عوارض قرص دی ویت اکتیو

قرص دی ویت یک مکمل غذایی بسیار مفید برای رفع کمبودهای بدن می باشد که هم خانم ها و هم آقایان می توانند از آن استفاده کنند. یکی از کامل ترین مولتی ویتامین هایی که به طور کلی همه ی نیاز بدن به انواع گوناگون ویتامین ها، موادمعدنی و اسیدآمینه های ضروری را برطرف می کند، قرص دی ویت است. تا پایان این مطلب با ماه همراه باشید تا با فواید و عوارض قرص دی ویت اکتیو بیشتر آشنا شوید.

قرص دی ویت دارای ترکیبی متعادل از موادمعدنی، ویتامین ها، جینسینگ، اسیدهای آمینه، کوآنزیمQ10 می باشد که این ترکیبات درجهت درمان، بهبود، حفظ و محافظت از سلامتی و شادابی بدن در کنارهم قرار گرفته اند.

قرص دی ویت ۱۰۰درصد نیاز روزانه فرد را به ویتامینA و ویتامینDتامین می کند،وعلاوه برآن موادمعدنی موردنیاز برای سلامت بدن رامانند:آهن، کلسیم، کلر، روی،سلنیم، منیزیم، ید، پتاسیم، مس، فسفر، کروم، مولیبدنیوم، اسیدآمینه متیونین، اینوزیتول، سیلیکا، کولین، لوتئین، کوآنزیمQ10 و جینسینگ را به طور روزانه و به صورت قابل توجهی تامین می کند.

قرص دی ویت باتوجه به ترکیباتی که دارد، یکی ازمکمل های مناسب برای حفظ و سلامتی پوست و مو و ناخن نیز می باشد. مصرف قرص دی ویت تاثیر قابل توجهی در پیشگیری از ریزش مو و رویش مجدد مو دارد.

برای مشاهده و خرید انواع مکمل پوست و مو کلیک کنید.

قرص دی ویت برای چه چیزی مفید است؟

قرص دی ویت به طور کلی برای عملکرد همه ی اعضای بدن از مغز گرفته تا قلب، روده، کبد، کلیه و…فوایدی زیادی دارد. افرادی که درگیر فقر تغذیه ای می باشند معمولا ارگان های مهم موجود در بدن شان دچار اختلال شده و ضعیف می شوند‌.

اما بیشترین و اصلی ترین آسیبی که بدن می بیند، ضعف سیستم ایمنی است. بوجود آمدن اختلال در عملکرد سیستم ایمنی بدن، ضمن اینکه سبب مبتلا شدن به بیماری های گوناگون می شود، خطر و ریسک به وجود آمدن بیماری ها واختلالات خود ایمنی را بالا و افزایش می دهد.

بیشتر بخوانید:  قرص گارسینیا کامبوجیا اصل و تقلبی

مصرف کردن مولتی ویتامین دی ویت هم برای زنان و هم مردان که دچار فقر تغذیه ای هستند، ضروری و الزامی می باشد تاهم بتوانند این کمبود تغذیه ای را بااستفاده از این قرص جبران کنند و هم این مکمل غذایی سبب بالارفتن و افزایش سیستم ایمنی بدن فرد، افزایش توانایی ورزش کردن، جلوگیری و کاهش ریزش مو، بالابردن استحکام و مقاومت ناخن ها و همچنین پیشگیری از پیری زودرس پوست می شود.
بنابراین استفاده از این مولتی ویتامین برای بدن لازم است و بدن در مقابله با بسیاری از بیماری ها مقاوم می کند و فرد می تواند آن را تقریبا در هر سنی استفاده کند و دارای محدودیت سنی نمی باشد.

ویژگی های خاص وفوایدقرص مولتی ویتامین دی ویت

 • فاقدهرگونه مخمر،فرآورده های لبنی،گلوتن ،گندم،سویا،رنگ های مصنوعی،نگه دارنده هاوطعم دهنده های شیمیایی.
 • کمک کردن به تامین نیاز روزانه بدن به تمامی ویتامین های موردنیاز به طور۱۰۰درصد.
 • تامین کردن موادمعدنی واسیدآمینه های ضروری مودرنیازبدن.
 • مولتی ویتامینی خارجی وساخت انگلستان است.
 • دارای ترکیب های مفیدوموثرگیاهی است.
 • متناسب باگیاه خواران می باشد.
 • تقویت کردن سیستم ایمنی بدن.
 • افزایش دادن انرژی بدن.
 • بهبودبخشیدن عملکردهای ورزشی.
 • تقویت کردن پوست ،مو وناخن.
 • بهبودکم خونی.
 • برطرف کردن مشکلاتی که ناشی از کمبودها وفقرتغذیه ای است.

ویژگی های خاص وفوایدقرص مولتی ویتامین دی ویت
عوارض قرص دی ویت

مضررات قرص دی ویت چیست؟ عوارض قرص دی ویت برای افرادمسن چیست؟عوارض قرص دی ویت برای بیماران قلبی چیست؟ عوارض قرص دی ویت دردوران بارداری وشیردهی چیست؟

درپاسخ به این سوالات می توان گفت که،همان‌گونه که گفته شد قرص دی ویت فاقد هرگونه مخمر، فرآورده های لبنی، گلوتن، گندم، سویا، رنگ های مصنوعی، نگه دارندها و طعم دهنده های شیمیایی است که به همین دلیل برای آن هنوز عوارضی بعد از مصرف دیده نشده است.

