عوارض پیاسیدین 300
عوارض پیاسیدین 300 چیست؟

قرص پیاسیدین در کنار آن همه فواید و مزایایی که دارد، ممکن است عوارض کوتاه مدت و قابل تحملی هم داشته باشد. البته که هر قرص و داروی دیگری دارای عوارض کم و یا زیاد می باشد اما برخی عوارض غیر قابل تحمل اند برخی عوارض هم مثل عوارض پیاسیدین 300 درصد خیلی کمی نسبت به فواید آن دارد.

در هر صورت افراد هنگام مصرف کپسول پیاسیدین، نمی خواهند درگیری هیچ گونه عوارضی شوند. برخی افراد نگران عوارض کپسول مفاصل پیاسیدین برای کودکان هستند. به همین خاطر در این باره سوالات زیادی می پرسند؛ در پاسخ به این سوالات می توان گفت که معمولاً برای کودکان این کپسول تجویز نمی‌ شود، مگر اینکه مشکلی حاد در زمینه مفاصل و غضروف و استخوان ها داشته باشند.

در این صورت پزشک معالج تشخیص می دهد که این کپسول توسط کودکان مصرف شود یا خیر. اما این را هم باید گفت که عوارض این کپسول بسیار ناچیز و گذرا است و حتی بدن‌ کودکان هم ممکن است با آن سازگار شود. برای اطلاعات بیش تر در مورد عوارض کپسول مفاصل پیاسیدین با ما همراه باشید.

پیشنهاد خرید: قرص پیاسیدین 300

عوارض قرص پیاسیدین برای افراد مسن

کپسول پیاسیدین دارای ترکیبات گیاهی می باشد که به بهبود بیماری آرتروز کمک می کند و هیچ گونه از عوارض داروهای شیمیایی را ندارد

حتماً می‌ دانید که این نوع کپسول بیشتر برای افراد مسن استفاده می شود. زیرا استخوان ها و غضروف های آن ها توانایی سابق را ندارند. در کل باید گفت افراد مسن به راحتی می ‌توانند عوارض ناشی از کپسول مفاصل پیاسیدین را تحمل نمایند و دوره آن را بگذرانند. به طور کلی عوارض کپسول پیاسیدین به شرح زیر است:

بیشتر بخوانید:  آیا قرص گارسینیا کامبوجیا واقعا لاغر میکند؟

– احتمال سوزش معده ، معده درد و مشکلات گوارشی ( نادر )

– آلرژی به ترکیبات آواکادو و سویا ( در این صورت این مکمل نباید مصرف شود )

– احتمال تهوع و استفراغ ( مصرف کپسول بین غذا از بروز این عارضه جلوگیری میکند )

– احتمال مسمومیت در صورت مصرف بیش از مقدار توصیه شده ( در این صورت سریعا به پزشک و مراکز درمانی مراجعه فرمایید )

برخی از افراد مسن بیماری قلبی دارند؛ به همین خاطر در مورد عوارض کپسول پیاسیدین برای بیماران قلبی می پرسند اما باید توجه داشت که این کپسول تاثیری بر روی قلب و بیماران قلبی نخواهد داشت پس لازم نیست در این ‌باره نگران باشید. البته که در خوردن کپسول های مفاصل پیاسیدین نباید زیاده‌ روی کرد زیرا ممکن است خطرناک باشد و عوارض آن چندین برابر شود. پس از مصرف کپسول های پیاسیدین، اگر دچار واکنش های بسیاری شدید، می‌ توانید به پزشک مراجعه کنید.

عوارض پیاسیدین در دوران بارداری

معمولاً برای خانم های باردار کپسول های مفاصل پیاسیدین تجویز نمی شود زیرا خوردن این کپسول برای خانم های باردار توصیه نشده است و ممکن است تاثیراتی بر روی جنین داشته باشد. در چنین مواقعی ممکن است این سوال برای شما هم پیش آید که عوارض پیاسیدین در دوران شیردهی چیست؟ بهتر از خانم هایی که در حال شیردهی فرزند خود هستند، از قرص پیاسیدین استفاده نکنند تا این دوره تمام شود. بعد از آن می ‌توانند به پزشک مراجعه نموده و برای مصرف کپسول های مفاصل پیاسیدین اقدام نمایند قطعاً بهترین تشخیص را پزشک خواهد داد.

بیشتر بخوانید:  قرص یونی زینک برای چه سنی مناسب است؟

مطالب مرتبط: