عوارض قرص هیرویت
عوارض قرص هیرویت که به شما نمی گویند

در مبحث زیباشناسی، مو یکی از مهم ترین عوامل محسوب می شود. امروزه یکی از مسائل ناخوشایند برای بسیاری از افراد مشکل ریزش مو است. بهترین راه برای جلوگیری از ضعیف شدن ریشه مو، تامین ویتامین ها و مواد معدنی لازم برای مو است. در این مقاله به بررسی عوارض قرص هرویت می پردازیم.

درکنار استفاده از مواد مغذی میبایست از مکمل های غذایی استفاده کرد. یکی ازاین مکمل های بسیار مفید قرص هیرویت می باشد. امروزه باتوجه به اینکه خرید قرص هیرویت بسیار آسان و همیشه در دسترس است و همچنین قیمت قرص هیرویت که نسبت به کیفیت این قرص بسیار مناسب است، این قرص بسیار پرطرفدار می باشد. داروخانه آنلاین داروبیار با قیمت استثنایی در این قرص را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

قرص هیرویت معجزه ای برای ریزش مواست، در واقع قرص هیرویت برای ریزش مو یک انتخاب مورد اعتماد است. اما این قرص نیز مانند دیگر داروها نیز دارای عوارضی می باشد. قرص هیرویت چه عوارضی دارد؟ آیا قرص هیرویت باعث ریزش مو مجدد می شود؟ مضرات قرص هیرویت برای بدن چه می باشد؟ آیا قرص هیرویت عوارض دارد؟

عوارض قرص هرویت چه تاثیرات منفی برروی بدن به جای می گذارد؟ آیا قرص هیرویت چاق کننده است؟ ایا قرص هیرویت خواب اور است؟ این سوالاتی است که ممکن است ذهن شما را نیز به خود مشغول کرده باشد که درادامه به آن ها پاسخ خواهیم داد.

عوارض قرص هیرویت

قرص هیرویت چیست؟ چه فوایدی دارد و دارای چه ترکیباتی می باشد؟

قرص هیرویت نوعی مکمل تخصصی مواست، که دردسته مکمل های غذایی قرار گرفته است.قرص هیرویت باتوجه به ترکیباتی که دارامی باشددرواقع یک مولتی ویتامین مینرال محسوب می شود که هم برای آقایان وهم‌برای خانم ها مناسب است.

قرص هیرویت شامل ترکیباتی همچون:ویتامینB1،ویتامینB2، ویتامینB3،بیوتین،ویتامینB12،پانتوتنیک اسید،ال سیترین،لستین،دی ال میتیونیون،آهن،کولین بیتارات،زینک،اینوزیتول،پاراآمینوبنزوئیک اسید،مخمروپودرژلاتین هیدرولیزه شده می باشد.درقرص هیرویت،ازروغن‌سویا،روغن نخل،موم زردوروغن نارگیل به عنوان عوامل حجم دهنده بهره گرفته می شود.

بیشتر بخوانید:  کپسول امگازون برای چاقی یا لاغری؟

این قرص دارای هیچ گونه ماده نگه دارنده،گلوتن وطعم دهنده نمی باشدوبه همین دلیل مصرف روزانه وعادی این قرص زیرنظرپزشک عوارض ومضررات جدی رابه دنبال نخواهدداشت.علاوه براین مصرف کردن این قرص برای افرادی که به لاکتوز حساسیت دارند ویا دچار سلیاک می باشند هیچ ضرری ومشکلی ندارد.قرص هیرویت نه تنها برسلامت موبلکه برسلامت وتمام فعالیت های بدن آثارمثبتی دارد.

مهم ترین فواید قرص هیرویت

  • تقویت کردن فولیکول های مو.
  • کاهش دادن ریزش مو.
  • افزایش و بالابردن درخشندگی مو.
  • بهبودوکمک کردن به ضخامت تارهای مو.
  • جوان سازی وزیبایی پوست.
  • کمک کردن به درمان زخم ها.
  • تقویت سیستم ایمنی بدن.