البته پیشنهاد می شود که درجهت پیشگیری از به وجودآمدن عوارض ناخواسته، چنان چه هر نوع فرآورده دارویی مصرف می کنید، و یا بیماری خاصی دچارهستید، قبل از استفاده از قرص دی ویت با پزشک خود مشورت کرده و طبق دستورپزشک آن را استفاده کنید و به هیچ وجه میزان دوز تعیین شده توسط پزشک را خودسرانه تغییر و افزایش یا کاهش ندهید.

بیشتر بخوانید:  آمپول ضد التهاب قوی

یکی از مضرات قرص دی ویت این است که ممکن است در برخی افراد باعث ایجاد حالت تهوع شود که به سادگی برطرف خواهد شد، در برخی دیگر نیز موجب اسهال و واکنش های گوارشی می شود.

برای مصرف وهمچنین جلوگیری از عوارض قرص دی ویت دردوران بارداری و شیردهی بااین که استفاده ازآن منعی ندارد اما بهتراست که حتما به پزشک مراجعه کرده وباپزشک مشورت کنید، سپس استفاده کنید.

درمورد عوارض قرص دی ویت برا بیماران قلبی و افراد مسن نیز می توان گفت که این قرص نه تنها ضرری برای این افراد ندارد بلکه مفید نیز می باشد، زیرا این مکمل باعث افزایش سیستم ایمنی بدن و درنهایت بهبود عملکرد مغز و قلب می شود.

نکته دیگری که درمصرف این دارو باید به آن توجه کرد این است که ازآنجایی که قرص دی ویت درترکیبات خود دارای عصاره جنسینگ است ممکن است با داروهای فشارخون تداخل داشته باشد، پس بهتراست که به طور همزمان استفاده نشوند.

درواقع قرص دی ویت نه تنها مضرراتی برای فرد ندارد بلکه بهترین مولتی ویتامین برای خانم ها و آقایان است.

عوارض قرص دی ویت برای کودکان

همان گونه که گفته تاکنون هیچ عوارضی براین قرص دردوز تجویز شده توسط پزشک مشاهده نشده اما مصرف این قرص براکودکان زیر ۱۲سال توصیه نمی شود.

مقدارونحوه استفاده ازقرص دی ویت

طریقه استفاده ازقرص دی ویت بدین صورت است که بزرگسالان وکودکان بالای ۱۲ سال می توانند روزانه یک عددقرص دی ویت را به همراه غذا استفاده کنند و برای استفاده بیشتر از مقدار توصیه شده توسط پزشک میبایست با او مشورت کنند.


هشدارها وپیشنهاداتی برای استفاده ازقرص دی ویت

 • افرادی که تحت درمان بیماری خاصی هستند، یا خانم های باردار بدون تجویز پزشک از این قرص استفاده نکنند.
 • ازآنجایی که قرص دی ویت حاوی آهن می باشد، درصورتی که درمقادیر بالا استفاده شود، می تواند برای کودکان مضرراتی داشته باشد و آن ها را مسموم کند.
 • قرص دی ویت نوعی مکمل غذایی محسوب می شود و برای تشخیص، پیشگیری و درمان اختلال خاصی نمی باشد.
 • میزان تجویزشده توسط پزشک را بدون مشورت با خود پزشک افزایش ندهید.
 • چنان چه بعد از مصرف این قرص هرگونه علائم ونشانه ای ازحساسیت در شما پدیدار شد،هرچه سریع تر به پزشک مراجعه کنید.
 • به دوز و مقدار پیشنهادشده بر روی محصول توجه کنید و بیشتر ازآن مصرف نکنید.
 • برای مصرف دردوران بارداری وشیردهی با پزشک خود مشورت کنید.
 • قبل از مصرف قرص دی ویت به هشدارهای درج شده بر روی جلد محصول توجه و با دقت آن ها را مطالعه کنید.
بیشتر بخوانید:  بهترین دارو برای چاقی

هشدارها وپیشنهاداتی برای استفاده ازقرص دی ویت

عوارض قرص day vit active

به طورخلاصه قرص دی ویت، یکی ازکامل ترین مولتی ویتامین هایی است که، هم برای سیستم ایمنی بدن و هم برای سلامت پوست و مو و ناخن بسیارمفیداست. تاکنون برای مولتی ویتامین دی ویت هیچ گونه عوارضی وضرری گزارش نشده است اماپیشنهادمی شود،که جهت استفاده ازاین قرص دردوران بارداری وشیردهی،با پزشک مشورت کرده و طبق دستور پزشک مصرف شود.

این قرص نه تنها برای افرادی که بیماری قلبی دارند ضرری ندارد بلکه برای این افراد مفید می باشد زیرا این قرص باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و در نهایت برای سلامت قلب و مغز مفید است.

برای خرید قرص day vit active و اطلاع از قیمت آن می توانید به راحتی به داروخانه های سراسرکشور مراجعه کرده واین قرص را تهیه و استفاده کنید و از فواید بسیار شگفت انگیز این قرص بهره ببرید.