عوارض قرص دی ویت

مشخصات قرص دی ویت وترکیبات آن

قرص دی ویت یک مکمل غذایی بسیارمفید برای رفع کمبودهای بدن می باشد که هم خانم ها وهم آقایان می توانندازآن استفاده کنند.یکی ازکامل ترین مولتی ویتامین هایی که به طورکلی همه ی نیازبدن به انواع گوناگون ویتامین ها، موادمعدنی واسیدآمینه های ضروری را برطرف می کند، قرص دی ویت است.

قرص دی ویت دارای ترکیبی متعادل ازموادمعدنی، ویتامین ها،جینسینگ، اسیدهای آمینه، کوآنزیمQ10 می باشد که این ترکیبات درجهت درمان وبهبودوحفظ ومحافظت ازسلامتی وشادابی بدن درکنارهم قرارگرفته اند.

قرص دی ویت ۱۰۰درصد نیاز روزانه فردرابه ویتامینAوویتامینDتامین می کند،وعلاوه برآن موادمعدنی موردنیاز برای سلامت بدن رامانند:آهن، کلسیم، کلر، روی،سلنیم، منیزیم، ید، پتاسیم، مس، فسفر، کروم، مولیبدنیوم، اسیدآمینه متیونین، اینوزیتول، سیلیکا، کولین، لوتئین، کوآنزیمQ10 وجینسینگ را به طورروزانه وبه صورت قابل توجهی تامین می کند.

قرص دی ویت باتوجه به ترکیباتی که دارد، یکی ازمکمل های مناسب برای حفظ وسلامتی پوست ومووناخن نیز می باشد. مصرف قرص دی ویت تاثیرقابل توجهی درپیشگیری ازریزش موورویش مجدد مودارد.

قرص مولتی ویتامین دی ویت برای چه چیزی مفیداست؟

قرص دی ویت به طور کلی برای عملکرد همه ی اعضای بدن از مغزگرفته تاقلب وروده وکبدوکلیه و…فوایدی زیادی دارد.افرادی که درگیر فقر تغذیه ای می باشند معمولا ارگان های مهم موجود در بدن شان دچاراختلال شده وضعیف می شوند‌.

اما بیشترین واصلی ترین آسیبی که بدن می بیند، ضعف سیستم ایمنی است. بوجودآمدن اختلال درعملکردسیستم ایمنی بدن،ضمن اینکه سبب مبتلا شدن به بیماری های گوناگون می شود، خطر وریسک به وجودآمدن بیماری ها واختلالات خود ایمنی را بالا وافزایش می دهد.

مصرف کردن مولتی ویتامین دی ویت هم برای زنان وهم مردان که دچارفقرتغذیه ای هستند، ضروری والزامی می باشد تاهم بتوانند این کمبود تغذیه ای را بااستفاده ازاین قرص جبران کنند وهم این مکمل غذایی سبب بالارفتن وافزایش سیستم ایمنی بدن فرد، افزایش توانایی ورزش کردن، جلوگیری وکاهش ریزش مو، بالابردن استحکام ومقاومت ناخن ها و همچنین پیشگیری از پیری زودرس پوست می شود.
پس به طور استفاده ازاین مولتی ویتامین برای بدن لازم است و بدن در مقابله بابسیاری ازبیماری ها مقاوم می کند و فرد می تواند آن را تقریبا درهرسنی استفاده کند ودارای محدودیت سنی نمی باشد.

ویژگی های خاص وفوایدقرص مولتی ویتامین دی ویت

 • فاقدهرگونه مخمر،فرآورده های لبنی،گلوتن ،گندم،سویا،رنگ های مصنوعی،نگه دارنده هاوطعم دهنده های شیمیایی.
 • کمک کردن به تامین نیاز روزانه بدن به تمامی ویتامین های موردنیاز به طور۱۰۰درصد.
 • تامین کردن موادمعدنی واسیدآمینه های ضروری مودرنیازبدن.
 • مولتی ویتامینی خارجی وساخت انگلستان است.
 • دارای ترکیب های مفیدوموثرگیاهی است.
 • متناسب باگیاه خواران می باشد.
 • تقویت کردن سیستم ایمنی بدن.
 • افزایش دادن انرژی بدن.
 • بهبودبخشیدن عملکردهای ورزشی.
 • تقویت کردن پوست ،مو وناخن.
 • بهبودکم خونی.
 • برطرف کردن مشکلاتی که ناشی از کمبودها وفقرتغذیه ای است.

ویژگی های خاص وفوایدقرص مولتی ویتامین دی ویت
عوارض قرص دی ویت

مضررات قرص دی ویت چیست؟عوارض قرص دی ویت برای افرادمسن چیست؟عوارض قرص دی ویت برای بیماران قلبی چیست؟عوارض قرص دی ویت دردوران بارداری وشیردهی چیست؟

درپاسخ به این سوالات می توان گفت که،همان‌گونه که گفته شد قرص دی ویت فاقد هرگونه مخمر،فرآورده های لبنی،گلوتن،گندم،سویا،رنگ های مصنوعی،نگه دارندهاوطعم دهنده های شیمیایی است که به همین دلیل برای آن هنوزعوارضی بعدازمصرف دیده نشده است.