هم چنین بخوانید: تشخیص هیرویت اصل و تقلبی

عوارض قرص هرویت

ازآن جایی که قرص هیرویت نوعی مولتی ویتامین است درمصرف آن بایدبه نکاتی توجه کرد.به طور کلی قرص هیرویت به خودی خود دارای عوارضی نمی باشد.اما چنان چه قرص هیرویت رابیش از حدمجاز استفاده کنیدویادرکناراین قرص ازدیگرمکمل ها استفاده کنید،به طورحتم دچار مسمومیت دراثر اوردوزموادمعدنی وویتامین ها دربدن می شوید.
همان طور که می دانیدبعضی از ویتامین هاو محلول درآب هستندومقداراضافه آن هاازبدن دفع شده وخارج می شود.قابل ذکراست که استفاده خودسرانه از ویتامین ها واملاح درحجمی بالا،آسیب ها و عواقبی جدی را به بدن واردمی کند.که درادامه برخی ازعواقب وآسیب هایی که ممکن است دراثرمصرف بیش ازحد هیرویت به بدن واردشودرا شرح می دهیم.

  • امکان آسیب رسیدن به اعضای بدن در اثر افزایش و بالارفتن آهن

قرص هیرویت دارای میزان معین وتعیین شده ای ازآهن می باشد،استفاده همزمان ازاین قرص بادیگر مکمل هایی که حاوی آهن است،بدن را باعوارض خاصی مواجه می کند.به طورکلی روی هم انباشته شدن وزیادشدن حجم بیش ازحد آهن دربدن ودراندام های داخلی بدن ،فرد رابه آسیب های مرگباری همچون:آسیب به مغز،آسیب به کبد ومبتلا شدن به بیماری هایی مانندسرطان ،دچار می کند.علاوه براین هابالارفتن وافزایش حجم آهن دربدن،سبب تحریک شدن رشد باکتری هاوویروس هامی شودو این تحریک هاسبب افزایش عفونت هامی شود.

  • امکان مسموم شدن دراثراستفاده بیش ازحدمجاز از زینک

آیا قرص هیرویت برای کبد مضر است؟ ازدیگر عوارض کپسول هیرویت می توان به افزایش بیش ازحدمجازحجم زینک،دربدن اشاره کرد. زینک یا همان روی، یکی از مهم ترین واصلی ترین وضروری ترین عناصر موردنیاز مواست.زینک که یکی از ترکیبات مهم درقرص هیرویت می باشد،امکان ذخیره شدن دربدن رادارا می باشد پس درنتیجه استفاده همزمان ازقرص هیرویت با دیگر مکمل های زینک ممکن است فردزرا دچار مسمومیت کند.

بیشتر بخوانید:  کپسول فست ران برای دیسک کمر

ازجمله علائم مسمومیت با زینک می توان به:حالت تهوع واستفراغ،دچار بی اشتهایی شدن،دچار اسهال وگرفتگی شکم شدن،ایجادسردرد،پایین آوردن عملکردسیستم ایمنی،پایین آوردن سطح کلسترول خوب و…اشاره کرد.

عوارض قرص هیرویت برای معده

ازجمله عوارض ومشکلات گوارشی که درموارد نادری مصرف کنندگان قرص هیرویت از آن شکایت می کنند، معده درد، حالت تهوع، سوزش معده است که علت آن ممکن است،حساسیت داشتن به دارو و یا مصرف بیش از اندازه از قرص هیرویت باشد.

آیا قرص هیرویت باعث یبوست میشود؟ معمولا استفاده از آهن به صورت مکمل برای افرادبسیاری حالت هایی مانند:اسهال،استفراغ وتهوع رابه دنبال دارد که برای پیشگیری از این حالات توصیه می شودکه این قرص راهمراه باغذا مصرف کنیدچراکه دراین شرایط عوارض ومشکلات گوارشی ممکن،به حداقل حالت ممکن می رسد.

قرص هیرویت چیست؟چه فوایدداردودارای چه ترکیباتی می باشد؟ عوارض هیرویت

عوارض قرص هیرویت برای زنان باردار

برای مصرف قرص هیرویت در دوران بارداری وشیردهی،میبایست وضروری است که باپزشک مشورت کردوطبق دستورپزشک مصرف نمود.استفاده ازهیرویت دراین دوران ممکن است عوارضی ومشکلاتی را به دنبال نداشته باشداما ازآنجایی که این هردوی این دوران بسیارحساس است ترجیح داده می شودازهرمکملی استفاده نشود ویازیرنظرپزشک استفاده شود.

عوارض قرص هیرویت برروی کودکان

این قرص برای افرادبالای۱۶سال طراحی شده است وبرای استفاده کودکان میبایست به پزشک مراجعه کرده وبامشورت وطبق دستورپزشک وبراساس طریقه ومیزانی که پزشک تعیین کرده مصرف کنندکه دچار مسمومیت وعوارض ناشی ازآن نشوند.

