بهترین داروی لاغری داروخانه ای
بهترین داروی لاغری داروخانه ای

بهترین داروی لاغری داروخانه ای

یکی از مهم‌ترین دغدغه های امروز برای برخی از افراد  موضوع چاقی در جامعه است، چرا که به دلیل سبک زندگی اشتباه و استفاده زیاد از مواد غذایی چربی دار در رژیم غذایی بسیاری از افراد با مشکلات اضافه وزن دست و پنجه نرم می کنند. نداشتن وقت کافی برای ورزش کردن باعث شده که بسیاری از افراد به قرص های لاغری روی بیاورند.  به افرادی که مشکلات اضافه وزن دارند و به دنبال کاهش وزن خود هستند توصیه می شود که در ابتدا رژیم غذایی و سبک زندگی خود را تغییر بدهند و عادات خوب را جایگزین سبک زندگی اشتباه کنند.  اگر که شما سبک زندگی خود را تغییر ندهید و استفاده از برنامه های منظم و دقیق ورزشی را در برنامه روزانه خود قرار ندهید نمی توانید وزن خود را تغییر بدهید.

رژیم غذایی مناسب که در آن از مواد غذایی چربی سوزی بیشتر استفاده کنید و مصرف مواد غذایی حاوی چربی و کالری را که باعث افزایش وزن می شوند به حداقل به برسانید، کنار تمرینات ورزشی دقیق می تواند وزن شما را کاهش دهد.  علاوه بر این قرص های لاغری هم وجود دارند که مصرف آنها در کاهش وزن موثر است.

 در مورد قرص های لاغری اکیدا توصیه می شود که به هیچ وجه از شرکتهای غیر معتبر که در مورد نحوه کار آنها آشنایی  ندارید این قرص‌ها را تهیه نکنید زیرا می‌تواند عوارض زیادی را  برای سلامتی شما داشته باشند. اگر تصمیم گرفتید از قرص لاغری استفاده کنید با  با مشورت پزشک خود از قرص های داروخانه ای که اصل و اورجینال هستند و کمترین عوارض را نسبت به سایر قرص ها دارند استفاده کنید. در این مقاله برخی از قرص های لاغری داروخانه ای را معرفی می کنیم.برای اطلاعات دقیق می توانبد از داروخانه ی آنلاین داروبیار استفاده نمایید .

بیشتر بخوانید:  آیا سنگ کلیه خطرناک است؟

بهترین داروی لاغری داروخانه ای

قرص لاغری فلوردو

یکی از بهترین قرص های لاغری موجود در داروخانه قرص فلوردو است که حداقل عوارض را دارا می باشد.  ترکیبات موجود در این قرص شامل: توسه فلفلی، ختمی، چای سبز طلایی،  و انجدان می باشد.  این ترکیب تجربه چندین ساله متخصصان و کارشناسان طب سنتی است که امروز در  بازار ارائه می‌شود. این قرص کاملا گیاهی است و از بهترین قرص های لاغری و بدون عوارض در داروخانه های ایرانی باشد. روش مصرف این قرص به این صورت است که قبل از هر وعده ناهار و شام یک عدد مصرف شود.

قرص لاغری دایان فیت

 از قدیمی ترین و بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه ها است که توسط وزارت بهداشت هم تایید شده است. این قرص کاملا گیاهی می باشد و در تهیه آن از هیچ گونه مواد شیمیایی و افزودنی های غیر طبیعی استفاده نشده است. ترکیبات موجود در این پک شامل سداب، زیره سیاه، رازیانه، بوره ارمنی، زنیان، مرزنجوش، و لاک مغسول  می باشد. کاهش دهنده اشتها بوده و توصیه میشود که قبل از ناهار دو عدد و قبل از شام هم دو عدد مصرف کنید.  لازم به ذکر است که افراد مبتلا به بیماری های گوارشی و قلبی و حساسیت قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.

قرص لاغری هزال

قرص لاغری هزار  از برند های آشنا است، یک محصول کاملا گیاهی و بدون عارضه می‌باشد. از ترکیبات این قرص می توان به گیاهانی نظیر زنیان،  رازیانه، سداب، زیره سیاه، مرزنجوش، بوره ارمنی و اشق اشاره کرد. مزیت دیگر قرص هزال چربی ها و کاهش جذب قند خون است. دو عدد قرص هزار را با فاصله از هم و به صورت روزانه با یک لیوان آب مصرف کنید. در صورتی که قصد دارید اشتهای خود را کاهش دهید یک ساعت قبل از وعده ناهار و شام از این قرص استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  بیماری هایی که چاقی را برای ما ایجاد می کنند

بهترین داروی لاغری داروخانه ای

قرص لاغری سی گل بوستان

یکی از برندهای مهم قرص لاغری  بوستان داروخانه‌ای است که اخیراً محبوبیت زیادی یافته است،  این قرص هم کاملا گیاهی می باشد و توسط متخصصان طب سنتی از مجموع ۱۱ گیاه دارویی تولید شده است.  مصرف قرص سی گل بوستان به این صورت است که باید در هفته اول قبل از هر وعده غذایی یک عدد در هفته دوم قبل از هر وعده غذایی دو عدد قرص را همراه با عرق کرفس چوبی یا زیره سیاه استفاده کنید.

 قرص لاغری چای سبز کام گرین

این قاضی علاوه بر خاصیت لاغر کنندگی و کاهش چربی ها در کاهش سرطان هم موثر است و این به دلیل خاصیت آنتی اکسیدان چای سبز می باشد.  نحوه مصرف قرص چای سبز ای به این صورت است که در هر روزچهار تا پنج عدد را با یک لیوان آب میل کنید. افراد دارای بیماری‌های قلبی،  اسپاسمی و زنان باردار و شیرده با احتیاط از این قرص استفاده کند علاوه بر این اگر دچار کم خونی هستید دو ساعت بعد از غذا از قرص چای سبز استفاده کنید.

قرص لاغری کیمیاگر

 این که محصول شرکت داروسازی کیمیا گر می باشد.  قرص گیاهی کیمیاگر از موادی نظیر زیره،  زنیانو مرزنجوش تشکیل شده است.  دردراز مدت در کاهش وزن موثر است. مصرف قرص کیمیایی در هم در روز ۲ تا ۳ بار،  هر بار یک ساعت قبل از غذا همراه با یک لیوان آب از این قرص استفاده کنید.