کپسول فست ران او پی دی فارما 15 عددی OPD Pharma Fastrun 15 Capsules
کپسول فست ران ساخت کدام کشور است؟

امروز در خدمت شما هستیم با معرفی یک محصول جدید و بسیار تاثیرگذار و پر فایده که مناسب همه سنین و جنسیت ها است. این محصول چیزی نیست جز کپسول فست ران، کپسول opd fastrun در واقع از ترکیباتی ساخته شده که برای بدن و غضروف های آن و استخوان های آن بسیار مفید است.

کپسول فست ران ساخت کجاست؟

حال ممکن است برای شما سوال پیش آید که کپسول فست ران ساخت کدام کشور است؟ باید بگوییم که کپسول فست ران ساخت کشور انگلیس است. اولین بار در انگلستان ترکیباتی را ساختند تا کپسولی طراحی کنند که مناسب همه سنین باشد و نام آن را فست ران گذاشتند. اما از آنجا که کشور ما با تحریم روبرو است. محصولات این برند در ایران، تحت لیسانس انگلستان تولید می شود. شما می توانید با این کپسول را با بهترین قیمت در داروخانه آنلاین داروبیار تهیه کنید.

محصول تحت لیسانس به محصولی گفته می‌شود که با کسب اجازه از مالک یا صاحب امتیاز اولیه آن توسط کارخانه یا فردی دیگر تولید می شود. فناوری‌های ساخت یک محصول دارویی در واقع یک راز صنعتی است که توسط صاحب اولیه آن بدست آمده است. این راز صنعتی قابلیت فروش دارد و اگر به تولید کننده دیگری فروخته شود، آنگاه محصولی که تولید کننده دوم به تولید می‌رساند، تحت لیسانس است.

کپسول فست ران ساخت کدام کشور است

ما در این مقاله قرار است که در رابطه با ترکیبات کپسول fastrun با یک دیگر صحبت کنیم و متوجه شویم که کپسول فست ران از چه تشکیل شده است. لازم به ذکر است که کپسول فست ران برای بیماری های التهابی، آرتروز و حتی ملتهب شدن پوست مفید است و می تواند در یک دوره ی سه تا شش ماه درمان را انجام بدهد.

بیشتر بخوانید:  آیا کپسول فست ران چاق کننده است؟

لازم به ذکر است که این کپسول موجب درمان اختلال ها می شود و از تخریب غضروف ها جلوگیری می کند و چنان چه شما دیر به فکر پیشش گیری افتاده اید و غضروف ها تخریب شده اند نیز آن ها را بازسازی می کند .‌ کلاژن سازی نیز یکی دیگر از کار های این کپسول است.

خب حال به ترکیبات این کپسول و مواد مفید برای بدن در کپسول فست ران می پردازیم. ‌این کپسول از ترکیبات گیاهی هم چون آواکادو و سویا تشکیل شده است. این قرص ۳۰۰ میلی گرمی تشکیل شده از ترکیب های گیاهی می تواند مولکول های بر سر راه را که موجب بیماری استئوآرتریت یا همان آرتروز می شود را مهار کند. برای کسب اطلاعات بیش تر با ما همراه باشید.

آیا کپسول فست ران از مواد مضر ساخته شده است؟

در بخش قبل نیز خدمتتان عرض کردیم که بخش عمده ی این است کپسول از سویا و آووکادو ساخته شده است. سویا حاوی مقدار زیادی پروتئین است و همان گونه که می دانید پروتئین یکی از مواد مورد نیاز بدن انسان است و به بشر کمک می کند که التهاب و درد زانو سرکوب شود.

در طرف مقابل آواکادو حاوی ترکیباتی هم چون فیتواسترول است و این ترکیب نیز التهاب را کم تر می کند. لازم به ذکر است که این کپسول هیچ گونه عوارض شیمیایی ندارد اما خب مصرف این دارو ممکن است که با سوزش معده همراه باشد اما این احتمال بروز این مشکل بسیار کم است اما باز بهتر است که با پزشک خود مشورت کنید.

بیشتر بخوانید:  آیا اسپری دندان برای تاخیری عوارض دارد؟

یکی دیگر از عوارض احتمالی این دارو این است که ممکن است که گوارش را مختل کند. دقت کنید که قبل از مصرف این کپسول باید مطمئن شوید که نسبت به آووکادو و یا سویا آلرژی نداشته باشید. یکی دیگر از سوار هایی که کاربران زیادی از ما می پرسند قیمت کپسول فست ران است. دقت کنید که قیمت این کپسول در مقایسه با کیفیت و فوایدی که این کپسول دارد چیزی تست و هر بسته ی آن نیز حاوی ۱۵ عدد قرص است.