قرص هیرویت ورنگ ادرار

ایا قرص هیرویت برای کلیه مضر است؟ از آن جایی که قرص هیرویت دارای ویتامین های گروه Bاست،استفاده از این گروه ویتامین ها ممکن است گاهی رنگ ادرار را تغییر دهد،پس طبیعی است که درصورت مصرف قرص هیرویت رنگ ادرار تغییر کرده و رنگ ادرار پررنگ تر از همیشه باشد. تغییر رنگ دراثر خوردن قرص هیرویت رامی توان بیشتر به ویتامینB2 که دارای رنگ زرد است نسبت داد.

آیا قرص هیرویت چاق کننده است؟

آیا قرص هیرویت باعث چاقی می شود؟ آیاقرص هیرویت برای چاقی صورت مناسب است؟آیاقرص هیرویت باعث کاهش وزن می شود؟طریقه مصرف قرص هیرویت برای افزایش وزن چگونه است؟درپاسخ به سوالات می توان گفت که درقرص هیرویت ترکیباتی وجودداردکه سبب افزایش اشتها ودرنهایت چاقی می شود.

ویتامین های گروه Bدرکنترل وتنظیم ومدیریت متابولیسم بدن نقش به سزایی دارندوچنان چه فردی باکمبود این ویتامین هادربدنش مواجه باشد،ابتدا دچارکاهش اشتهاوسپس دچارکاهش وزن می شود،که دراین صورت این کمبود را میتوان ازطریق مکمل های غذایی همچون هیرویت جبران کرد ودرنتیجه شاهدافزایش اشتها وسپس چاقی بود.

عنصر زینک نیز که یکی ازمهم ترین ترکیبات موجود درقرص هیروبت است ،نقش مهمی درافزایش اشتهانیزدارد.زینک باکنترل وتنظیم کردن متابولیسم بدن وبهبودبخشیدن به عمل گوارش،اشتهارادرفردافزایش داده وباعث چاقی می شود.

بیشتر بخوانید:  بهترین مولتی‌ویتامین برای مردان

البته بایدگفت که قرص هیرویت تنها درکسانی سبب افزایش اشتها وچاقی می شودکه،بدن شان کمبودویتامینBوزینک داشته باشدواگر این کمبود ویتامینBوزینک دربدن فردوجودنداشته باشد بااستفاده از قرص هیرویت هیچ افزایش وزن وچاقی رخ نمی دهد.

نحوه مصرف قرص هیرویت

همان طورکه گفتیم این قرص برای افرادبالای ۱۶ سال طراحی ودربسته های ۳۰ عددی دربازارموجوداست که روزانه یک عددازآن رامی توان مصرف کرد.برای خریدقرص هیرویت می توان به داروخانه هامراجعه کردکه قیمت قرص هیرویت درمقایسه بادیگر مکمل های غذایی وباتوجه به کیفیتی که دارد بسیارمناسب است.

بهترین زمان برای مصرف این قرص یک یادوساعت قبل ازصبحانه است اما اگر سابقه مشکلات گوارشی دارید ویابامعده خالی خوردن آن شمارا دچارمشکلات گوارشی می کند، خوردن قرص هیرویت بعدازناهار ویاهمراه آن بهترین زمان برای مصرف این قرص است که بهتراست همراه بایک یادولیوان آب استفاده شود.

قیمت قرص هیرویت

براساس لیست قیمت قرص هیرویت در سایت داروخانه آنلاین، قیمت قرص هیرویت از۴۴/۰۰۰تومان شروع وتا۲۸۹/۰۰۰تومان می رسد.قیمت مناسب ترین قرص هیرویت و همچنین ارزان ترین قرص هیرویت در داروخانه های  سراسر کشور۴۴/۰۰۰تومان است.قیمت قرص هیرویت درپایتخت نیز هیچ تفاوتی بادیگر شهرهاندارد.

برای خرید قرص هیرویت با 60 درصد تخفیف کلیک کنید.

کپسول هیرویت - داروخانه آنلاین داروبیار

قرص هیرویت محصول کدام کشوراست؟

قرص هیرویت محصولی ازکشور انگلستان است و قرص هیرویت خارجی محصولی وارداتی می باشدکه البته قیمت آن بیش ازحد گران نبوده و به نسبت کیفیتی که داراست مناسب است. این قرص در ایران با قیمت مناسب تر تحت لیسانس کشور انگلیستان تولید می شود.