مصرف قرص ویتامین ث در دوران بارداری و شیردهی

مصرف قرص ویتامین ث در دوران بارداری و شیردهی با داروبیار همراه باشید همان طور که می دانید دوران بارداری یکی از دوران های حساس است که همه خانم ها آن را تجربه خواهند کرد از این رو باید حواس شان به تغذیه خود باشد. در چنین دوران حساسی ممکن است میکروب ها و ویروس ها بیش تر به سمت ورود از قسمت های مختلف بدن روی آورند از این رو باید راه های ورود آن ها را به طور کامل بست. اما چگونه؟ ما به شما خواهیم گفت که با تغذیه سالم می توانید راه ورود بر میکروب ها و ویروس ها را ببندید زیرا هر چه سطح تغذیه مادر سالم تر باشد جنین هم سالم خواهد ماند زیرا ارتباط مستقیمی میان تغذیه مادر و تغذیه جنین وجود دارد. در واقع هر چیزی که ما در به عنوان تغذیه میل می کند از طریق بعد ناف به فرزند می رسد بنابراین باید دقت زیادی در آن نمود.

 

آیا می توان در دوران بارداری از قرص ویتامین ث استفاده کرد؟

 

 

در واقع مادری که باردار است باید در دوران بارداری ویتامین ث بسیار زیاد استفاده کند تا مانع بیمار شدنش شود. زیرا ویتامین ث قابلیت این را دارد که سیستم ایمنی بدن را قوی کند و هم چنین توصیه ای است که از سوی پزشکان متخصص به خانم های باردار می شود. زیرا یکی دیگر از خواص ویتامین ث برای ایجاد عضله سازی و غضروف سازی است بنابراین مادر برای سلامت خود و جنین هم که شده باید از قرص ویتامین ث استفاده کند. البته قرص ویتامین ث می تواند سیستم ایمنی بدن جنین را هم که ۹ ماه در بدن مادر قرار دارد را تقویت کند و برای به دنیا آمدن آماده کند تا پس از مدتی که به دنیا آمد دچار بیماری نشود و بتوانند با دنیای بیرون و بیماری هایش مقاومت کند.

بیشتر بخوانید:  قرص زینک پلاس برای رشد مو

 

مصرف ویتامین ث در دوران شیردهی

 

همان طور که قبلاً هم گفته شد ویتامین ث و تغذیه مادر به کلی در تغذیه جنین هم تاثیر گذار است اما پس از اینکه فرزند به دنیا می آید باز هم تحت تاثیر تغذیه مادر است زیرا از شیر مادر تغذیه می کند. شیری که مادر به فرزند خود تا دو سالگی می دهد در واقع او را در برابر بیماری ها و ظرف های آینده تقویت می کند و نمی گذارد که به هیچ عنوان فرزند مبتلا به بیماری شود. به همین خاطر پزشکان توصیه می ‌کنند که مادران عکس من از قرص ویتامین ث به صورت روزانه استفاده کنند، تا به این وسیله سیستم ایمنی بدن کودک خود را قوی کند و همچنین رشد بهتر کودک را تضمین می کند. این ویتامین ث می ‌تواند از طریق شیر مادر به کودک انتقال یابد تا زمانی که کودک به سنی برسد که بتواند خودش قرص ویتامین ث بخورد.

 

بهترین برند قرص ویتامین ث

 

برند قرص ویتامین ث بسیار مهم است زیرا بر جذب و تاثیر گذاری آن بر بدن موثر است از این رو همواره به پزشکان توصیه می ‌کنند که از بهترین قرص ویتامین ث استفاده کنید. حال ممکن است بگویید که بهترین برند یا بهترین مارک قرص ویتامین ث کدام است؟ در پاسخ به چنین سوالی و در طی تحقیقات بسیار زیادی که انجام گرفته ثابت شده است که قرص ویتامین ث او پی دی فارما از بهترین و موثر ترین قرص های موجود در بازار هستند. زیرا پس از این که شما قرص را میل می کنید اندکی بعد این قرص از طریق معده جذب شده و مدت کوتاهی تاثیر مثبت آن را به وضوح خواهید دید.

بیشتر بخوانید:  9 روش درمان تبخال

 

فواید استفاده از قرص ویتامین ث چیست؟

 

 

برای اینکه از فواید و خواص خوردن قرص ویتامین سه آگاه شوید ما برای شما موارد زیر را دسته بندی کردیم. به همین منظور توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:

  •         بیش از هر چیزی قرص ویتامین ث باعث تقویت سیستم ایمنی می ‌شود.
  •         ویتامین c می تواند باعث شادابی و لطافت پوست شود.
  •         یکی از خواص قرص ویتامین ۳ تاثیر گذاری بر غضروف سازی و تکامل استخوان ها است.

با وجود چنین خواصی توصیه می کنیم هر چه زودتر برای خرید قرص ویتامین ث مراجعه کنید البته که مادران باردار و مادرانی که در دوران شیردهی قرار دارند بهتر است برای دوره و دوز مصرف خود حتماً با پزشک متخصص مشورت کنند.