شربت ایمنوس ویتابیوتکس در سرماخوردگی

شربت ایمنوس ویتابیوتکس در سرماخوردگی قطعا می دانید که سرما خوردگی به خاطر ضعف در سیستم ایمنی است. هر فرد باید این سیستم را تقویت کند همان گونه که می دانید شیوه های مختلفی برای تقویت کردن این سیستم وجود دارد شما می توانید با مصرف ویتامین هایی هم چون ویتامین سی بدن خود را قوی تر کنید. ما امروز شربتی برای شما آورده ایم که دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید. شربت ایمنوس ویتابیوتکس در سرماخوردگی معجزه می کند.  این شربت تمام ویتامین های مورد نظر را مثل ویتامین ب ۱، ب۶، ب ۱۲، ویتامین سی و ویتامین دی را دارد.  علاوه بر تمام این ها زینک ، روی، سلنیوم،  کرومیوم،  بتاکاروتن و ال کارنیتین مورد نیاز خود را می توانید در این شربت پیدا کنید. شما می توانید به کمک این شربت از بروز سرما خوردگی جلوگیری کنید و ضعف سیستم ایمنی بدن خود را جبران کنید. اگر مایل هستید بیش تر در رابطه با شربت ایمنوس ویتابیوتکس در سرماخوردگی بدانید با داروبیا  همراه باشید.

فواید شربت ایمنوس ویتابیوتکس

فواید این شربت آن قدر زیاد است که بتوان ساعت ها از آن صحبت کرد اما خب ما تا جایی که زمان اجازه بدهد این فواید را متذکر می شویم  اولین و بارزترین فایده ی این شربت این است که سیستم ایمنی بدن شما به مقدار قابل توجهی بالا می رود. شما می توانید با کمک خاصیت آنتی اکسیدانی این شربت از بروز بیماری های مهلک و مزمن جلوگیری کنید. دقت کنید که این شربت با رادیکال های آزاد مبارزه می کند و آن ها را نابود می کند و سلول های بدن از آسیب در امان می مانند.  علاوه لر تمام این نکاتی که ذکر کردیم این شربت با مواد شیمیایی نیز مبارزه می کند.

بیشتر بخوانید:  چرا مصرف ویتامین ث برای زنان مهم است؟

شربت ایمنوس ویتابیوتکس حاصل ترکیب چه چیز هایی است

این شربت هر آنچه که بدن شما نیاز دارد را به بدن شما می رساند. تعدادی از آن ها را در این بخش نام می بریم.

  •         سلنیوم
  •         روی
  •         ویتامین ب ۱
  •         ویتامین ب ۶
  •         ویتامین ب ۱۲
  •         ال کارنیتین
  •         بتاکاروتن
  •         منیزیم
  •         زینک
  •         و غیره

هر کدام از مواد معدنی و یا ویتامین های فوق وظیفه هایی دارند که هدف تمام آن ها سلامت بدن است . این مواد انرژی را زیاد می کنند، گلبول های سفید را تولید می کنند، از سلول ها محافظت می کنند، به سوخت و ساز بدن نیز کمک می کنند.  اگر قصد دارید بافت بدن خود را ترمیم کنید و یا این که با عفونت بدن خود مبارزه کنید حتما از این ویتامین استفاده کنید.

اشتهای کودک خود را با این شربت بالا ببرید

باید خدمتتان عرض کنیم که این شربت مناسب تمام رنج سنی ها است و شما می توانید با کمک آن اشتهای کودک خود را بیش تر کنید. لازم به ذکر است که این شربت باید در دو دوره مصرف شود و بعد از این که این دو دوره تمام‌ شد بعد از دو و یا سه هفته مجددا مصرف این شربت را شروع کنید. بهتر است بدانید که این شربت هیچ گونه عوارض خاصی ندارد. این شربت بدون مخمر است ، رنگ ندارد که برای شما و یا کودکتان ضرر داشته باشد،  نمک و یا حتی لاکتوز ندارد. باید یک نکته ای را به شما گوشزد کنیم که با توجه به این تفاسیر باز هم ممکن است با دارویی تداخل داشته باشد پس بهتر است حتما با پزشک خود مشورت کنید.  با توجه به ویتامین و مواد مغذی که دارد مصرف این شربت علاوه بر دوران سرما خوردگی برای دوران بارداری و شیر دهی نیز مناسب است. 

بیشتر بخوانید:  اهمیت زینک برای کودکان

مصرف شربت ایمنوس ویتابیوتکس

لازم به است اضافه کنیم که مصرف این شربت در افراد گوناگون متفاوت است پس بهتر است قبل از مصرف با پزشک خود صحبت کنید. اما در حالت معمول شما می توانید روزی دو قاشق مربا خوری از این شربت بخورید اما اگر از آن به کودک خود هم می دهید نصف این مقدار را بدهید. اگر طعم و مزه ی این شربت را دوست نداشتید می توانید آن را با آب حل کنید. بهتر است که این شربت در یک محیط خشک و خنک نگه داری شود پس بهترین مکان داخل کابینت و یا کمد است.