شربت ایمنوس ویتابیوتکس تقویت کننده سیستم ایمنی

شربت ایمنوس ویتابیوتکس تقویت کننده سیستم ایمنی همان گونه که می دانید این روز ها کل جهان با ویروس ناشناخته ای به نام ویروس کرونا درگیر هستند و هنوز اطلاعات چندانی از این ویروس در اختیار نداریم و تنها چیزی که دانشمند ها و پزشکان بر آن تاکید دارند تقویت سیستم ایمنی بدن است. علاوه بر آن با آمدن فصل سرما بیش تر از قبل شاهد آنفولانزا و سرما خوردگی خواهیم بود پس پیشگیری بهتر از درمان است داروبیار امروز شربتی برای شما آورده ایم که تقویت کننده سیستم ایمنی بدن انسان است.

شربت ایمنوس ویتابیوتکس تقویت کننده سیستم ایمنی نه تنها سلامت بدن شما را بالا می برد بلکه باعث افزایش انرژی نیز می شود‌‌. قطعا به این موضوع توجه کرده اید زمانی که مریض شده اید هیچ گونه انرژی برای انجام کار های خود ندارید این شربت انرژی از دست رفته تان را به شما باز می گرداند. لازم به ذکر است که این شربت خاصیت آنتی اکسیدان دارد و همین خاصیت از بروز خیلی از بیماری های مزمن جلوگیری می کند. 

 

شربت ایمنوس ویتابیوتکس از چه ویتامین هایی تشکیل شده است

 

 

شاید برای شما هم سوال باشد این شربت که انرژی زا است و با رادیکال های آزاد مبارزه می کند از چه چیزی ساخته شده است.

  •         سلنیوم
  •         زینک
  •         ال کارنیتین
  •         بتاکاروتن
  •         کرومیوم
  •         ویتامین ث
  •         ویتامین ب ۱
  •         ویتامین ب ۶
  •         ویتامین دی ۳
  •         ویتامین ب ۱۲

ما در بخش بعد به طور مفصل تر در رابطه با این ویتامین ها و مواد مغذی با یک دیگر صحبت می کنیم. ‌باید این نکته را نیز اضافه کنیم که این شربت از سنین کودکی تا میانسالی مناسب است. شایان به ذکر است که این شربت با مواد شیمیایی مضر مبارزه می کند و این امر در سالم ماندن فرد کمک به سزایی می کند.

بیشتر بخوانید:  مصرف کلسیم کربنات + ویتامین

 

از ویتامین دی غافل نشوید

 

 

یکی از مهم ترین و ضروری ترین ویتامین های مورد نیاز بدن است که حالت نرمال باید از خورشید تامین شود اما خب متاسفانه با این سبک جدید زندگی ها و آپارتمانی شدن خانه ها دیگر مثل قبل افراد این ویتامین را دریافت نمی کنند.  این ویتامین به استخوان بندی بدن کمک می کند و بافت آن ها را تقویت می کند.  این ویتامین در مواد طبیعی وجود دارد اما خب شما می توانید به راحتی از این شربت استفاده کنید و ویتامین مورد نیاز خود را دریافت کنید.

 

بتاکاروتن

 

 

شما می توانید بتاکاروتن را در میوه هایی به رنگ‌ روشن پیدا کنید. اگر می خواهید به مقدار قابل توجهی بتاکاروتن برسید می توانید هویج بخورید. لازم به ذکر است که بتاکاروتن موجب ایجاد ویتامین آ در بدن می شود. این ماده کمک می کند که بدن شما سوخت و ساز بهتری داشته باشد.  شما می توانید بافت های آسیب دیده ی خود را به این روش ترمیم کنید.

 

کمبود  روی موجب ضعیف شدن سیستم ایمنی می شود

 

شایان به ذکر است که برای فعال شدن و ترشح روی بدن به ۱۰۰ آنزیم و هورمون نیاز است. دقت کنید که روی وظیفه ی تولید گلبول های سفید را بر عهده دارد و کمبود روی باعث کمبود گلبول های سفید می شود و بدین شکل سیستم ایمنی بدن ضعیف می شود و فرد با کوچک ترین عامل خارجی مریض می شود.‌ علاوه بر این ها روی با میکروب ها مبارزه می کند. لازم به ذکر است که مقدار مورد نیاز بدن در این شربت وجود دارد و دیگر نیازی به نگرانی برای کمبود آن نیست.

بیشتر بخوانید:  شگفت آورترین گیاه دارویی موجود در طبیعت

 

از سلنیوم غافل نشوید

 

 

سلنیوم موجب ساخت سلول های خونی می شود و اگر به اندازه ی کافی در بدن وجود نداشته باشد سیستم ایمنی بدن تضعیف می شود. انتی اکسیدان موجود در این شربت به خاطر سلنیوم و ویتامین ث موجود در شربت است که با خیلی از بیماری ها مبارزه می کند و هم چنین رادیکال های آزاد را نابود می کند. ال کارنیتین نیز برای تولید انرژی است و پروتئینی که بدن در تولید آن کوتاهی می کند را در اختیار بدن قرار می دهد. لازم به ذکر است که  تمام ویتامین ها و مواد مغذی ذکر شده نقش پر رنگی در سلامتی شما دارند و تمام آن ها را می توانید با یک قاشق شربت به بدن خود برسانید فقط قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.