بی آر

پمپ اف بی ار

پودر پمپ اف بی آر با طعم تمشک با افزایش عضله سازی و بالا بردن سوخت و ساز بدن، شما را یک قدم به اندام ایده‌آلتان نزدیک‌تر می‌کند. اگر در جستجوی مکملی برای چربی سوزی هستید و در عین حال قصد دارید عضله بدون چربی بدست آورید، این مکمل همان چیزی است که به دنبالش هستید. بتا آلانین موجود در این مکمل از خستگی فرد جلوگیری کرده و باعث بهبود عملکرد ورزشی بدنسازان می‌شود.

دوز مصرفی: یک پیمانه از این مکمل پمپ را با 250 میلی‌لیتر آب مخلوط و 30 دقیقه قبل از تمرین مصرف کنید.

شما می توانید انواع مکمل های پمپ را با بهترین قیمت و تضمین اصالت محصول در داروخانه آنلاین داروبیار خریداری کنید.