البته پیشنهاد می شودکه درجهت پیشگیری ازبه وجودآمدن عوارض ناخواسته،چنان چه ازهرنوع فرآورده دارویی مصرف می کنید،ویابیماری خاصی دچارهستیدقبل از استفاده ازقرص دی ویت با پزشک خودمشورت کرده وطبق دستورپزشک آن را استفاده کنید و به هیچ وجه میزان دوز تعیین شده توسط پزشک راخودسرانه تغییر وافزایش یاکاهش ندهید.

برای مصرف وهمچنین جلوگیری از عوارض قرص دی ویت دردوران بارداری و همچنین جلوگیری ازعوارض قرص دی ویت دردوران شیردهی بااین که استفاده ازآن منعی ندارد اما بهتراست که حتما به پزشک مراجعه کرده وباپزشک مشورت کنید وسپس استفاده کنید.

درمورد عوارض قرص دی ویت برا بیماران قلبی وافرادمسن نیز می توان گفت که این قرص نه تنهاضرری برای این افرادنداردبلکه مفید نیز می باشدزیرا این مکمل باعث افزایش سیستم ایمنی بدن و درنهایت بهبود عملکردمغز وقلب می شود.

نکته دیگری که درمصرف این داروباید به آن توجه کرداین است که ازآنجایی که قرص دی ویت درترکیبات خوددارای عصاره جنسینگ است ممکن است باداروهای فشارخون تداخل داشته باشد پس بهتراست که به طور همزمان استفاده نشوند.

درواقع قرص دی ویت نه تنها مضرراتی برای فردندارد بلکه بهترین مولتی ویتامین برای خانم ها واقایان است.

عوارض قرص دی ویت برای کودکان

همان گونه که گفته تاکنون هیچ عوارضی براین قرص دردوز تجویز شده توسط پزشک مشاهده نشده اما مصرف این قرص براکودکان زیر ۱۲سال توصیه نمی شود.

مقدارونحوه استفاده ازقرص دی ویت

طریقه استفاده ازقرص دی ویت بدین صورت است که بزرگسالان وکودکان بالای ۱۲ سال می توانند روزانه یک عددقرص دی ویت را به همراه غذا استفاده کنندوبرای استفاده بیشترازمقدارتوصیه شده توسط پزشک میبایست باخودپزشک مشورت کنند.


هشدارها وپیشنهاداتی برای استفاده ازقرص دی ویت

 • افرادی که تحت درمان بیماری خاصی هستند،یابیماری خاصی دارند ویا خانم های بارداربدون تجویزپزشک ازاین قرص استفاده نکنند.
 • ازآنجایی که قرص دی ویت حاوی آهن می باشد،درصورتی که درمقادیربالا استفاده شودمی تواند برای کودکان مضرراتی داشته باشد وآن ها رامسموم کند.
 • چنان چه به یکی ازموادخوراکی:شیر،تخم مرغ،سویا ،بادام آلرژی وحساسیت دارید،قبل ازاستفاده ازاین قرص باپزشک مشورت کنید.
 • قرص دی ویت نوعی مکمل غذایی محسوب می شود وبرای تشخیص ،پیشگیری ودرمان اختلال خاصی نمی باشد.
 • میزان تجویزشده توسط پزشک را بدون مشورت باخودپزشک افزایش ندهید.
 • چنان چه بعدازمصرف این قرص هرگونه علائم ونشانه ای ازحساسیت درشماپدیدارشد،هرچه سریع تربه پزشک مراجعه کنید.
 • به دوز ومقدارپیشنهادشده برروی محصول توجه کنید وبیشتر ازآن مصرف نکنید.
 • برای مصرف دردوران بارداری وشیردهی با پزشک خود مشورت کنید.
 • قبل از مصرف قرص دی ویت به هشدارهای درج شده برروی جلدمحصول توجه وبادقت آن هارامطالعه کنید.

هشدارها وپیشنهاداتی برای استفاده ازقرص دی ویت

خرید قرص دی ویت

برای خریدقرص دی ویت واطلاع از قیمت قرص دی ویت می توانید به راحتی به داروخانه های سراسرکشور مراجعه کرده واین قرص را تهیه واستفاده کنیدواز فواید بسیار شگفت انگیزاین قرص استفاده بهره ببرید.

به طورخلاصه قرص دی ویت، یکی ازکامل ترین مولتی ویتامین هایی است که، هم برای سیستم ایمنی بدن وهم برای سلامت پوست ومووناخن بسیارمفیداست.

تاکنون برای مولتی ویتامین دی ویت هیچ گونه عوارضی وضرری گزارش نشده است اماپیشنهادمی شود،که جهت استفاده ازاین قرص دردوران بارداری وشیردهی،با پزشک مشورت کرده و طبق دستور پزشک مصرف شود.

این قرص نه تنها برای افرادی که بیماری قلبی دارند ضرری ندارد بلکه برای این افراد مفید می باشد زیرا این قرص باعث تقویت سیستم ایمنی بدن و در نهایت برای سلامت قلب و مغز مفید است.